Jump to content
Dogomania

omry

Members
  • Posts

    3046
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by omry

  1. Korba faktycznie podobna do Avril :) Ale chyba młodsza? Ile ma?
  2. [quote name='Chantell']Zobaczyłam zdjęcie Avril na fb, dostałam wytrzeszczu i 'o kurna, Korba!' :o Jest prawie identyczna! Możesz mi powiedzieć jaka jest jej przeszłość? Bo moją znalazłam[/QUOTE] Członkini Fundacji[I] Niechciane i Zapomniane[/I] z Łodzi na początku kwietnia odwiozła właśnie jakiegoś psiaka do nowego domu i wracając ją zobaczyła. Biegała gdzieś przy działkach, darła japę (ona wiecznie gada!) i wyjadała ze śmietników z tego, co opowiadała. Była bardzo chuda i 2 tygodnie spędziła w lecznicy. Później trafiła do hotelu skąd ja ją zabrałam :)
  3. Najlepszego Franiu! :BIG: Dorodny bulwiaczek już z Ciebie :) A Peppara widziałam też któregoś razu. Przepuściliśmy go na drodze, kierował się w stronę domu. Nawet głowy nie odwrócił, a jak dumnie szedł :D
  4. [quote name='FredziaFredzia']Właśnie teren mam super, na tzw. smoczaku albo tam gdzie jeździsz do weterynarza (jak skręcasz do niego w lewo, to zamiast tego się idzie prosto) jest pole.[/QUOTE] To super :) Jak będziemy jechać do weta albo będziemy mieli czas żeby tak o przyjechać na spacerek to się odezwę :)
  5. [quote name='Saththa']Wiem, ze pisałas, przeciez odpowiadam :smile: TYlko albo ja czytam wiadomosc juz po spotkaniu albo mi nie pasuje. Bomi weekend zazwyczaj tak średnio. A teraz dodatkowo mam dośc spory kłopot zdrowotny i sama z Tazzem nigdzie dalej nie łaże ehhh[/QUOTE] No my się właśnie tak zawsze umawiamy na ostatnią chwilę, ale będę pisać jak coś :) [quote name='FredziaFredzia']Fajne te zdjęcia ze spaceru! Kiedy w Nd będziesz? ;)[/QUOTE] Byłam w sobotę na szczepieniu z małą i na razie nie planujemy. Macie tam jakieś fajne tereny spacerowe? Możemy się kiedyś umówić na spacerek :)
  6. [quote name='Marta_Ares'] ostry róż [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20TWIST/DSC00006.jpg[/IMG] ostra neonka [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20TWIST/DSC00017.jpg[/IMG] i jasny turkus [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20TWIST/DSC00012.jpg[/IMG][/QUOTE] O nie! Ja właśnie o tych trzech kolorach marzyłam! :< [B]Marta[/B], pisałam na PW do Ciebie, nie wiem, czy doszło :) Jak będziesz miała chwilkę czasu to odpisz, proszę.
  7. Chomiczu :< (*)
  8. [quote name='Saththa']Super ;) Ale tutaj sie usmiałam :) [URL]http://iv.pl/images/23475346080022035283.jpg[/URL] jakieś kransoludki kurcze ;)[/QUOTE] Też byś poszła kiedyś z nami, pisałam już do Ciebie kilka razy i nic :) A ten wyżeł był naprawdę sporawy :) [B]evel[/B], weimar :) Śliczny był, ale nic się nie słuchał swojego pana :D
  9. [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/40443558071146751040.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/02837753236962741387.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/43222671330146970639.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/90573862159937206402.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/27319269255523181882.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/13381563641769719605.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/23475346080022035283.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/22116722670087164354.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/47237920254759472455.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/78046574337457961608.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/05557805672664777075.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/11745376131075735098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/26768407416522234290.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/87202803424183496009.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/88937689884745767562.jpg[/IMG][/URL]
  12. No super się dogadały, Avril się wreszcie wybiegała :) Chociaż odespała w samochodzie i znowu mogła popylać :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/15148364228826087246.jpg[/IMG][/URL]
  13. Avril tak samo się patrzy :D
  14. Uwielbiam te zdjęcia :)
  15. [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/99893230131985738687.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/37853813149482510663.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/00547628384260811736.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/34246431681292263020.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ja myślałam, że Iwan łapy pogubi jak latał za Mini :D [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/77583955202859370239.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/84376769480603653508.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/60067263894649624567.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='westie_justa']hmm ja to raczej rozumiem pies sorstkowłosy=trymowanie, żyje w przekonaniu że to nie tylko założenie względem wizualnym ale zdrowotnym więc swojego westa trymuje. A jeśli masz na myśli swoją Avril... to hmm pewnie można by ją poskubać żeby tą okrywę martwą usunąć, ale jeśli nie będzie ona jakoś tragicznie zarastać to już od Ciebie zalezy czy bedziesz ją robić :) Możliwe że te twarde włosy potem same będą 'chciały wyjść' i moze bedzie po prostu gubic wlosy, ale nie wiem jak to jest z takimi szorstikmi kudelkami:)[/QUOTE] No właśnie Lucky mi dzisiaj dała misję z pytaniem, czy będę Avril trymować :) Naczytałam się kiedyś, że się robią zmiany na skórze jak się nie trymuje? Nie mam pojęcia, na ile to prawda. Czyli to zależy tylko i wyłącznie od mojego widzimisię i nie ma żadnego wpływu na psa? :)
  18. Ależ on kocha naturę, co? :D Świetne zdjęcia :)
  19. [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/00577641325604899926.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/74799393460722466308.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/22673433220379711574.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/88810865533994571073.jpg[/IMG][/URL]
  20. A ja mam pytanie - od czego zależy to, czy druciaka trzeba trymować?
  21. Niezła szopka się tu wyczynia ;)
  22. omry

    galeria Vato :)

    Jaaaaaacie :)
  23. Dziękuję, ziele :) Dziś byliśmy na spacerze z Adą, Mini i Megi. Avril wreszcie znalazła sobie godną siebie towarzyszkę zabaw - Mini. Biegały jak głupie :) Iwanek świrował, bo czuł jeszcze cieczkę od Mini i biegał za nią. Spuszczaliśmy go tylko co trochę, bo po pierwsze biegał za nią niesamowicie szybko, jak młodziak i baliśmy się o jego łapy, a po drugie Mini nie mogła się normalnie bawić :) Ja nie wzięłam aparatu, ale Ada robiła i obiecała, że później wrzuci, więc czekamy :)
  24. [quote name='zaba14']Uroczy głosik Miyi :P [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wMhwX3GrzCs&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE]\ Jakbym słyszała Avril, identyko :)
  25. [quote name='Ineger']Więc jeśli ktoś jest weganinem z przyczyn światopoglądowych, a nie zdrowotnych, nie powinien karmic swoich zwierząt mięsem, w innym wypadku jest hipokryta, albo nawiedzonym kretynem, który sam nie wie, o co naprawdę mu chodzi. Wystarczy Paula, miło mi :)
×
×
  • Create New...