Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Zdrowiej kochany zdrowiej .....aż miło poczytać że radośnie chodzi mu ogonek :)
  2. Wspaniałe informacje :multi: Trzymamy kciuki aby domek okazał się kochający i cudowny :loveu:
  3. I my przebieramy z nogi na nogę ;) ....będziemy siedzieć do upadłego aż usłyszymy cudowne wieści ;)
  4. Zapisuję sobie chłopaków ....niestety na razie finansowo nie mogę pomóc i jakiś czas nie będzie mnie na dogo ....jak wrócę postaram się coś pomóc :(
  5. Cioteczko zdjęcia cudowne i budyniek w końcu znalazł swoje miejsce:multi: Jestem pewna, że wszystko się ułoży a chłopak się musi przyzwyczaić do nowego życia ;) Ja całym serduchem trzymam za Was kciuki :loveu: Będzie dobrze :lol:
  6. [quote name='divia_gg']A szpitalowanie chorobowe czy pracowe. Bo jak chorobowe to zyczymy szybkiego powrotu. No i dziekujemy za przybycie;)[/QUOTE] Oj niestety chorobowe :( I bardzo mi to nie na rękę bo pracy mam tyle że aż strach się stąd ruszać na dłużej :( dlatego mam nadzieję że jak szybko się położę tak szybciutko wrócę ;) Ślicznie dziękuję :*
  7. zapisuję sobie słodkiego miśka ....jest po prostu cudowny ...jak wrócę ze szpitala postaram się i ja wesprzeć skarpeteczkę Barusia.
  8. :multi::multi::multi: Przeczucia mnie nie myliły :multi::multi::multi: Super zakończenie :multi:
  9. Z niecierpliwością czekamy i my na relację z wizyty ;)
  10. Śledzę wątek i bardzo podoba mi się cioteczka "katarzynek" ;) Oby wszystko przebiegło pomyślnie a Kubuś znalazł kochający domek :)
  11. No wiesz co Spajki ...chłopaku kochany ...Nie wygłupiaj się i nie drażnij cioteczek:shake:
  12. Ok cioteczko ...Twojego @ mam więc zaraz zrobię zdjęcia i prześlę.
  13. Dziewczyny komu przekazujemy rzeczy na bazarek dla kochanego Dziadziusia?
  14. Dziękuję pięknie za informację.
  15. Dziewczyny kiedy Cezar ma umówiony termin operacji ?
  16. aż serce pęka :( Julia84 potrzebujesz coś na bazarek ? poszukam wieczorkiem i przekażę :( piesio musi trafić jak najszybciej do lekarza :(
  17. Trzymamy mocno kciuki aby ktoś dojrzał Kubusia i odmienił jego życie :(
  18. My też czekamy na informację ...oby tylko dobre :( ech....na pewno będą dobre :)
  19. Podrzucimy wysoko chłopaka! Pokaż się Cezarku cioteczkom!!!
  20. Na pewno będzie ok ...ja to wiem :) Spajki dzielny chłopak i żadne paskudztwo mu nie straszne ....
  21. :(:(:( Przeczytałam i jak zwykle łzy ciekną mi po policzkach :( Kochana psinka ...teraz już na pewno spokojna, wesoła, wolna od bólu ....
  22. My także zaglądamy do chłopaka ...smutna, biedna psinka :( Zuzia w sobotę tak jak obiecałam podeślę jakieś fanty na bazarek dla Mundeczka !!! Do góry kochany do góry niech Cię wszyscy zobaczą:multi:
  23. I my również zaglądamy do Spajka :( ech...trudna sytuacja ....
  24. Tłumaczenie "zwyrodnialców" którzy oderwali haskiemu głowę ...Oni nie chcieli jej urwać i psa zabić oni chcieli żeby sobie piesek pobiegał:angryy::angryy::angryy:...za chwilę przeczytamy że kolejny "zwyrodnialec" nie chciał zabić psa ....on tylko chciał pokazać pieskowi pociąg :angryy::angryy::angryy:...Bezwzględna kara się należy !!! Najwyższa !!! Socjalizować ? kogo ? oszołoma i idiote ? bo co ? bo się zmieni ? Nigdy w życiu w to nie uwierzę !!!
  25. Zaglądamy i my do Spajka :) Piękny chłopak :) z dnia na dzień coraz piękniejszy :)
×
×
  • Create New...