Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='wiosna']Wstawiłam kilka zdjęć [URL="http://greyanimals.org/index.php?option=com_content&view=article&id=216%3Abrooklyn-i-boston-bardzo-zaniedbane-owczarki-niemieckie&catid=41%3Apsy&Itemid=97&lang=pl"]TUTAJ-KLIK[/URL][/QUOTE] Cioteczki psiaki zupełnie inne niż na pierwszych zdjęciach ...widać gołym okiem rękę kochającego człowieka:loveu: i ta duma w oczkach :loveu: super! Jeszcze troszkę i będą się domki o nie zabijać a WY będziecie przebierały na lewo i prawo :lol: Tego tym pięknym psiakom życzę :loveu:
  2. Tak się cieszę że u staruszka taki ruch :) Jesteśmy już bliżej niż dalej :) Dziękuję Wam z całego serduszka :*
  3. Też weszłam z nadzieją na dobre wiadomości .....będzie dobrze Misiaczku.
  4. [quote name='anula42']kochane- ja dołoże trochę tylko poprosze o namiary[/QUOTE] Aniu kochana namiary te same co na naszą kochaną Fridę :)
  5. Aniu nie zapomnij wymiziać naszego Misiorka :)
  6. Domi konieczny jest dla suni wątek ....wtedy jest większa szansa na pomoc!
  7. Słodkich snów Emeczko :*
  8. Timo piękne imię i jak najbardziej pasuje :)
  9. Jestem na zaproszenie Kenny ....zapiszę psiaczka i przy okazji podniosę ;)
  10. [quote name='chita']nowe wyroznione i podswietlone allegro :) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1713487319[/url][/QUOTE] super :) bardzo dziękujemy :*
  11. Jestem na zaproszenie Kofeiny .....bardzo mi przykro ale finansowo na razie nie dam rady pomóc :( będę zaglądała i podnosiła ....chociaż tyle mogę zrobić ....
  12. [quote name='paulina02']Nie nie mam tego pieska u siebie, nie mam miejsca ;( piesek żyje na ulicy .[/QUOTE] :( trzeba mu jak najszybciej pomóc i zabrać go z ulicy :(
  13. Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz do piekła i pewna śmierć jeśli nie zdążymy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
  14. Przybiegłam jak zobaczyłam apel ....uffffffff......tak się cieszę że psiak już bezpieczny .....:)
  15. Cioteczki błagam zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz do piekła i pewna śmierć jeśli nie zdążymy :( http://www.dogomania.pl/threads/210980
  16. Cioteczki błagam zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz do piekła i pewna śmierć jeśli nie zdążymy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
  17. Cioteczki błagam zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz i pewna śmierć jeśli nie zdążymy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
  18. Cioteczki błagam zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz i pewna śmierć jeśli nie zdążymy :( http://www.dogomania.pl/threads/210980
×
×
  • Create New...