Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Jestem za tym żeby sunieczce pomóc tu i teraz. Nie wywozić nigdzie ....... mam znajomą w Niemczech która zachodzi w głowę dlaczego tak ufamy wywożąc psy w nieznane ....W Niemczech schroniska są przepełnione i co dzień psiaki na potęgę usypiane. Zdecydowanie jestem przeciwna takim adopcjom!
  2. Cioteczki może zróbcie w 1 poście rozliczenie kto ile deklaruje na stałe czy jednorazowo .......będzie wiadomo ile wciąż brakuje :(
  3. Cioteczki cały czas zaglądam i podczytuje .....co dalej z psiakiem ? :( To prawda .......finanse zawsze są barierą :(
  4. W górę kochany psiaczku ........domek musi się znaleźć po prostu musi :(
  5. Cioteczki kochana proszę podajcie koszt transportu Stellci do nowego domku......Pani Iza przyszła właścicielka Stellci chce się dołożyć do transportu :multi:
  6. Zaglądam do Cezarka .....
  7. Tam gdzie teraz jesteś bądź szczęśliwy :( Wybacz nam że tak późno przyjechałyśmy Ci pomóc :( Wybacz kochany popełnione błędy i zaniedbania :( Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci :(
  8. Oczywiście niewiedza i liczne zaniedbania ze strony właściciela go uśmierciły :( To straszne .......widziałyśmy go .....i ja nigdy nie zapomnę tych smutnych oczu :(
  9. Niestety to smutna prawda z którą się NIGDY NIE pogodzę!!! :( Rozmawiałam z Panem Miłoszem zawieźli Nelsona do weterynarza bo pokładał się na boku .....okazało się że ma zaawansowanego raka jądra. Był operowany w Niegowonicach we wtorek. Operowała go Pani Edyta Raykiewicz - Guzy z którą właśnie rozmawiałam. Pies był w złym stanie :( Dyskopatia, Dysplazja. Praktycznie zupełnie siadł mu tył :( Tyle łapy strasznie słabe :( Od początku mówiła że rokowania są bardzo ostrożne, właściciel zdecydował się na operację. Jądro wyglądało paskudnie, był przerzut do jamy brzusznej. W tylnych łapach brak czucia :( Według Pani weterynarz nie wytrzymał układ krążenia. Musiało dojść do krwotoku :( Po operacji Nelson żył jeszcze 2 dni ....zaczął chodzić, jeść, nagle położył się na boku, zwymiotował krwią i odszedł :(:(:(:( Dostanę od Pani Edyty orzeczenie lekarskie :( Wówczas wstawię je na wątek:( Nelsonowi już nie pomożemy :( Nie zdążyłam go odwiedzić :( nie zdążyłam się pożegnać :( Wybacz psiaku :( Twoje życie było pełne smutku i cierpienia :( Żegnaj psiaku :( Bądź szczęśliwy za TM ....wolny od cierpienia, bólu i niewiedzy ludzi :(:(:(
  10. :lol:Czesterek jaki uśmiechnięty:lol: tylko do szczęścia domku brakuje :placz:
  11. Wszystkie cioteczki zapraszamy i prosimy o pomoc w podrzucaniu. Bazarek dla dziewczynki już jest! Iwonko dziękujemy kochana za fanty! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208560-Różności-na-ratowanie-życia-bezimiennej-suni-...06.06.?p=16960984#post16960984[/URL]
  12. Kasiu Stellcia jest piękna :loveu: aż się głupia popłakałam jak ją zobaczyłam! Ten kochany pyszczek :loveu: Dziękuje Ci Kochana za WSZYSTKO co dla niej zrobiłaś :loveu::loveu::loveu::iloveyou:
  13. [IMG]http://i55.tinypic.com/2j63qv.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/210jdwz.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/qowv7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/r741nn.jpg[/IMG]
  14. [quote name='gorki330']Zdjęcia Stelli wysłałam do Martiki .[/QUOTE] Już kochana sprawdzam :)
  15. zdrowiej kochana sunieczko ......domku przybywaj Noreczka czeka!!!
  16. No to czekamy na zdjęcia naszej Gwiazdeczki w ubranym futrze ;)
  17. [quote name='furciaczek']Do czego to dochodzi, zeby psu ubierac futro..i to z kota, na dodatek zywego:shake: :evil_lol::evil_lol: Marta, tak chodzilo o czerwiec...no chyba ze przekladamy na maj przyszlego roku:eviltong: :diabloti:[/QUOTE] Oj Stellci to tak dobrze u Kasi że pewnie nie miała by nic przeciwko temu:diabloti: Ale nowi właściciele pewnie by się zapłakali :placz: bo z tego co wiem to czekają z utęsknieniem na naszą sunieczkę :loveu:
  18. Ja pojadę z bela51 ale od jutra do niedzieli wieczora mnie nie ma w mieście. Pojedziemy z pewnością. Także proszę jeszcze o chwile cierpliwości!
  19. [quote name='fochu']allegro wybaczcie za jakość ale dopiero się uczę ;) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1636976276[/URL][/QUOTE] Cioteczko kochana allegro przepiękne:loveu: Dziękujemy!!! :loveu::loveu::loveu:
  20. Sabunia z dnia na dzień piękniejsza :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...