Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Gabi kochana bardzo Ci dziękuję. Napiszę do Toli bo myślę że warto spróbować. Dziękuję :*
  2. Dziewczynki podpowiedzcie proszę gdzie można jeszcze pokazać naszego Kapselka ? :(
  3. miłego weekendu Ewuś! Cały czas przesyłam moc ciepłych myśli :*
  4. Rozmawiałam z Emiś. U Kapselka wszystko w porządku. Chłopak zdrowy i humor mu dopisuje tylko domu wciąż brak. Ech.....
  5. ogromnie się cieszę z tak dobrych wieści :)
  6. po długiej przerwie zaglądam do Wampirka :)
  7. a ja dziś otrzymałam kolejne fanty na bazarek dla naszego Kapselka. Będzie bazarek nowości. No chyba że Kapselek sprawi nam niespodziankę i spakuje walizkę w podróż do nowego domku.
  8. tak eliczku 2 lub 3 razy w wydaniach świątecznych Dziennika Zachodniego. To popularna u nas gazeta. Niestety ogłoszenia przyniosły słaby odzew :(
  9. Dziewczynki ogromnie Wam dziękuję że wciąż wspieracie Kapselka. Cały czas zastanawiam się gdzie jeszcze ogłosić naszego chłopaka?
  10. Gusiaczku kochana cieszę się że zaglądasz do Kapselka. Chłopak niestety wciąż bez domu.
  11. melduję się u dziewczynek.
  12. już zmniejszyłam. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
  13. ................
  14. Dziewczynki nie jestem w stanie wstawić zdjęcia na bazarek bezpośrednio przez "wybierz pliki" cały czas występuje błąd 200. Wcześniej wstawiałam przez program zapodaj. W tej chwili po wstawieniu zdjęcia natychmiast zostaje usunięte i niezapisane. Proszę o pomoc ........Dziękuję.
  15. Super uśmiechnięty pycholek z naszego Kapselka :) domku zakochaj się wreszcie bo chłopak wciąż czeka i czeka ........
  16. zapiszę sobie biedulkę :( nawet nie chce myśleć co ta biedna sunieczka przeżyła :(
×
×
  • Create New...