-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
Martika&Aischa replied to blacky.'s topic in TV & radio
Ja niestety nie znajduję żadnego usprawiedliwienia dla tego "człowieka". Powiem więcej ...jeśli ludzi jego pokroju spotkało by to samo następny 100 razy by się zastanowił zanim "podniósłby rękę" na bezbronne zwierzę !!!!!!!!! Jestem za wymierzeniem solidnej kary!!! -
Wspaniałe wiadomości ....z pewnością osoba o wielkim serduchu ...a Cezarek kochany chwyta za serce oj chwyta :)
-
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
Martika&Aischa replied to blacky.'s topic in TV & radio
Petycja podpisana !!!!!! To nie człowiek to zwyrodnialec !!!!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Martika&Aischa replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczynka oby w końcu spotkało ją szczęście :( do góry pieseczku ...do domciu pora -
Piekny psiak ....zapisuję ...dokładnie poczytam wieczorkiem!
-
Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Cezarka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199937-Błagamy-o-pomoc-dla-Cezara!!!-Bez-Waszej-pomocy-Cezar-nie-ma-szans-(-Do-01.02-godz-22[/URL] Cioteczki podrzucajcie chociaż troszeczkę w górę!!!
-
Cezarku i ja się melduję :) będę pilnie śledziła co u Ciebie chłopaku :*
-
Baranek otoczony miłością czeka na dom w DT
Martika&Aischa replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Oby znalazł sie domek ......podniosę chociaż chłopczyka ....nic więcej nie mogę zrobić :( -
I my przybyłyśmy :( jejku jaki on smutny i samotny :( do góry pieseczku :( pora już do domku :( ech .....czasmi żałuje że się zalogowałam .....co spojrzę na oczy tych smutnych psiaczków to mam oczy pełne łez :(
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Piękny ....kochana Spajki :) aż się serducho raduje .....:):):) zupełnie inny chłopak niż na pierwszych zdjęciach :) Brawo dziewczyny :):):) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy do Spajkusia i czekamy na dobre wiadomości :) Nadal mocno trzymamy kciuki za super domek dla chłopaka :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Martika&Aischa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przejrzałam wątek i mam nadzieję że Iwanka się odezwie i wytłumaczy się ze swoich obietnic .....przejrzałam również inne wątki w których cioteczki zgłaszają nadal pieski do jej bezpłatnego Dt ! Mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni ....bo żal tylko psiaków ...:( -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Pieniążki Przelane...Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Dziewczyny :) i oby psich dramatów było jak najmniej :) Tego Wszystkim Cioteczkom Dogomanii Życzymy:) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Przepiękne zdjęcia :) jak milutko popatrzeć na szczęśliwego Spajkusia :) ach....Jeszcze tylko kochającego domku brak ale wierzę że i on się prędziutko znajdzie :) Wspaniała kochana psinka :) Czy konto na wpłatę dla Spajkusia takie samo jak ostatnio ? -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście zaglądam wypatrując dobrych wieści ;) swoją deklarację oczywiście podtrzymuje i po weekendzie wespre troszeczkę skarbonkę Spajkusia :) Spajki pora do kochającego domku ! -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Zarówno Wtorek jak i Spajki to przepiękne psiaki ....cieszę się że jednemu już się udało znaleźć domek a drugi jestem pewna że za chwilkę go znajdzie:) Przepiękne psiaki oba bez wyjątku!!! :) Spajki ciocia prosi .....szybciutko do kochającego domku!!! -
Leo Pędzelek pojechał do nowego domu :)
Martika&Aischa replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Biedactwo i w dodatku takie smutne :( ech .....dziewczyny mam nadzieję że uda mu się pomóc :( będę tu zaglądała a w miarę możliwości postaram się pomóc ...chociażby finansowo :( -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Spajki jest po prostu cudny :) na pewno szybciutko znajdzie kochający domek! :) Piękny psiak -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Cioteczko to my z całego serduszka dziękujemy że są tacy WSPANIALI Ludzie którym los tych najwspanialszych istotek nie jest obojętny !!! W grudniu zasilimy jeszcze raz skarbonkę słodkiego Spajka....Trzymamy mocno kciuki żeby jak najszybciej znalazł kochający domek i wspaniałych ludzi. -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Moja wpłata dotarła :)))) bardzo ...bardzo się cieszę :) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Cioteczko pieniążki na Spajkusia poszły w czwartek :( miałam nadzieję że w piątek rano już będą :( no ale nic czekam cierpliwie .....A pod koniec grudnia jeszcze troszeczkę zasilę konto chłopaka :) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Czy pieniążki ode mnie dla Spajka wpłynęły? + złotóweczka na małe ciasteczko dla Spajka ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Tak jak obiecałam pieniążki zostały przelane na konto.....Mimo iż sama jestem właścicielką Goldenki Spajki jest jak najbardziej w moim typie :) Trzymam mocno kciuki za cudownego Spajka:)