Cioteczko zdjęcia cudowne i budyniek w końcu znalazł swoje miejsce:multi: Jestem pewna, że wszystko się ułoży a chłopak się musi przyzwyczaić do nowego życia ;) Ja całym serduchem trzymam za Was kciuki :loveu: Będzie dobrze :lol:
[quote name='divia_gg']A szpitalowanie chorobowe czy pracowe. Bo jak chorobowe to zyczymy szybkiego powrotu. No i dziekujemy za przybycie;)[/QUOTE]
Oj niestety chorobowe :( I bardzo mi to nie na rękę bo pracy mam tyle że aż strach się stąd ruszać na dłużej :( dlatego mam nadzieję że jak szybko się położę tak szybciutko wrócę ;) Ślicznie dziękuję :*
My także zaglądamy do chłopaka ...smutna, biedna psinka :( Zuzia w sobotę tak jak obiecałam podeślę jakieś fanty na bazarek dla Mundeczka !!! Do góry kochany do góry niech Cię wszyscy zobaczą:multi:
Tłumaczenie "zwyrodnialców" którzy oderwali haskiemu głowę ...Oni nie chcieli jej urwać i psa zabić oni chcieli żeby sobie piesek pobiegał:angryy::angryy::angryy:...za chwilę przeczytamy że kolejny "zwyrodnialec" nie chciał zabić psa ....on tylko chciał pokazać pieskowi pociąg :angryy::angryy::angryy:...Bezwzględna kara się należy !!! Najwyższa !!! Socjalizować ? kogo ? oszołoma i idiote ? bo co ? bo się zmieni ? Nigdy w życiu w to nie uwierzę !!!