Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Nie potrafie oglaszać, to tylko wemę Bruna na wieczorny spacer :-)
  2. mnie się w głowie to nie mieści, skąd w ludziach tyle okrucieństwa.......malutki będzie dobrze juz jesteś bezpieczny
  3. Niesamowite jak psiak może byc szcześliwy po takich przejściach, piekne zdjęcia.
  4. Pzreciez Kornelek to piękny pies, chce już pilnować swojego domu !!!!!
  5. Piękny maluch i szczęsliwy. domek musi juz byc blisko :-)
  6. "Jeśli jest to znaczenie ścian lub mebli przez samca, prawdopodobną przyczyną jest rywalizacja psa o domowy teren z innym samcem (zwłaszcza jeśli mamy w domu kilka psów). Może to też być reakcja stresowa wywołana jakąś zmianą w otoczeniu lub pogorszeniem się stanu zdrowia psa. W takich przypadkach należy pomyśleć o zapewnieniu psu większej dawki ruchu i ćwiczeń, co pozwoli psu rozładować nagromadzone w nim napięcie. Warto także udać się do weterynarza aby wykluczył ewentualną infekcję. Nadpobudliwe i bardzo ruchliwe psy z racji ciągłego ruchu, przyspieszają swoją przemianę materii i mogą nie wytrzymać do następnego spaceru. Jeśli twój pies dużo chodzi w nocy lub stresuje się, gdy zostaje w domu sam, najlepiej jest ograniczyć mu pomieszczenie, w którym przebywa. Jeśli to nie pomaga, można skorzystać z klatki. Przytulne miejsce do odpoczynku szybko uspokoi psa i da mu poczucie bezpieczeństwa."Agnieszka Nojszewska Dobry Pies - Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami
  7. Bruno czas troszkę pobiegać ;-)
  8. Mam wielką nadzieję i jakieś wewnętrzne przeświadczenie ,ze piesek gdzieś bezpiecznie grzeje dooopke[/QUOTE] Oby tak było :-)
  9. Jeżeli jest w schronisku to tylko w Mysłowicach, rozmawialam z Pania z Urzędu Miejskiego w Jaworznie to ich rejon, Straż Miejska w Jaworznie mi to potwierdziła. Będe próbowa skontaktować się z Mysłowicami, dzisiaj sobota to wiadomo jak jest.
  10. W Olkuszu go nie ma (całe szczęście) nie jego rejon.
  11. [quote name='Revenge']NIe mogę tam zajrzeć, bo jestem chora na anginę jakąś mocniejszą czy coś takiego, ostatnio go pytałam o jednego psiaka i dzień później odpisał. Więc mam zapytać ?[/QUOTE] Napisz maila albo pytaj.
  12. Biedactwo.......ile nieszczęśc spadło na jednego wspaniałego psa :-( oby dziewczyna nie cierpiała z bółu....
  13. [quote name='Revenge']Schronu w Mysłowicach[/QUOTE] To napisz, bo nikt tam nie odbiera.
  14. Pani w Sosnowcu poinformowala mnie że Jaworzno to nie ich rejon.
  15. [quote name='Revenge']Mogę napisać do właściciela (chyba to jest właściciel..:lol:) na naszej klasie i zapytać czy nie trafił do nich owy psiak, jeśli oczywiście mogę, pytam bo powinnyśmy wspólnie podejmować decyzje związane z tym psiakiem ;)[/QUOTE] Do jakiego właściciela?
  16. W schronisku w Sosnowcu nie ma go, dzwonie jeszcze do Olkusza
  17. W Myslowicach nikt nie odbiera :-(
  18. Taki duzy pies i nikt go nie widzial ????
  19. Bruno do twarzy z kanapą, gdzie jest jego wlasna ????
  20. Reszta psiaków tez chce iść do fajnych domów ....
  21. Czas na spacer...
  22. Wysłalam już ten link na forum charcie, wypowiedzą się czy to jest wilczarz.
  23. Bruno ranny spacer :-) później bedzie za gorąco.
×
×
  • Create New...