Dziewczynki nie jestem w stanie wstawić zdjęcia na bazarek bezpośrednio przez "wybierz pliki" cały czas występuje błąd 200. Wcześniej wstawiałam przez program zapodaj. W tej chwili po wstawieniu zdjęcia natychmiast zostaje usunięte i niezapisane. Proszę o pomoc ........Dziękuję.