eliczku kochana z moich wyliczeń wynika że ostatnia zapłacona fakturka jest za miesiąc wrzesień. Czyli czeka nas opłata za chwilkę października w kwocie 310 zł. Na listopa zostaje nam jeszcze 175,74. Cudownie :) Dziewczynki jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję :) Jeszcze przed chwilą mieliśmy dług w hoteliku a dzięki Wam wychodzimy na prostą :* Dziękuję :*