w następny weekend odwiedzimy Kapselka w hoteliku. Jak na razie telefon wciąż milczy :( dziewczynki a może by pokazać chłopaka w gazecie ? co o tym myślicie ? sama już nie wiem co robić :( zainteresowanie dosłownie zerowe :( nikt o Kapselka nie dzwoni i nie pyta :(