-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati851']jutro podjade to zobacze[/QUOTE] no to widzę, że jutro zbierze się spora grupa osób :) ja jestem od 11 w schronisku -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='luna8585']Tak jak mówiłam zgłaszam sie do pomocy przy piesku, ewentualnie jak transport czy DT śmiało śmiało :)[/QUOTE] tak, jesteśmy w kontakcie :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa_G']Przeczytajcie może widzieliscie !!! moze znajduja sie juz w schronisku [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/zaginione/w-radomiu-zaginal-owczarek-szkocki/42269[/URL] oraz [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/zaginione/radom-okolice-zaginela-suczka-mieszaniec/41871[/URL][/QUOTE] colaka nie ma w schronie, tego drugiego chyba również.... (tego drugiego psa jest ogłoszenie na schroniskowym fb) -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
okazało się, że west z mojego schroniska to SAMIEC :D musiałam coś pomieszać.... przy zakładaniu obroży próbuje kąsać, trochę warczy, ale jak już jesteśmy na spacerze, to wszystko ok :) ładnie chodzi przy nodze :) [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2748/dsc03439gl.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5310/dsc03455gg.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5853/dsc03453ob.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/651/dsc03439gl.jpg/[/url] -
[quote name='anusia112']czy kupujący (nabywający) psa w sklepie nie popełnia przestępstwa ?czyli teraz sklep bezkonkurencyjnie może pieski sprzedawac i napędzac rozmnażanie psów w rosyjskich pseudohodowach .Super poprostu Fajnie .:crazyeye:[/QUOTE] kupujący psa w niezarejestrowanej hodowli również popełnia PRZESTĘPSTWO.... zakazane jest sprzedawanie i kupowanie zwierząt bez rodowodu
-
[quote name='mestudio']Czasami nie da rady wybrać, trzeba brać co jest za płotem dosłownie, bo szczeniaki to zawsze mamy z naszej wsi od takiego zamroczonego chłopa, ale jakoś doszłam z nim do ładu i chwilowo nie ma już suczki tylko pieski. Nie wiem tylko jak długo to potrwa zanim znowu sprowadzi jakąś bidę.[/QUOTE] właśnie mnie to najbardziej denerwuje.... sprowadzać do siebie psy (i tu nie mówię o baloniarach, tylko o jakichś zwykłych ludziach) z własnej potrzeby posiadania psa, a potem pies nie ma co jeść, rodzi co cieczkę i daje kolejne psy..... i dodatkowo właściciela nie stać na własne utrzymanie.... dla mnie to jedna, wielka masakra
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
kasumi replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
podaje dalej :) [url]http://media2.pl/internet/87566-Izba-Skarbowa-przeszuka-e-aukcje-Allegro.pl.html[/url] -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
dostałam dzisiaj informację, że w schronisku, w Radomiu (chyba wczoraj) przywieziono o 3 w nocy sunię w typie westa, ma ok. 1,5 - 2 lata. Błąkała się na jednej z głównych ulic Radomia. Jest bardzo wystraszona i zestresowana w wyniku czego kąsa i warczy pracowników. Jutro będę w schronie, to zrobię jej zdjęcia... Była już ogłaszana w radiu, że ją znaleziono, ale jak na razie nikt się nie zgłasza. Odbędzie 14 dniową kwarantanne, potem będzie wysterylizowana. Jeżeli nikt się po nią nie zgłosi, to znajdzie się coś dla niej? -
[quote name='doddy']Naprawdę PILNIE bo od niedzieli szukam DT dla starszego amstaffa, domowego, ale nie dogadującego się z psami. W grę wchodzi także hotel w okolicach Warszawy, Grójca, Radomia. Walczylismy o tego psa blisko rok, a teraz jak na złość nie mamy pół miejsca dla niego. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zwzX6lcve1M/Ti1Z5SQ2GFI/AAAAAAAAH-8/KsGWcBWLfug/s512/Neron6.jpg[/img][/QUOTE] facet w końcu zrzekł się go??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jakim cudem go przekonaliście? :crazyeye:
-
[quote name='Lili8522']Właśnie szukają docelowo małego psiaka. Kasumi te szczeniaki [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniaki-mix-spaniela-jamnika-i-szorsciaki-szukaja-domu-IDBjQw.html[/url] mix spaniela cudo! Brała bym gdyby to nie tak daleko ;) W razie czego to daj mi informacje na pw[/QUOTE] wiesz co, nim akurat było największe zainteresowanie :D i miał dzisiaj jechać do domu.... ale te podpalane to są takie jamnikowate chyba i też wyrosną na jakieś mniejsze psiaki :) Bielsko jest gdzieś koło Krakowa, tak? a poza tym transport zawsze da się załatwić ;) jakiś czas temu wysłaliśmy micro psiaka do Bielska, więc transportem nie ma co się martwić :)
-
[quote name='mmd']O matko, jaki obłędny :) Ale ma oczka i ogonek, no do zjedzenia ten maluch :)[/QUOTE] u nas tylko takie perełki :) dla przykładu: [url]http://tablica.pl/oferta/4-piekne-szczeniaki-szukaja-domu-6-7-tyg-kuleczki-czekaja-IDBjuD.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniaki-mix-spaniela-jamnika-i-szorsciaki-szukaja-domu-IDBjQw.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/piekne-szczeniaki-do-adopcji-od-zaraz-35-miesiaca--IDAngJ.html[/url]
-
[quote name='Lili8522']A wyślesz mi na PW wszystkie podstawowe informacje dotyczące jego? i zdjęcia to ja odrazu prześle a nóż się uda. Bo ja teraz nie mam czasu kopiować z ogłoszenia[/QUOTE] tylko wiesz co, ja najpierw przedzwonię do schronu i zapytam się, czy jest na 1000%.... w sumie zawsze dzwoni do mnie p.Kasia, alee....
-
[quote name='Lili8522']Cioteczki jest DS w bloku dla szczeniaka w typie: Macie może jakieś takie cudo u siebie? Najlepiej w okolicach Śląska [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/img0071qj.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5161/img0071qj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] a taki? [url]http://tablica.pl/oferta/mikro-szczeniak-poszukuje-domu-IDB40t.html[/url]
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
kasumi replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']"Nie możesz odpowiadać na aktualizacje od [URL="http://www.facebook.com/events/162285460543894/"]ZAGINĄŁ STEFAN W KAGAŃCU ! POMÓŻCIE SZUKAĆ ![/URL]" co to oznacza?[/QUOTE] chodzi o mój link? mi otwiera się normalnie.... [url]http://www.facebook.com/events/200601610032218/[/url] -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
kasumi replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='kokula']Chętnie przyłączę się do tej akcji, właśnie siedzę na allegro, ogłaszanie reproduktorów też zgłaszacie?[/QUOTE] ja zgłaszam, piszę, że tylko pies z rodowodem może być reproduktorem :) -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
kasumi replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vectra']trzeba może napisać do allegro. pełno jest ogłoszeń kundelków , jest podane że z rodowodem , po rodzicach rodowodowych ;) ja zgłaszam jako żywe zwierzęta i manipulacja opisem. Czym będzie nas więcej zgłaszać , tym większy będzie z tym porządek i trzeba będzie tego pilnować już zawsze.[/QUOTE] w ogóle jakby stworzyli zakładkę z rodowodem/adopcja, to nie byłoby problemu (tzn. pewnie dalej szukaliby obejścia, ale....) i wolę teraz się napracować, a potem tylko przeglądać raz dziennie ogłoszenia... -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
kasumi replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vectra']cwaniaki pseudychy , wycwanili się , zaznaczają w aukcjach że szczeniaki z rodowodem :mad: ja też siedzę i zgłaszam , wszystkie pseudorasowce i oferty matrymonialne[/QUOTE] a allegro nie ma w regulaminie, że trzeba podać nazwę hodowli? bo np. tablica.pl i gumtree.pl zmodyfikowali regulamin... ale fakt, faktem - ogłoszenia znikają :) -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
kasumi replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
ja również już od 1 stycznia walczę z ogłoszeniami, ale nie tylko ja :) jeśli ktoś ma facebook'a, to zapraszam :) [url]http://www.facebook.com/events/200601610032218/[/url] -
[quote name='Lili8522']Dobrze, że przypomniałaś :) Już nakarmiłam wszystkie Czeskie Gacki :evil_lol: Mojemu TZ się Richard spodobał hihi :D Ciociu Elig dotarły legowiska! Są boskie! Myślałam że będą mniejsze a toż to prawie jak wielkie łoże :lol: Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!! :loveu: I dotarł też szeleczki od Cioci kkasiiiar :D Też cudo! Dziękuję! Jeszcze tylko jakiś szczylek potrzebny na tymczzas :cool3:[/QUOTE] Lili, nie ma problemu, u nas w Radomiu jest masa szczeniaków, które potrzebują tymczasu "na wczoraj"..... tu muszę się pochwalić, bo ostatnio wydałyśmy na DT do Warszafki 4 szczyle na tymczas :) szkoda, że tak mało tych DT :(
-
jak cholera! wczoraj miała opory z wychodzeniem na dwór.... a dzisiaj........ dostała 2 ATAKÓW! dobrze, że mama się rozchorowała i była w domu..... dostała relsed, a na wieczór połówkę luminalu i tak przez 10 dni..... (uzgodnione z wet) w związku z tym dopiero za te 2 tygodnie będę się umawiała na sterylkę...
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
lilith, też dostałam tego maila.... czy ktoś dałby radę to sprawdzić? aha, z tego co mi wiadomo, to od 1 stycznia, jak się zobaczy psa, np. bardzo chudego, czy z jakąś przetrąconą łapką, to [B]po interwencję dzwonimy do Straży Miejskiej![/B] tutaj artykuł na potwierdzenie: [url]http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,10844303,Rozmowa__By_bezdomne_zwierzeta_mogly_przezyc_zime.html[/url] edit: pojechały do DT, do Wawy :) jeśli ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu, to byłoby super :) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Puchate-8-tygodniowe-kundelki-szukaja-przytulnych-domow-W0QQAdIdZ342379491[/url]