Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Dziewczynie się trafił raj na ziemi :-)
  2. Czekam dalej na charciola od Pana hycla, jak tylko będę wiedziała coś konkretnego dam znać.
  3. Pomóżcie z transportem, please, po co chlopak ma siedziec u hycla(nawet najlepszego) jak może u mnie wylegiwać sie na kanapie ;-)
  4. Bruno krótki spacerek, please ;-)
  5. Bruno....pokaż swój uśmiechnięty pychol.
  6. No to jeszcze wieczorny spacer i znowu......sofa :-)
  7. [B]borzoj[/B] Zarejestruj sie na świat chartów, forum milosników długonogich :-) [url]http://www.swiatchartow.net/[/url]
  8. Bruno a moze masz ochote na kolacje?
  9. Wyglada jak nieostrzyzony sznaucer.
  10. Czas przewrócic się na drugi bok.....Bruno obudż sie ;-)
  11. Bruno pokaż sliczny pycholek :-)
  12. Dzisiaj juz nie pada deszcz... w takim razie Bruno wychodzi na spacer:-)
  13. Tzn. jak wykorzystuje je się w kłusownictwie?
  14. Charty w nocy nie polują :-)
  15. Witaj Bruno po urlopie, ojej Bruno nie na kanapie;-)
  16. [*] dla Norci. Uklony dla wszystkich osob ktore jej pomogły i byly z Nora w ostatnich dniach życia.
  17. ludzie z okolic, przecież tego psa ktoś musi znac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o sprawcy nie napisze bo moderator zrobi bana
  18. Nie wygrał :-) zabiorę bruna na krótki spacer a pózniej mozesz lezakowac do wieczora.
  19. Cudny uśmiechniety pychol...jeden i drugi alez się chlopakowi trafiło, ma dom i przyjaciólkę :-)
  20. Wspaniała wiadomość......ciesz się wolnościa Kornelku.
  21. Zdjęcie z misiem cudeńko :-)
×
×
  • Create New...