Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Jak się pojawi Beatkaa to z pewnością prześle :) a ja zaraz biegnę do lecznicy odwiedzić naszego staruszka :) a zaraz potem zakupić smyczkę i obróżkę ;)
  2. Cioteczki czekam jeszcze na dwie wpłaty z bazarku dla Malinki i będę słała pieniążki na konto :) tylko proszę o przesłanie numerku konta na które pieniążki mają wpłynąć :)
  3. Śliczny Stefcio :):) cioteczki kto potrafi zrobić banarek chłopczykowi ?
  4. Zapisuję sunieczkę :( jejku jaka smutna ......cioteczko więcej nie mogę ale od miesiąca lipca deklaruję 20 zł stałej deklaracji ......mam nadzieję że uda się ją jak najszybciej wyciągnąć :(
  5. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Stefanka :)
  6. Cudowny psiak :) i metamorfozę przeszedł ogromną :) Przepiękny psiak i pomyśleć że tak pięknego psiaka chciano uśpić:shake:
  7. [quote name='Ada-jeje']witam, p.Jolu juz po wszystkim, Cazar usnął sobie na swoim kocu, byłam przy nim cały czas, w miejscu gdzie zawsze spał, mam wrażenie że nic nie przeczuwał przynajmniej jego zachowanie na to nie wskazywało. Brak mi słów. Przesle pocztą faktury za lecznie i za eutanazje (230 zł ) oraz karte jego leczenia. Nie wystawiam rachunku za jego pobyt u mnie, był u mnie bezpłatnie po prostu traktuje go jak swojego tymczasowego psa jeśli może pani to proszę za to wysterylizować jakąś sukę - żeby nie było kolejnych Cazarów potrąconych i tak skrzywdzonych przez los. Za te zakupy co na początku robiłam - chusteczki i kremy na odparzenia tez prosze mi nie wracac pieniędzy, chociaz tyle mogłam dla niego zrobić. Kochana Marta, tak bardzo chciala mu pomoc jak my wszyscy na tym watku. Cezar odszedl od nas wczoraj. :-(:placz: Cezarku bedziemy o Tobie pamietac.[/QUOTE] No i znowu płacze jak dziecko :( Cezarku kochany mój psiaku :( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu ze swoimi przyjaciółmi za TM :(:(:(:( Pani Marto dziękujemy za okazane Cezarkowi w ostatnich dniach życia sece :( Serce mi pękło po raz kolejny :( Żegnaj kochany, dzielny psiaczku :(
  8. :Cool!::Cool!::Cool!: czekamy na wiadomości i zaraz potem biegnę,lecę jak na skrzydłach do lecznicy aby ich powiadomić :multi:
  9. Sakuś pojedzie elegancky że ho ho ;)
  10. Beatko kochana napisz proszę czy cioteczka Anula ma przesłać pieniążki za pierwszy miesiąć hoteliku prosto do Czarodziejki czy do Ciebie ??? Pojawiły się również kolejne cioteczki które chcą podarować Misiowi kilka złotych bardzo proszę jak znajdziesz chwilkę o przesłanie PW z numerkiem konta ......
  11. Kciuki mocno zaciśnięte ......bo któż by nie chciał takiego kochanego psiaka kanapowca ;)
  12. Jedna z cioteczek właśnie pracuje nad TZ i jest już naprawdę bliska zwycięstwa ;) Trzymajcie mocno kciuki aby się udało! ;)i aby Misio w piątek pojechał do psiego raju u Czarodziejki :)
  13. Ewuniu gratuluję założenia pierwszego wąteczku :) czekam niecierpliwie na zdjęcia psiaczka :)
  14. Pojawiło się światełko w tunelu ...mała iskierka na transport piątkowy dla Misia .......ale na razie nie zapeszam ;)
  15. Dziękujemy :multi: Beatkaa podeśle numerek konta :) Misiu Ty szczęściarzu kochany :loveu:
  16. Cioteczki właśnie dostałam kolejnego @ z lecznicy :) [FONT=Arial]prosze tylko o informacje kiedy Misiek pojedzie do hoteliku, bysmy mogli go na ten dzien ladnie wyszykowac.[/FONT] [FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT] [FONT=Arial]Daria Wróblewska[/FONT] [FONT=Arial]Taki oficjalnie odpicowany pojedzie do hoteliku nasz Misio :lol:[/FONT]
  17. Ania nie powiem Dziękuję bo powiedziałam już to miliony razy na praktycznie prawie wszystkich wątkach ........Jesteś NIESAMOWITA ......:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  18. Anula koszt pobytu psiaczka u Czarodziejki to 300 zł .....Miś to duży psiak ......:shake:
  19. Cioteczka BERKANO zadeklarowała przelać grosik na spłatę długu Misia w lecznicy ......Dziękujemy w imieniu naszego staruszka :* Beatkaa jak się pojawi na pewno prześle numerek konta :)
  20. No więc jak jest podejrzenie że ktoś go wyrzucił z auta to tym bardziej nie zamykajmy wątku .....może niebawem psiak znowu się pokaże ......naprawdę nie tracę nadzieii że wrócił do swoich właścicieli lub przygarnęła go jakaś odpowiedzialna osoba ........ech...
  21. Z tego wszystkiego na śmierć zapomniałam że muszę jutro kupić dla Misia obróżkę i smyczkę bo przecież psiak nic nie ma .........Jutro pobiegnę i zakupię chłopakowi szybciutko żeby i on miał w końcu coś swojego :) ;)
  22. Kochana ja zapytam nieśmiało czy masz możliwość zabrania do Czarodziejki jeszcze jednego psiaczka :( To staruszek którego ratujemy z ulicy :( Jest miejsce tylko szukamy transportu ....Dziewczyny znacie kogoś kto mógłby nam pomóc :( ? Dług w lecznicy nam rośnie z dnia na dzień :( do piątku Misiek może zostać w szpitaliku
  23. Właśnie dostałam @ z kliniki : [FONT=Arial]Witam[/FONT] [FONT=Arial]miło mi poinormować, że Misiek nie ma cukrzycy. Badanie moczu nie wykazało cukru, zatem wczorajszy wynik musial być zafałszowany po posiłku,który Misiek zjadł wcześniej. [/FONT] [FONT=Arial]Obecnie pies czuje się dobrze, jest żywy, je bez problemu, myślę, że to zasługa leków przeciwbólowych na zwyrodnienie stawów. Oczy też wyglądaja lepiej, zapalenie spojówek ustępuje. Podaliśmy mu leki na odrobaczanie, zjadł je bez problemu. Dzisiejszy koszt lekow z hospitalizacją i wyżywieniem to 82zł.[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]pozdrawiam[/FONT] [FONT=Arial]Wojciech Wróblewski[/FONT] [FONT=Arial]Przychodnia Weterynaryjna WRÓBLEWSCY lek. wet. Daria Wróblewska ul. Augustynika 14 41-300 Dąbrowa Gónicza NIP: 629-231-88-92 [/FONT] [FONT=Arial]Tak bardzo cieszą mnie te @ :) Misiaczku jeszcze chwilkę i pojedziesz po nowe, lepsze życie :) [/FONT]
  24. Aniu DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu::multi::multi: za wszystko !!!!!!!!!!!!!!! :*
  25. Sako niestety jedzie autkiem bo osoba z Częstochowy zgodziła się go zabrać po drodze :( na dwa psiaki nie będzie miejsca :( tym bardziej że to dość duże psiaczki :( ech ....szukajmy transportu
×
×
  • Create New...