Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. RADOSNYCH ŚWIĄT :) I OBY OGONKI W KOŃCU ODNALAZŁY SWOICH KOCHAJĄCYCH LUDZI !!! :)
  2. RADOSNYCH ŚWIĄT :) I OBY OGONKI W KOŃCU ODNALAZŁY SWOICH KOCHAJĄCYCH LUDZI !!! :)
  3. RADOSNYCH ŚWIĄT :) I OBY OGONKI W KOŃCU ODNALAZŁY SWOICH KOCHAJĄCYCH LUDZI !!! :)
  4. RADOSNYCH ŚWIĄT :) I OBY OGONKI W KOŃCU ODNALAZŁY SWOICH KOCHAJĄCYCH LUDZI !!! :)
  5. RADOSNYCH ŚWIĄT :) I OBY OGONKI W KOŃCU ODNALAZŁY SWOICH KOCHAJĄCYCH LUDZI !!! :)
  6. Kochana Kapselek jest naprawdę fajnym, pozytywnym psiakiem :) Niestety jak na razie nie ma chłopak szczęścia. Oby i jego los się w końcu odmienił :) Wesołych Świąt :)
  7. Kochana Ogromnie Dziękujemy i również życzymy pięknych, spokojnych ŚWIAT :) Oby los tych biednych ogoniastych bezdomniaczków się w końcu odmienił.
  8. Aneczko potwierdź proszę jeszcze na bazarku. Dziękuję. Wierzę że w końcu Likunia się znajdzie :( zaciskam kciuki nieustannie z całych sił!!!
  9. Przybiegam spóźniona na zaproszenie do malenkiej rudaski:)
  10. Kochane podeslijcie mi numerek konta mam dla Likuni pieniążki z bazarku. Mam nadzieję że już niebawem dziewczynka się odnajdzie :(
  11. Dziękujemy :* za Misiunia nieustannie zaciskam kciuki :*
  12. Gabi kochana grosik do grosika ........ :) ogromnie Dziękujemy Kochana :*
  13. Ogromnie dziękujemy za nieustające wparcie naszego Kapselka :*
  14. Gabi kochana ależ niespodzianka :) Ogromnie Dziękujemy :)
  15. zapraszamy :) przed nami dłuuuuugie jesienno - zimowe wieczory :)
  16. Tianku kochana dziękuję Ci za zaproszenie na wątek choć przybyłam tu już wcześniej na wieści z bazarku naszej cioci Bogusik o zaginionej Lileczce :( Z okolic Ustronia znam jednie Aneczkę ( Nilson) , która już widzę zaangażowała się w akcje poszukiwawczą.
  17. Dziś rozmawiałam z Emiś. Adopcje w hoteliku całkiem ładnie ruszyły a o Kapselka ZERO dosłownie ZERO zapytań i telefonów !!!!!!!! NIC !!! Nie poddajemy się. Może plakaty w lecznicy coś pomogą albo ogłoszenia internetowe przyniosą skutek. Załamać się można i tyle!
×
×
  • Create New...