Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Sako jaki uśmiechnięty pyszczek :loveu: Kochany psiak ....... Cioteczki a ja proszę o jakiekolwiek deklarację dla Sakusia ....nawet po 5 zł aby Sako mógł spokojnie żyć i cieszyć się życiem z innymi psiakami u Czarodziejki ....bo tak jak mówi cioteczka Berkano która odwoziła Misia .....to najcudowniejsze miejsce dla psiaków :loveu::multi:
  2. Sakuś już bezpieczny ....Misiu też szczęśliwy cały i zdrowy dojechał ......cudowny piątek:multi:
  3. Oj tak ;) a jakie ma ruchy cioteczki:evil_lol: to nie ten sam staruszek którego zwinęłam z ulicy :eviltong: prawdziwy młodzieniaszek :evil_lol:
  4. Napisała cioteczka Berkano :multi: Już wracają :multi:a Misiu szczęśliwy :loveu::loveu::loveu:
  5. sierść już zdecydowanie ładniejsza :) nie jest jeszcze piękna i niestety bardzo wychodzi :( ale jeszcze troszkę wyczesania i będzie dobrze :) ;)
  6. Bela kochana zdjęcia zaraz wstawię tylko mój komputer tak ładuje strony powoli że mi się chce płakać :( na wiadomości czekam kochana i ja :( aż się martwię czy dojechali bez sensacji i spokojnie ........
  7. 5 minutek temu Miś wyjechał do Czarodziejki:multi: za nic w świecie nie chciał wsiąść do auta a już w nim zostać nie ma mowy wysiadam :shake::cool3: Mąż cioteczki Berkano łagodnym głosem prosił, tłumaczył Misiowi że jedziemy do domu Misiu :lol: ale Miś werczał na potęgę ostrzegawczo :crazyeye: aż byłam zdziwiona że potrafi :crazyeye: :cool3: ale juz jadą juz są w drodze ...jak wrócą na pewno napiszą szczegóły z podróży .......Misiu kochany bądź szczęśliwy :( ech jakże mi smutno :( tak bardzo przywiązałam się do niego i do zaczynania dnia w pracy od biegu do lecznicy .......:placz: Mam zdjęcia Misia jak wyjeżdżał wieczorkiem wstawię na wątek! Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję z całego serduszka! W ciągu 4 dni Miś dostał i ma wszystko! DZIĘKUJĘ :loveu::loveu::loveu::calus::calus::calus:
  8. Kochana na razie nie bo dziewczyna ma bardzo duży psi wydatek z tego co pisała ........oj trzymam mocno kciuki ;) Igorku proszę bądź grzeczny kochany i nie rozstawiaj opiekunki po kątach :evil_lol:
  9. [INDENT][INDENT]Matko kochana .......cioteczki proszę zajrzyjcie w jakich warunkach żyją 2 przepiękne ON-ki :( To jest wprost nieprawdopodobne do czego zdolny jest człowiek!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209234-Dwa-piękne-ONki-skrajnie-zaniedbane-DT-i-kasa-inaczej-trafią-na-łańcuch-lub-do-lasu"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2092...ch-lub-do-lasu[/COLOR][/URL]! [/INDENT][/INDENT]
  10. [INDENT]Matko kochana .......cioteczki proszę zajrzyjcie w jakich warunkach żyją 2 przepiękne ON-ki :( To jest wprost nieprawdopodobne do czego zdolny jest człowiek!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209234-Dwa-piękne-ONki-skrajnie-zaniedbane-DT-i-kasa-inaczej-trafią-na-łańcuch-lub-do-lasu"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2092...ch-lub-do-lasu[/COLOR][/URL]! [/INDENT]
  11. Matko kochana .......cioteczki proszę zajrzyjcie w jakich warunkach żyją 2 przepiękne ON-ki :( To jest wprost nieprawdopodobne do czego zdolny jest człowiek!!! http://www.dogomania.pl/threads/209234-Dwa-piękne-ONki-skrajnie-zaniedbane-DT-i-kasa-inaczej-trafią-na-łańcuch-lub-do-lasu!
  12. Jestem na zaproszenie :( boże takie piękne psy a takie zaniedbane :( serce aż boli ........za wiele nie mogę ale pod koniec miesiąca na pewno coś wpłacę ....:( biegnę porozsyłać wątek dalej .........
  13. Oczywiście kochana czekamy na Was z Misiem:loveu: zwarci i gotowi :evil_lol: Cioteczko proszę weź ze sobą jakąś buteleczkę po wodzie mineralnej abyśmy miały do czego nalać wody na podróż ;)
  14. Myszko kochana to jak wygrana w toto lotka:multi: i to nie sen to najszersza prawda:loveu:
  15. A teraz cioteczki nie uwierzycie !!!!!!!!!!! :crazyeye: NIE mamy długu w lecznicy :multi: Rachuneczek na kwotę 565 zł z lekarstwami został zapłacony przez prywatnego sponsora Misia :crazyeye::multi::loveu: Rycze i nie wierzę .......przez chwilę myślałam że śnię i w końcu będę musiała się obudzić!!! Ale to nie sen to prawda !!!!!!!:multi::loveu::loveu: Dodatkowo prywanty sponsor Misia deklaruje stałą deklarację w wysokości 200 zł /miesiąc na hotelik dla Misia :loveu::loveu::loveu: Mamy zatem komplet deklaracji !!! :multi: Misiek to pisak szczęściarz i na koniec życie się do niego uśmiechnęło :lol: Z całego serduszka DZIĘKUJĘ w imieniu naszego staruszka .......:loveu: W tej chwili zostaje nam tylko i wyłącznie zbierać fundusze na potrzebne lekarstwa na serduszko i stawy dla Misia a hotelik jest opłacony :loveu: Kochani czy to nie psiak który urodził się pod szczęśliwą gwiazdą :loveu::crazyeye:
  16. Kochana zapytam na pewno jak będę dziś z Berkano odbirać Misia z lecznicy:)
  17. Właśnie otrzymałam orzeczenie lekarskie z gabinetu .......jak tylko naładuję aparat zaraz wstawię :( Nelsonku kochany pamiętam [*]
  18. Nesca cioteczko kochana dziękuję CI za wszystko :loveu: 20 zł to dla Misia bardzo dużo kochana będzie miał chłopak na lekarstwa :multi:
  19. To się psiaki ucieszą z rarytasów:multi:
  20. Cioteczki zapraszamy na piękny firmowy bazarek dla strasznych bid :( http://www.dogomania.pl/threads/209654-Firmowe-ciuszki-...torebki...biżuteria-...buty...24.06
  21. Zaglądam do Emeczki .........sunieczko pokazuj się jak najczęściej bo serce mi pęka ......
×
×
  • Create New...