Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. witaj Olenko kochana :) Elenka przebywa w hoteliku u Emiś w Sarnowie. Koszt 200 zł + karma.
  2. halszko kochana przepięknie dziękujemy :* :)
  3. Jo37...elik ...Gusiaczku dziękuję że jesteście z nami :* :)
  4. .........................
  5. a tymczasem zapraszamy na bazarek dla Jaśminki i Elenki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144996-ubrania-dodatki-ozdoby-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-24012000/?p=16013243
  6. Bogusik ciocia nasza kochana cieszę się że jesteś z nami :* :)
  7. Jaśminka zaprasza na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144996-ubrania-dodatki-ozdoby-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-24012000/?p=16013243
  8. witaj ciocia :* dziękuję że jesteś :)
  9. Dziewczynki zajrzyjcie proszę do naszej nowej podopiecznej Elenki :( każda pomoc na wagę złota .... http://www.dogomania...osi-o-wsparcie/
  10. witaj Belciu :) super :) jeśli jest taka możliwość to bardzo prosimy :)
  11. Maciuś będziemy walczyły tak jak piszesz aby sunieczka się otworzyła na człowieka :) Bardzo bardzo Ci dziękuję :)
  12. witaj ciocia :* cieszę się że jesteś z nami :)
  13. Witaj Maciuś :) Tak Elenka jak najbardziej je z ręki tym bardziej jeśli jest to łakoć ;) Jednak nie przybiega po smakołyk jak inne psiaki ...leży cichutko na posłanku patrząc tymi swoimi dużymi oczami czy i ona dostanie ciasteczko. Sama nie podchodzi.
  14. witaj ciocia kochana :) cieszę się że jesteś z nami :) Elenka przebywa w Sarnowie w hoteliku u Emiś. Mieszka w domu z innymi psiakami. Miesięczny koszt koszt hoteliku 200 zł + karma.
  15. ciocia danusiadanusia z całego serduszka dziękuję w imieniu swoim oraz Elenki :*:*:* Jesteś kochana :* Wierzę że Elenka się otworzy na człowieka i znajdzie naprawdę fajny i wyrozumiały domek ...oby tak było.....
  16. Dziewczynki zajrzyjcie proszę do naszej nowej podopiecznej Elenki :( każda pomoc na wagę złota .... http://www.dogomania...osi-o-wsparcie/
  17. Dziewczynki zajrzyjcie proszę do naszej nowej podopiecznej Elenki :( każda pomoc na wagę złota .... http://www.dogomania...osi-o-wsparcie/
  18. Dziewczynki zajrzyjcie proszę do naszej nowej podopiecznej Elenki :( każda pomoc na wagę złota .... http://www.dogomania...osi-o-wsparcie/
  19. Dziewczynki zajrzyjcie proszę do naszej nowej podopiecznej Elenki :( każda pomoc na wagę złota .... http://www.dogomania.com/forum/topic/145027-smutna-niepozorna-elenka-prosi-o-wsparcie/
  20. Dziewczynki czy mógłby ktoś zrobić banerek dla Elenki ?
  21. Księgową naszej Elenki będzie yolanovi :* Rozliczenie w 4 poście.
×
×
  • Create New...