Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Zapraszamy :)
  2. Dziewczynki zapraszamy na bazarek z którego 50% dochodu przeznaczymy na wsparcie poszukiwań małej uciekinierki Liki :(
  3. Rozmawiałam wczoraj z yolanovi i wiem że było pytanie o naszego Kapselka na OLX. Zadzwonię jutro do Emiś i zapytam czy ktoś dzwonił.
  4. Dziewczynki czy może być taki plakacik do lecznic ? chciałabym w przyszły weekend rozwiesić w lecznicach. Poproszę też Emiś aby zamieściła ogłoszenie w Lupusie. Yolanovi powiesi w Katowicach. Ja w Dąbrowie Górniczej u Wróblewskich, Molickich. W Sosnowcu w osiedlowej lecznicy.
  5. Przesympatyczny Kapselek szuka domu! Trochę sportowiec, bardziej przytulas. Wesoły, średniego wzrostu i w średnim wieku Kapsel. To sympatyczny, przyjazny kundelek. Piesek jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Obowiązuje wizyta przed-adopcyjna i podpisanie umowy. Gdyby ktoś zauroczył się Kapselkiem i zechciał go poznać prosimy o kontakt. Hotel dla Zwierząt "Raszka" ul. Podgórna 21 Sarnów, Katowice, Poland Zadzwoń +48 664 768 580
  6. Dla Owczarków poleciało 209 zł 05 gr :) Jak dolecą proszę o potwierdzenie na bazarku. Dziękuję. Zdrówka psiaki kochane :*
  7. Musi w końcu się udać. Ja postaram się wreszcie wstawić krótkie ogłoszenie ze zdjęciem Kapselka, które rozwieszę w lecznicach.
  8. Zapraszamy :)
  9. Dziewczynki została mi do wysłania ostatnia paczucha więc po weekendzie będę już mogła do końca rozliczyć bazarek. Podeślijcie mi proszę numerek konta.
  10. Moje kochane dziewczyny z pracy zrobiły mi niespodziankę i dostarczyły piękne fanty na bazarek dla Kapselka :* Już niebawem ruszymy z jesiennym bazarkiem :)
  11. super Jolunia :) ja w przyszłym tygodniu wkleję ogłoszenie które poleci do lecznic bo po powrocie do pracy po tygodniowym zwolnieniu nie wiem w co ręce włożyć.
  12. Nie potrafię znaleźć słów .....żegnaj Ewuniu :(
  13. Dziewczynki bardzo Wam dziękuję ze jestescie i wspieracie nas w poszukiwaniu domku dla Kapselka :* ja do czwartku jestem na zwonieniu lekarskim. W poniedziałek wydrukuje plakaty i rozwiesimy w lecznicach:)
  14. Gusiaczku wiele osób wykorzystuje to zdjęcie na pulpicie swojego laptopa lub komputera :) Kapselek chyba powinien pobierać opłaty za udostępnienie swojego zajefajnego pyszczka ;)
×
×
  • Create New...