Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Nasza ciocia anecik wpłaciła 100 zł zaległych deklaracji :) Anetko kochana dziękujemy że o nas pamiętasz :) w wolnej chwili Anetka przeliczy ile jeszcze zalega i wyrówna :) Anecik kochana Dziękujemy :* Pieniążki przeleje razem z bazarkiem na którym Anecik kupiła także kurteczkę :)
  2. Kochana ogromnie dziękuję :) i juz zaciskam kciuki z calych sił!!! Oby się w końcu i Kapselkowi udało:)
  3. Zaraz zapytam Emiś czy były jakieś zapytania o naszego Kapselka.
  4. Dziewczynki prosimy o udostępnianie Kapselka na FB :) Dziękuję :)
  5. halszko kochana zwrócimy oczywiście za wyróżnienie :) prześlij mi proszę dane do przelewu na PW :) Dziękuję :*
  6. Nowe fanty już na bazarku :) Pięknie dziękuję naszej Belci 51 że po raz kolejny wspomogła pięknymi fantami naszego Kapselka :) i oczywiście ogromne podziekowania dla naszej Pani Aneczki ze Szczekocin która przesłała do nas kolejną paczuszkę fantową :)
  7. Bardzo dziękuję :) Przesyłeczka do Ulci z FB została już wysłana :) zbiorę resztę po zakończonym bazarku i całość hurtem przeleje :)
  8. Dziewczynki do pobrania banerek naszego Kapselka :) może jeszcze ktoś się poczęstuje :)
  9. Post rozliczeniowy Kapselka. Na miesiąc listopad mamy 175,74 :) aktualnie trwają także dwa bazarki :)
  10. Kto może bardzo prosimy o udostępnienie chłopaka :) Dziękuję :)
  11. przypominamy o trwającym bazarku fantowym :) niebawem dostawimy nowe fanty :)
  12. Tak Tak Eluniu :) od 3 lat Kapselek przebywa w hoteliku Raszka w Sarnowie :)
  13. Ta jedna kwota już z pewnością zameldowała się u Ciebie Jolu na koncie. Następne oczywiście zbiorę ja :)
  14. Będzie wpłata od Pani Uli z FB w kwocie 70 zł za zakupy bazarkowe :) 65 zł fanty + 5 zł przesyłeczka.
  15. Kochana ogromnie się cieszę że dzięki Wam dług w hoteliku został spłacony :) ogromna ulga :)
  16. eliczku kochana z moich wyliczeń wynika że ostatnia zapłacona fakturka jest za miesiąc wrzesień. Czyli czeka nas opłata za chwilkę października w kwocie 310 zł. Na listopa zostaje nam jeszcze 175,74. Cudownie :) Dziewczynki jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję :) Jeszcze przed chwilą mieliśmy dług w hoteliku a dzięki Wam wychodzimy na prostą :* Dziękuję :*
  17. Dziewczynki zapraszamy do poczęstowania się banerkiem :)
×
×
  • Create New...