Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Nasz kochany Misior:evil_lol: nie do końca taki tuptający sierotek :cool3: walcząca o swoje bestia :diabloti:
  2. Tak dokładnie orzeczenie NIE jest podbite pieczątką .......w sumie to Pani weterynarz wysłała mi je tylko i wyłącznie dla naszej wiadomości bo opowiedziałam jej smutną historię Nelsona ....dlaczego nie podbiła nie wiem ........Nelson nie był wywieziony do Jaworzna na operację tylko do Niegowonic ....Dziewczyny myślę że w tej chwili na zawsze Nelson może tylko i wyłącznie zostać w naszej pamięci :(
  3. Zaglądam do Misiaczka :) Pokazuj się kochany psiaczku!
  4. Zaglądamy do Sakusia :)
  5. Taki piękny i przyjazny psiak i nadal bez domku :( Atosku jeszcze los się i do Ciebie uśmiechnie :)
  6. Emeczko pokazuj się .........moja deklaracja za lipiec poleci w środę ;)
  7. dotarłam na wątek z podpisu bela51 :( kochany psiak :(
  8. Bardzo prosimy o pomoc w imieniu naszego tuptającego Misia ;)
  9. Bardzo dziękujemy kochana :) Widzimy się w połowie lipca ;) Pozbieram cioteczki z okolicy i zjedziemy ;)
  10. Z właśnie zakończonego bazarku dla Sako uzbieraliśmy kwotę 158 zł + 25 zł allegro co daje kwotę 183 zł :multi:
  11. [quote name='Beatkaa']Zacytuję Ciebie Gosiu z wątku sosnowieckiego schroniska: Wyrazie napisałaś,że jeśli nie znajdzie DT to go uśpią...to czemu teraz jednak nie moze iść na DT,przecież tak mało brakowało deklaracji..na pewno ktoś by sie znalazł...Chcesz mu dowozić karmę,ale co np.będzie we wrześniu? To gorzej niż z hotelikiem..bo prędzej czy później go uśpią,czyż nie? Hotelik jest najlepszym rozwiązaniem...rozsyłanie wątku i szukanie deklaracji to sposób na ich zdobycie.. Karma nie jest żadnym rozwiązaniem...to go NIE WYLECZY!!!! Trzeba by go też odrobaczyć..ale nie leczyć karmą ...[/QUOTE] I to mi wystarczy!!! Zupełnie nie rozumiem tego wątku!
  12. [quote name='Rodzice Maciusia :)']kurczę, Bela, wiesz co, czytam po cichu i już nie mogę zdzierżyć. Wskoczyłaś na tą dziewczynę jak hiena - przecież chyba jesteś osobą rozumną, odpowiedzialną i dorosłą - widzisz jak idą bazarki, jak ciężko jest zbierać pieniądze - dlaczego wymagasz od młodej dziewczyny aby wzięła na siebie obciążenie finansowe, któremu jak sama pisze nie może sprostać?? Skoro tak cię interesuje los psiny to przepisz wątek na siebie, i w razie braku potem pieniędzy Ty zajmiesz się jakże sympatyczną działalnością polegającą na żebraniu o pieniądze, Ty się będziesz co miesiąc denerwować skąd wziąć kasę, Ty będziesz na szybko zakładać bazarki. Jak można być człowiekiem tak bezrozumnym i atakującym?? Gosi nie znam, ale mimo że nie wpłaciłam pieniędzy na Apacza z braku finansów, dostawałam pw z info codziennie -0 dziewczyna jest bardzo zaangażowana, to widać. Jest uczciwa - przecież jak byk napisała, że zwróci pieniądze komu się nie podoba. Więc dajcie jej spokój, albo same bierzcie się za wątek, bo już się nie da tego czytać.[/QUOTE] To po co był założony według Ciebie ten wątek ??????? Żeby zebrać fundusze na utrzymywanie psa w schronisku czy spróbować psiaka z niego wyciągnąć ?????? Deklarowałyśmy stałe wpłaty na hotel które bez naszej wiedzy miały być przeznaczone na zakup karmy za 200 czy 240 zł ?????? I co to zmieni ??? Karma go cudownie uzdrowi ??? Zapraszam Cię do schroniska w którym przebywa Apacz a z pewnością zmienisz zdanie!!! Tam nawet nie ma wolontariatu .......Nikt nie zarzuca Gosi że jest nieuczciwa tylko że nie tak się postępuje z cudzymi pieniędzmi i samemu się nimi NIE dysponuje!!! Poza tym wyobrażasz sobie żeby codziennie jeździć do schroniska oddalonego około 25 km i karmić psa karmą trzymaną u siebie w pokoju ?????? Dwa - trzy razy dziennie !!!!!!!! Uważasz że to normalna sytuacja ??? Ja wątek opuszczam bo jak dla mnie sprawa jest zakończona !!!
  13. Gosia2313 możesz mi powiedzieć gdzie są moje posty w których proszę abyś napisała do osób które deklarowały stałe deklaracje na hotel ??? oraz osób które deklarowały wpłaty na karmę jeśli psiak pojedzie do hotelu ??? gdzie jest mój post gdzie jasno i wyraźnie jest napisane że rezygnuję ze stałej deklaracji bo NIE będę utrzymywała psa w schronisku gdzie jest bez szans ?????????????
  14. Biedny Misio :( mam nadzieję że i do dzieciaczków wkrótce się przekona :)
  15. [quote name='gosia2313']Nie chcę mu broń boże odbierać nadziei, tylko staram się patrzeć na to realnie. Jak już go wyciagniemy, a potem nie będzie za co płacić to ja będę miała na sumieniu Apacza i będę go musiała oddać do schronu ; (. Przez wakacje niech zostanie w schronie, a ja będę do niego jeździła z karmą, żeby na 100% ją dostał. Jakby miał tam zostać to ja już przypilnuję, żeby karmę dostawał i na pewno im całego wora nie dam tylko porcję na 1 czy 2 dni GÓRA ! Tak jak piszę jutro napiszę Wam pewne informacje po rozmowie z kierownikiem, bo dzisiaj wiem tyle co Wy ;(([/QUOTE] Gosia to po co są stałe deklaracje ???????? właśnie po to żeby psiak nie trafił z powrotem do schroniska!!! Nie możesz co 5 minut zmieniać zdania ......ludzie deklarują wpłaty po co ??? Wydzielanie karmy ???????? Gosia to nie realne !!!! TO schronisko a nie dom prywatny!!! Musisz podjąć decyzję i albo prosimy o deklaracje stałe żeby mieć pewność albo Apacz zostaje w schronisku nie ma innej możlwości ........przecież brakuje mu tylko 70 zł :(
  16. [quote name='gosia2313']Jeszcze chciałam zapytać, czy mogłabym wziąć 40 zł ( piszę w zaokrągleniu dokładnie to jest chyba 39,36 zł) na ogłoszenie Apacza w Dzienniku Zachodnim? jak tak, to napiszę tekst i pomożecie mi wybrać zdjęcie i poszłabym zamówić, żeby po niedzieli się ukazało. Może to by coś dało. Chociaż o adopcję chorego psa to chyba ciężko będzie :-(. Ale zapytam jutro czy ta choroba to jest "przejściowa". Nie wiem czy mogłabym napisać w ogłoszeniu, że mogę (oczywiście z waszych stałych) dołożyć się do karmy - gdyby ktoś był Apaczem zainteresowany ?[/QUOTE] Gosia stałe deklaracje są składane na hotel dla Apacza ........nie możemy utrzymywać psiaka w domu stałym .......jeśli ktoś się decyduje adoptować psiaka musi się liczyć z kosztami nie tylko karmy ale i jego leczenia .....takie osoby są ! I tylko do takich ludzi psiak może trafić ....
  17. [quote name='gosia2313']Wiecie co zastanawiam się, czy nie dobrze by było wziąć Apacza jeszcze raz do weta, żeby zrobili mu dokładne badania, żeby się dowiedzieć od czego ma ten nieżyt jelit. Czy to jest wirusowe, czy jest jakaś inna przyczyna. Albo po prostu tam pójdę u popytam, w końcu go badali. Poza tym, jak pisała Emilka, też same pieniądze na hotel nie starczą, bo jeszcze karma, poza tym sama dieta może nie starczyć, a jeszcze profilaktyka - szczepienia, odrobaczenie, 'odkleszczenie'. Poza tym porozmawiam jutro z kierownikiem, zobaczę co mi powie i zobaczymy co dalej. Pieniądze w każdym razie nie przepadną. Gdybym miała mu zawozić karmę to tylko porcję na "już" i na drugie dzień, no i poczekam aż mu dadzą i aż zje. [B]Ale to jutro - wszystkiego czego się dowiem jutro przekażę. [/B][/QUOTE] Gosia NIE odbieraj nadzieii i motywacji :placz: Tyle psiaków jest w hotelikach i jakoś dajemy radę finansowo więc dlaczego tu nie mamy dać ? ;) Trzeba tu zwołać więcej osób bo wątek Apacza ledwo żyje ......jest tu tylko i wyłącznie kilka osób a reszta ? może ktoś będzie chciał pomóc Apaczowi tak jak pomaga innym psiakom ......szczerze w to wierzę :) a wizyta u weterynarza ? Jestem jak najbardziej ZA!!!!
  18. Jak dobrze widzieć Sako takiego szczęśliwego:multi:
  19. W lipcu będę się widziała ze sponsorem Misia przedstawię sytuację Apacza .......Nic nie obiecuję ale próbować będę to mogę obiecać i obiecuję Apaczowi!!! ;)
  20. [quote name='AnetaR']Możesz na górze dopisać 10zł stałych ode mnie - wykombinuję z kieszonkowego ^^[/QUOTE] Super :) Apacz już coraz bliżej wyjazdu do hoteliku:multi:
×
×
  • Create New...