Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Super kochana :multi: ślicznie dziękuję w imieniu Sako :loveu:
  2. Cioteczko z tego co się orientuję to ponad 100 zł jeszcze :(
  3. Właśnie tworzę bazareczek dla Sako jeśli ktoś miałby do podarowania fanty bardzo prosimy o wsparcie ! ;)
  4. [quote name='ewa36']Będę zaglądać do Gwiazdy i oczywiście ją wspierać. Przepraszam, nie miałam kiedy poczytać dokładnie całego wątku, co dolega Gwiazdce ? Z czym zmaga się zdrowotnie - poza zapaleniem uszu i skutkami wypadku, o którym przeczytałam ? Ma problemy z chodzeniem ?[/QUOTE] Gwiazdka w tej chwili leczy ranę po sterylizacji oraz uszka ......przyjmuje leki na stawy ......największy problem w tej chwili stanowi jej poruszanie się ......z najnowszych wiadomości .....Gwiazda w przeszłości miała poważny wypadek ....i jak się zrosło tak się zrosło ...nikt tego nie kontrolował :( Tyle przeszła nasza kochana Gwiazda :(
  5. Kochana ja już obbazarowana cała :shake: już się gubię ;) ale dla Sako zawsze i natychmiast wystawię ;) już przesyłam PW kochana :)
  6. Dziękujemy kochana:multi: Beatkaa porozsyła na PW dane do wpłat. Z całego serca Wam dziękuję :loveu:
  7. Dziękujemy kochana:multi: Każda pomoc się liczy :loveu:
  8. Dziękujemy:multi:
  9. Cioteczko...dziękuję, wiedziałam że zajrzysz :loveu:
  10. Dziękujemy za odpowiedź :) Teraz najważniejsza rzecz musimy zebrać deklaracje aby SAKO mógł pojechać zamiast wrócić do schroniska :( Cioteczki prosimy choćby po 5/10 zł :(
  11. To również ogromna pomoc :) Bardzo dziękujemy :)
  12. Cezar to cudowny i dzielny psiak wierzę że się nie podda!
  13. Super :) oby więcej ludzi o wielkim sercu się odezwało :)
  14. Nie poddaje się .........rozsyłam dalej .......
  15. Nadal zaciskam ......Do domciu psiaczku już czas ......
  16. Tak na szybciutko wystawiłam allegro cegiełkowe dla Sako... http://allegro.pl/pozwolcie-mi-zyc-zbieram-na-lekarstwa-by-zyc-i1662983035.html Niestety musi być na razie takie gdyż nie mam wykupionych szablonów aukcji :( No trudno .....miejmy nadzieję że ludzi ruszy los naszego Sako :(
  17. Pięknie Wam dziękuję że jesteście z nami u Sako :) Każda pomoc na wagę złota ....Dziękuję cioteczko jagpie za ewentualny bazareczek .......
  18. Lekarz z Dąbrowy Górniczej też sugerował że trzeba sprawdzić nereczki Cezarkowi :( Matko .....mam nadzieję że Cezar udźwignie ten ciężar który nałożył na niego los :(
  19. Podnieiemy wysoko .......rozesłałam tyle zaproszeń a odzew praktycznie znikomy :( ech..... Czy któraś cioteczka potrafi zrobić piękne allegro cegiełkowe ????
  20. Dziękujemy kochana że jesteś :)
  21. Cioteczki błagam zajrzyj chociaż do Onka Sako który potrzebuje pomocy :-( Inaczej nie będzie wyjścia i czeka go tylko i wyłącznie uśpienie. http://www.dogomania.pl/threads/2089...nę-człowieka-( Bardzo dziękuję.
  22. Dziękuję kochana że przybyłaś :)
  23. Cioteczki błagam zajrzyj chociaż do Onka Sako który potrzebuje pomocy :( Inaczej nie będzie wyjścia i czeka go tylko i wyłącznie uśpienie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka[/URL]-( Bardzo dziękuję.
  24. Czekamy na wiadomości z domku Stellci ...............
  25. Pan Adam to z pewnością wspaniały człowiek o wielkim sercu ........Trzymam kciuki aby stan Noreńki się ustabilizował ......walcz kochana Norciu ......
×
×
  • Create New...