Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Ależ cudne wieści :) Franiu :*:*:* :)
  2. aż serce rośnie :) kochane ogonki :)
  3. Dziewczynki Elenka to właśnie taki sobie smutasek ...człowiek jeśli jest to ok ale jak by go nie było chyba też nie zrobiło by to na Elence większego wrażenia. Myślę że potrzebuje czasu i wtedy zobaczymy jeszcze szczęśliwy pycholek naszego smutaska :)
  4. zaglądam do Maszeńki z nadzieją na lepsze wieści ..........
  5. nasz kochany pycholek :) Właśnie rozmawiałam z Emiś która wybiera się na godzinkę 17 z Marsem do kontroli :)
  6. Elunia będzie nam bardzo miło jak będziesz z nami :* :)
  7. .....................
  8. Elenka zaprasza na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145365-ubrania-dodatki-kalendarze-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-10022000/?p=16052471
  9. pięknie zapraszamy na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145365-ubrania-dodatki-kalendarze-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-10022000/?p=16052471
  10. :( :( :( Maciejko a miałam nadzieję że już jest troszeczkę lepiej :(
  11. Księguję na koncie Maciusia kwotę 96 zł 90 gr z bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144839-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-ubrania-buty-kalendarze-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ciebie-dla-domu-kup-teraz-1201-2000/ wpłynęła również deklaracja stała (20 zł ) od naszej kochanej cioci Elypsa :) pięknie dziękujemy :)
  12. od razu lżej na serduchu :P :P :P :P
  13. oj tak :) chłopcy mogą spac spokojnie :) mnóstwo ludzi im kibicuje co ogromne cieszy :)
  14. Maszeńka o własnych siłach i na 4 łapinkach......tak bardzo się cieszę :) Dziewczynki trzeba pilnowac teraz zdrówka Maszeńki i konsultacja neurologiczna na pewno nie zaszkodzi. Dzielna nasza maleńka :*
×
×
  • Create New...