Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki kochane Dziękujemy za Przepiękne życzenia :* :)
  2. Ogłoszenie naszego Kapselka :) https://gratka.pl/zwierzeta/kapselek-wesoly-i-lagodny-kundelek-ok-7-8-lat/oi/2881359
  3. Może warto zrobić ogłoszenia na różne województwa. To naprawdę cudny psiak :)
  4. Dziewczynki już od jutra ogłoszenie naszego wciąż poszukującego Kapselka w Dzienniku Zachodnim :) oby tym razem się chłopakowi poszczęściło :)
  5. Kapselek zaprasza na bazarek :) czekamy na ogłoszenie w wydaniu świątecznym Dziennika Zachodniego i oby w końcu nasz gamoń poszedł do kochającego domku.
  6. eliczku kochana dziękuję za instrukcje :* mam jednak nadzieje że w końcu wszystko wróci do normy :( nie dosyć że ciężki los tych biednych ogonków to jeszcze utrudniają nam pomagać :(
  7. Raz działa raz nie :(
  8. Najpierw nie mogłam nic napisać a potem zdublowało 3 razy :( wrrrrrr ....dziewczynki jak sobie radzicie z przechodzeniem do kolejnej strony ?
  9. Czekamy na wydanie świąteczne. Tym razem ogłoszenie ukaże się z naszym ulubionym zdjęciem pt. " Ja to nie ma już ciastków " ;) dogo oszalało :( ech....
  10. Czekamy na wydanie świąteczne. Tym razem ogłoszenie ukaże się z naszym ulubionym zdjęciem pt. " Ja to nie ma już ciastków " ;) dogo oszalało :( ech....
  11. Czekamy na wydanie świąteczne. Tym razem ogłoszenie ukaże się z naszym ulubionym zdjęciem pt. " Ja to nie ma już ciastków " ;) dogo oszalało :( ech....
  12. u mnie to samo. Nie jestem w stanie przejść do kolejnej strony. Dogo zwariowało.
  13. Dziewczynki zamówiłam ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim dla naszego Kapselka. Pojawi się w wydaniu świątecznym :)
  14. Czekamy na nowe zdjęcia Kapselka i ruszamy z kolejnymi ogłoszeniami na olx :)
  15. może to jest pomysł na ogłoszenia ;) bo kto by nie chciał mieć świra w domu ;)
×
×
  • Create New...