Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Eliczku wierzę że i do Kapselka los się w końcu uśmiechnie.
  2. Dorwe się do kolorowego ksero i wydrukuje ogłoszenia.
  3. I to zdjecie wykorzystam:) uwielbiam to zdjęcie:) to jest właśnie nasz Kapselek :) Wesoły, pozytywny, rewelacyjny siersciuch:)
  4. Eliczku dobry pomysł:) powiesze ogloszenia u Molickich , Wroblewskiego i u siebie w lecznicy na osiedlu. Moze yolanowi bedzie mogla powiesić w lecznicy u Fabisza. Sprobujemy. Poproszę Emis aby zostawila tez ogłoszenia w Lupusie.
  5. Tak kochana. Byl ogłaszany w wydaniach swiatecznych Dziennika Zachodniego.
  6. Asienko kochana zrobimy z yolanovi nowe ogloszenia na olx. Po weekendzie Jolcia wstawi kilka nowych zdjęć.
  7. Eliczku nasza kochana niestety szukamy dalej :( bedziemy z yolanovi myslaly gdzie chlopaka jeszcze ogłosić.
  8. Dziewczynki niestety nic z tego :( do wizyty nie dojdzie bo Panstwo pojechali i adoptowali psiaka ze schroniska. Cieszę się ze jakis bidus uniknął zimy w schronisku a my szukamy dalej. Nie ma szczęścia ten nasz Kapselek:(
  9. Dziś wieczorem będę dzwoniła do Emiś. Mam nadzieję że już coś wiadomo. Oby zapadła już decyzja.
  10. Pani Krysi ogromnie dziękujemy za wsparcie :) To dla nas ogromna pomoc.
  11. Milagros kochana ogromnie dziękujemy :* Jesteś kochana :*
  12. Dziewczynki dzwoniłam do Emiś pod koniec tamtego tygodnia ale z pewnością była zabiegana z psiakami bo nie mogłam się dodzwonić. Spróbuję ponownie jutro. Sama czekam na wieści i strasznie się niecierpliwie. Bardzo bardzo Wam dziękuję za wsparcie i że wciąż jesteście i trzymacie mocno kciuki :*
  13. i ja zaglądam nie tracąc nadziei!!!!!!!!!!!!!!!
  14. i ja zaglądam w oczekiwaniu na lepsze wieści.
  15. Dziewczynki jeszcze nic nie wiem. Czekam na wieści równie niecierpliwie jak Wy. Tak bym chciała, aby nasze marzenie o jak najlepszym domku dla Kapselka w końcu się spełniło. Ale dopóki jest nadzieja to się jej trzymamy i wierzymy w lepsze jutro dla naszego chłopaka :)
  16. Państwo mają przyjechać do hoteliku na zapoznanie z naszym Kapselkiem:) ja sama siedzę jak na szpilkach.
  17. Dziewczynki jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość.
  18. Na letnią wyprzedaż zapraszamy :)
×
×
  • Create New...