Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Wesoły i energiczny Kapselek szuka domu. Ma ok 6 lat 15 kg. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji :Emilia 664 768 580
  2. Asieńka zaraz odszukam wcześniejszy tekst jaki był w Dzienniku Zachodnim i może go powtórzymy. Tylko zdjęcie musimy zdecydować które zamieścić. Wiem że w albumie na FB zdjęć Kapselek ma sporo.
  3. Dla Kapselka będzie jeszcze 4 zł 20 gr z nadpłaty za paczuszkę do cioci Eva2406. Ewunia dziękujemy :*
  4. Ewuś ja tu cały czas zaglądam nieustannie zaciskając kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. mam już wycenę ogłoszenia świątecznego :) koszt ogłoszenia wyniesie: 39,36 zł brutto.
  6. :) napisałam do Dziennika w sprawie świątecznego ogłoszenia :) czekam na wycenę :) i oczywiście przypomnę się z prośbą :)
  7. Dziewczynki zaproponujcie proszę jakieś zdjęcie oraz króciutki tekst do ogłoszenia w gazecie. Do 170 znaków. Dziękuję.
  8. Dziewczynki wykupimy Kapselkowi ponownie ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim w wydaniu świątecznym.
  9. na takich samych zasadach w hoteliku był nasz kochany ślepek Maciuś. Pomagałyśmy w jego utrzymaniu w hoteliku a Fundacja Przystań Ocalenie opłacała leczenie, karmę itd.
  10. ciocia Kapselek jest psiakiem pod opieką fundacji Arkadia z Pszczyny. Więc myślę, że to one mają decydujący głos. My z yolanovi zdecydowałyśmy się pomóc dziewczynom w jego utrzymaniu, gdyż jak wiecie dziewczyny w punkcie przetrzymań mają pełne ręce roboty :( wciąż dochodzą nowe i nowe psiaki które trzeba ratować. Ja osobiście w pobliżu nie znam hoteliku do którego mogłybyśmy go przenieść. Wiem, że absolutnie nie chodzi tu o zaufanie do naszej Emiś tylko o sam fakt, iż często zmiana miejsca pomaga. Emilka pokazuje naszego chłopaka od początku i na FB i ludziom, którzy przybywają do hoteliku. Niestety Kapselek tak jak wiecie do tej pory nie skradł żadnego serducha i nad tym ubolewam bo to fantastyczny, przemiły psiak.
  11. tak ciocia rozmawiamy jak najbardziej. Ostatnio rozmawiałam z Emiś 2 dni temu. U Kapselka cisza. Nikt o niego nie pyta :( Sam Kapselek ma się bardzo dobrze.
  12. zaglądam sobie do Lusieńki nieustannie trzymając kciuki :)
  13. kiyoshi kochana zastanawiam się czy nie powinnyśmy zamówić nowych z aktualnymi zdjęciami. Ogłoszenia w gazecie niby nic nie dały ale zastanawiam się nad wykupieniem kolejnego przed świętami.
  14. super :) oby w końcu ktoś naszego Kapselka wypatrzył. To naprawdę bardzo pozytywny psiaczek.
  15. c Asieńko w ogłoszeniach zawsze pomaga nam nasza kochana kiyoshi. Ja ogłaszałam Kapselka w gazecie. Niestety wciąż bezskutecznie :( Myślę że powtórzymy ogłoszenie w gazecie i wykupimy ogłoszenia z aktualnymi zdjęciami. Może się wreszcie ktoś w naszym ogonku zakocha. Asieńko ja FB niestety nie posiadam ale ogromnie Ci dziękuję za udostępnienie :*
  16. eliczku takie ujęcie bo Kapselek jest bardzo radosnym psiaczkiem.
  17. Gabi kochana przybiegam na zaproszenie i zapisuję śliczną Lusię :) cudna z niej dziewczynka :) postaramy się z yolanovi wspomóc koteczkę chociaż bazarkiem. Lusia nie mogła lepiej trafić :) Nasza Joanka to najwspanialsza "kocia mama" :)
×
×
  • Create New...