Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. pamiętamy sunieczko kochana [*]
  2. Zgadam się :) Etnusia to śliczna sunieczka i najwyższa pora aby znalazła swoje miejsce u boku kochającego człowieka.
  3. wracaj chłopaku !!!!!!!!! Gdzie Ci będzie lepiej niż w domu !!!!!!
  4. Elenka zaprasza na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145828-uzupe%C5%82nij-swoj%C4%85-szaf%C4%99-na-wiosn%C4%99-ciuszki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-05032000/
  5. Lunka zaprasza na bazarek :) mam nadzieję że uda się choc troszeczkę wspomóc śliczną dziewczynkę :) :* http://www.dogomania.com/forum/topic/145828-uzupe%C5%82nij-swoj%C4%85-szaf%C4%99-na-wiosn%C4%99-ciuszki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-05032000/
  6. ..............................
  7. Prawda ? aż trudno uwierzyc że dziewczynka wciąż nie ma domu :(
  8. i ja podczytuję :) kochany pycholek :*
  9. zaciskamy zatem kciuki z całych sił :)
  10. Dziewczynki czy pieniążki doleciały ? :) jeśli tak pięknie proszę o potwierdzenie bo chciałabym zamknąc bazarek :) Dziękuję :)
  11. o rany :( :( :( wydrukuje zdjęcia i wręczę moim Dąbrowskim studentom :( oby się biedaki odnalazły :(
  12. Bruno psiaku kochany :( :( :( Jest mi tak potwornie przykro :( :( :( śpij spokojnie [*]
  13. Jolunia potwierdź mi jeszcze na bazarku :) Dziękuję :)
  14. i ja zaglądam .........Walcz chłopaku kochany !!!!! Walcz !!!!!!!
  15. Tereniu wpłaty musi uzupełnic Zofija ....
  16. Trzymam i za każdym razem aż boję się tu zaglądać .......Bruno psiaku kochany cały czas wierzę że będzie DOBRZE!!!!!!!!!
  17. Wspaniale że jest światełko w tunelu :) :) :) oby jeszcze zdrówko dopisało :)
  18. Havanko kochana :* POMOGĘ !!! :D
  19. Zaglądam sobie do ślicznych dziewczynek :)
×
×
  • Create New...