Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki mam pierwsze informacje o chłopaku : Kapselek :) waga : do 15 kg :) dziewczyny bardzo o niego dbały więc nie jest wychudzony :) taka troszeczkę kuleczka ;) baaaardzo hałaśliwy :D :D :D całą drogę dokazywał i wyśpiewywał ;) do ludzi bardzo bardzo przyjazny :) Kapselek ma poobgryzane uszka :( pewnie go jakiś kolega z boksu dopadł.
  2. chłopak oczywiście już odebrany i bezpieczny :) czekam na wieczorną relację od Emiś i na zdjęcia :)
  3. a na konto właśnie wpłynęły wpłaty :) ciocia kiyoshi 10 zł :* :) ciocia danusiadanusia 50 zł :* :) Dziewczynki kochane dziękujemy :* :) To dla nas ooooooogromna pomoc :)
  4. Dziewczynki Emiś już dojeżdża do Punktu w Pszczynie tak więc za chwilkę przejmie naszego nic nieświadomego Kapselka :D ależ się chłopak ucieszy :) :) :) Taka niespodzianka go czeka :D
  5. na koncie deklaracja jednorazowa ( aż 30 zł ) od naszej kochanej dorcia2 :) :* Dorciu kochana dziękujemy :* :)
  6. ciocia podziękuj znajomym z całego serducha :) :) :) :* :* :* :) Cudowni Ludzie o Wielkich Serduchach :) :*
  7. Dziewczynki jutro najprawdopodobniej Emiś pojedzie wcześniej do Pszczyny i odbierze Kapselka :) ja niestety nie mogę bo pracuje :( Będę czekała jak na szpilkach na relacje :) z pewnością nie wytrzymam i będę bombardowała Emiś telefonami ;)
  8. Danusiu kochana ślicznie dziękujemy :* to ogromna pomoc :* :)
  9. zaglądam sobie do słodziutkich dziewczynek :* :)
  10. i my wystawiajac kolejne bazarki będziemy o Poluni pamiętały :)
  11. matko jak smutno :( Lusieńko kochana biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM [*]
  12. dorciu nasza kochana :*:*:* Dziękujemy :) w poniedziałek rano wejdę na konto i uzupełnię rozliczenie :* Dziękujemy :* :)
  13. tak wiec dwa zadania przed nami :) zabrac Kapselka z punktu i znalezc mu najlepszy z najlepszych kochający domek :)
  14. nie mogę się już doczekac :) chłopak z pewnością będzie troszeczkę zdezorientowany ale i szczęśliwy jak opuści kraty punktu ;)
  15. Lubię to! :) w takich chwilach żałuję że lajki na dogo są ograniczone .....wrrrrr.
  16. ciocia tak jak yolanovi pisze to nie ta trasa :( bardzo szkoda :(
  17. Dziewczynki szczegóły dograne :) w poniedziałek po godzince 15 wyruszamy z Emiś po Kapselka :) :) :)
×
×
  • Create New...