Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Na sam początek trzeba Sako zabrać do dobrego weterynarza .....
  2. [quote name='iwoniam']transport skąd dokąd? - jak jest dom to dajcie znać - może się uda[/QUOTE] Z tego co się orientuję do transport Gliwice-Katowice :) chodzi o przewożenie psiaczka na zabiegi do kliniki ....
  3. [quote name='Syla']Chciałam wejść do Gwiazdki, ale banerek nieaktywny.Wieczorem przejdę się po Twoich postach, na pewno znajdę.Znikam, obiadek robić.Gaduła ze mnie, ale chociaż Sako wysoko lata...Miłej niedzieli wszystkim, a najbardziej Sakusiowi i niech spacerek dzisiaj ma i swoje stare kosturki wygrzeje w słoneczku. Już kochana przesyłam link do wątku Gwiazdy i Stellci :) Zapraszamy :):):) Nasza Stellcia również odebrana Arktyce już w domku na stałe:multi::loveu: http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-Oneczki-uratowane!szukamy-transportu-na-trasie-Włocławek-Stargard-Szczeciński-
  4. Jesteśmy umówione z bela51 na piątek......
  5. Będzie dobrze dzielny, kochany Cezarku ............
  6. Zobaczymy co dziś ustali Beatkaa:( tak tak kochana to ta sama Gwiazda od Arktyki ......lata zaniedbań i całkowity brak leczenia doprowadziły ją do takiego stanu ....zdeformowane ucho przez zaniedbanie leczenia a raczej zupełny jego braku ...no i strasznie słaby tył :( nawet nie chce myśleć że mogła by skończyć jak Sakuś :(
  7. Ja myślę że trzeba go zabrać ze schronu jak najszybciej .....tylko gdzie ? :( nie mamy pieniążków na hotel, leczenie :(
  8. Z tego co mówił nie ma tam 3 psów ....jest 16 letni duży psiak teściów ...i drugi był właśnie nasz kochany Nelson:(
  9. Tak wiem kochana :( Kojca Pan Miłosz nie sprzątnął i musimy się wybrać zrobić fotki :( Ja mam gorący okres w pracy i nie mogłam jechać :( to kawałek drogi ode mnie ........ale oczywiście pojedziemy .......bela 51 cioteczko czy w piątek Ci pasuje ??? w tygodniu nie dam rady :( ale w piątek wieczorem możemy jechać ...bo z tego co wiem facet dopiero o 19.30 jest w domu :(
  10. [quote name='Beatkaa']Na nk dostałam propozycję z chęcia zrobienia zbiórki funduszy dla Cezara...poprosiłam o pomoc.[/QUOTE] Beatkaa było by super gdyby się udało zebrać dodatkowe pieniążki dla Cezarka ........z pewnością będą potrzebne .....
  11. Sako kochany psiaczku zobacz ile cioteczek Cię odwiedziło i się o Ciebie martwi :( ....Sako z pewnością trzeba będzie zabrać do weterynarza aby obejrzał dobrze jego łapki :(
  12. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  13. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  14. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  15. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  16. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  17. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  18. [INDENT][INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT][/INDENT]
  19. Dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::multi:
  20. Beatka trzeba prosić o deklaracje nawet jednorazowe .....może ktoś się zlituje nad psiakiem i pomoże w jego leczeniu :( Rozsyłam gdzie się da ....on w schronisku nie ma szans :(
  21. [INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca ...łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT]
  22. [INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca :( łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa :( a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT]
  23. [INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca :( łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa :( a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka[/COLOR][/URL]-( [/INDENT]
  24. Cioteczki błagam zajrzyjcie ........pomóżcie ......Oneczek ma tak straszną dysplazję :( Tak bardzo pragnie iść na spacer ale nie może ....co chwila się przewraca :( łapki odmówiły zupełnie posłuszeństwa :( a w dodatku przebywa w schronie w którym nie ma szans :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka[/URL]-(
  25. Biedny psiak ........i ten problem z włóczeniem tyłem :( Cioteczki kochane proszę pomóżcie psiakowi .....on nie jest nawet w stanie iść na spacerku :( Taką ma straszną dysplazję :(
×
×
  • Create New...