Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Ja niestety nie znajduję żadnego usprawiedliwienia dla tego "człowieka". Powiem więcej ...jeśli ludzi jego pokroju spotkało by to samo następny 100 razy by się zastanowił zanim "podniósłby rękę" na bezbronne zwierzę !!!!!!!!! Jestem za wymierzeniem solidnej kary!!!
  2. Wspaniałe wiadomości ....z pewnością osoba o wielkim serduchu ...a Cezarek kochany chwyta za serce oj chwyta :)
  3. Petycja podpisana !!!!!! To nie człowiek to zwyrodnialec !!!!!
  4. Piękna dziewczynka oby w końcu spotkało ją szczęście :( do góry pieseczku ...do domciu pora
  5. Piekny psiak ....zapisuję ...dokładnie poczytam wieczorkiem!
  6. My również zaglądamy ...postaramy się coś wyszperać na bazarek ...
  7. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Cezarka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199937-Błagamy-o-pomoc-dla-Cezara!!!-Bez-Waszej-pomocy-Cezar-nie-ma-szans-(-Do-01.02-godz-22[/URL] Cioteczki podrzucajcie chociaż troszeczkę w górę!!!
  8. Cezarku i ja się melduję :) będę pilnie śledziła co u Ciebie chłopaku :*
  9. Oby znalazł sie domek ......podniosę chociaż chłopczyka ....nic więcej nie mogę zrobić :(
  10. I my przybyłyśmy :( jejku jaki on smutny i samotny :( do góry pieseczku :( pora już do domku :( ech .....czasmi żałuje że się zalogowałam .....co spojrzę na oczy tych smutnych psiaczków to mam oczy pełne łez :(
  11. I my podniesiemy wysooookooooo do góry !!! Oby znalazł się kochający domek!!!!
  12. Piękny ....kochana Spajki :) aż się serducho raduje .....:):):) zupełnie inny chłopak niż na pierwszych zdjęciach :) Brawo dziewczyny :):):)
  13. Zaglądamy do Spajkusia i czekamy na dobre wiadomości :) Nadal mocno trzymamy kciuki za super domek dla chłopaka :)
  14. Przejrzałam wątek i mam nadzieję że Iwanka się odezwie i wytłumaczy się ze swoich obietnic .....przejrzałam również inne wątki w których cioteczki zgłaszają nadal pieski do jej bezpłatnego Dt ! Mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni ....bo żal tylko psiaków ...:(
  15. Pieniążki Przelane...Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Dziewczyny :) i oby psich dramatów było jak najmniej :) Tego Wszystkim Cioteczkom Dogomanii Życzymy:)
  16. Przepiękne zdjęcia :) jak milutko popatrzeć na szczęśliwego Spajkusia :) ach....Jeszcze tylko kochającego domku brak ale wierzę że i on się prędziutko znajdzie :) Wspaniała kochana psinka :) Czy konto na wpłatę dla Spajkusia takie samo jak ostatnio ?
  17. Ja oczywiście zaglądam wypatrując dobrych wieści ;) swoją deklarację oczywiście podtrzymuje i po weekendzie wespre troszeczkę skarbonkę Spajkusia :) Spajki pora do kochającego domku !
  18. Zarówno Wtorek jak i Spajki to przepiękne psiaki ....cieszę się że jednemu już się udało znaleźć domek a drugi jestem pewna że za chwilkę go znajdzie:) Przepiękne psiaki oba bez wyjątku!!! :) Spajki ciocia prosi .....szybciutko do kochającego domku!!!
  19. Biedactwo i w dodatku takie smutne :( ech .....dziewczyny mam nadzieję że uda mu się pomóc :( będę tu zaglądała a w miarę możliwości postaram się pomóc ...chociażby finansowo :(
  20. Dziewczyny Spajki jest po prostu cudny :) na pewno szybciutko znajdzie kochający domek! :) Piękny psiak
  21. Cioteczko to my z całego serduszka dziękujemy że są tacy WSPANIALI Ludzie którym los tych najwspanialszych istotek nie jest obojętny !!! W grudniu zasilimy jeszcze raz skarbonkę słodkiego Spajka....Trzymamy mocno kciuki żeby jak najszybciej znalazł kochający domek i wspaniałych ludzi.
  22. Moja wpłata dotarła :)))) bardzo ...bardzo się cieszę :)
  23. Cioteczko pieniążki na Spajkusia poszły w czwartek :( miałam nadzieję że w piątek rano już będą :( no ale nic czekam cierpliwie .....A pod koniec grudnia jeszcze troszeczkę zasilę konto chłopaka :)
  24. Czy pieniążki ode mnie dla Spajka wpłynęły? + złotóweczka na małe ciasteczko dla Spajka ;)
  25. Tak jak obiecałam pieniążki zostały przelane na konto.....Mimo iż sama jestem właścicielką Goldenki Spajki jest jak najbardziej w moim typie :) Trzymam mocno kciuki za cudownego Spajka:)
×
×
  • Create New...