Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Trochę późno ale spacerek na 3 minuty to chyba zaakeptujesz;-)
  2. Bruno.....spacer !!!!!!
  3. Voila.....udało się: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/020qq.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3568/020qq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/024umx.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/728/024umx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/017zv.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7276/017zv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Młodego Lenka się boi więc został w domu.
  4. [quote name='makik']czyli progres jest cały czas:) super się akcja rozwija no i właśnie co wielkomaluch (genialne okreslenie) na tą kradzież? mnie (grzegorza) nie będzie od wieczora do końca przyszłego tygodnia w tej części świata więc będę później nadrabiał zaległości. oczywiście kciuki trzymam cały czas. pewnie ewa będzie tu zaglądać:) pozdrawiamy[/QUOTE] Brawa dla Klary za akcję pod drzwiami, okazało się że ma domieszkę psa obrończego :-)
  5. [quote name='elisse']super,że dziewczynka się odważyła zaufać trochę człowiekowi a co Lucky na tą kradzież? ;)[/QUOTE] Lucky nawet nie zauważył :-) on jest taki słodko gapowaty i nie jest zaborczy :-)
  6. [quote name='KAT2707']Witam, przez przypadek znalazłam ten wątek i jaka miła niespodzianka, mój Pako znalazł się na zdjęciach :p. Jestem pewna, że Lucky szybko znajdzie dom. Jest śliczny i choć trochę nieśmiały, nie sprawia wrażenia bardzo wystraszonego. Pozdrawiam Katarzyna[/QUOTE] Witam...fajnie było w niedzielę, spotkały sie trzy szczeniaki w tym samym wieku:-)
  7. Hurra!!! Lenka wyszła z ukrycia:-) zaczeła zwiedzać mieszkanie, niepewnie ale to i tak wielki sukces :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/013xit.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9394/013xit.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/014uq.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1089/014uq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] obwąchała i podkradła kość wielkomaluchowi :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/015vj.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3418/015vj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Bruno dzisiaj zostań na kanapie bo pogoda nie sprzyja spacerom:-)
  9. [quote name='Dominik Grzelak']Chcę poinformować ,że od dnia dzisiejszego Bono ma swój własny pokój z łóżkiem (16m2) i meblami oraz kompletem pościeli z Ikei :) już do końca! chociaż w nocy z pokoju swojego lubi przyjść do nas do łóżka i wtulić się w środek :)) niestety bono jest chory ,ale już zdrowieje, był przeziębiony miał kaszel i katar wsteczny, u weta był i idzie znowu, ma najlepsze żarcie na świecie i jest przeszczęśliwy! Pozdrawiam[/QUOTE] Dominik zapraszamy tez na forum charcie, tam też jest wątek Bono.
  10. Lenka czuje się lepiej jest silniejsza, dzisiaj już nie dostala kroplowki, w czwartek sterylka a do tego czasu bedzie dostawać antybiotyk w tabletkach. A co do jej psychiki dalej wystraszona nad tym popracuje później narazie ważniejsze jest jej zdrowie. Pozdrowienia od całej mojej sfory dla wszystkich którzy tu zaglądają :-)
  11. [B]Aisai[/B] dziękuję za watek moich psiaków, juz stad znikam i idę na swój :-) do Rufusa też zaglądam.
  12. Kazdy idzie na spacer jak może:-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/047ok.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9150/047ok.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. I jeszcze piękna Lenka na dobranoc: [SIZE=2]A to Monika już druga osoba której sie nie boi:-) za niedługo strachulce pójdą na bok., [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/238i.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5568/238i.jpg[/IMG][/SIZE][/URL] [SIZE=2]Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/247n.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8642/247n.jpg[/IMG][/URL]
  14. [SIZE=2]A dzisiaj mial dzien pełen wrażeń, spotkał obcych ludzi i nie wpadał w panikę, jak jest z moimi psami jest odważniejszy: [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/082qn.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3876/082qn.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/084md.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9760/084md.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] Czy on Wam kogoś nie przypomina....film Władca Pierścieni:-) [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/087rl.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1876/087rl.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/093sx.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/117/093sx.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/156sd.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5489/156sd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/695/171pa.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9261/171pa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/143ls.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7579/143ls.jpg[/IMG][/URL]
  15. Lenka dostaje dzisiaj tylko antybiotyk w tabletkach. Dwa razy była na długim "wybiegu" w ogródku. Oczywiście jak zobaczy młodego to warczy :D:D Ogólnie dalej jest bardzo strachliwa, niepewnie dzisiaj podchodziła do bratanicy, ale wkońcu dała się pogłaskać. Nic niepokojącego w jej stanie zdrowia nie zauważyłam, jutro następna wizyta u weta. Skoro już podchodzi żeby ją pogłaskać, to robimy wielkie postępy i z każdym dniem będzie lepijej :)
  16. A to moja przybrana mama, musze jej słuchac bo jak nie to ostra reprymenda :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/001ou.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6695/001ou.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Troszeczkę Lenka mi zaufała: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/007xjj.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/175/007xjj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/011hxk.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8333/011hxk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/012cdr.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3797/012cdr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/006hmo.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8948/006hmo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [quote name='anita_happy']hmm...Lenka sie na mieście lansowała..no z taka "figurą" ... trzeba było poczekać przy tym wozie Kuby..moze by dał ze sobą fotke zrobic :))[/QUOTE] Fotka, fotką poszłaby na cegiełki :-) ale mogły jakąś kasą wesprzeć psiaki w potrzebie....niestety Kuba się gdzieś schował:-(
  19. A dzisiaj parę skoków.....z kanapy i na kanapę :-)
  20. [SIZE=2]Teraz grzecznie sie bawi swoimi zabawkami: [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/009fl.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/250/009fl.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/005tv.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5179/005tv.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] Nuka w końcu się dopchała do swojego kojca [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/063.gif[/IMG] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/641/001bwz.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9014/001bwz.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE]
  21. Lenka po wizycie u weta. jutro antybioty w poniedziałek wizyta lekarz zadecyduje czy dostanie kroplówke a w czwartek sterylizacja....trzymajcie wszyscy kciuki za małą aby wszystko dobrze się skończyło. A teraz Lenka z innej perspektywy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/026vez.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7813/026vez.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/016iqp.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5453/016iqp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/020xok.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9008/020xok.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Czekamy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/032pu.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8269/032pu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I przyjechały z daleka prezenty dla moich podopiecznych: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/036cvo.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6421/036cvo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [quote name='andzia69']a ta "adresatka" Lenki to nie za wielka:):) ona jest taka...hm...delikatna i filigranowa...prawdziwa dama:) Lenka - schowaj strachy pod podusię i do przodu! Będzie tylko lepiej:)[/QUOTE] Duża, bardzo duza ale to nie jej tylko tego młodego wielkoborzoja, nie mam czasu podjechać po nową. Lepiej niech ma taką, Lenka czeka tylko na chwilkę nieuwagi aby zwiać.
  23. Dzisiaj bedzie coś innego zabieram Bruna na poranną gimnastykę....spalimy parę kalorii :-)
  24. Lenka wszystkim dziękuje, przy takim wsparciu na 100% wyzdrowieje, [B]makik[/B] ucałuj Klare ode mnie i mojej sfory, trafił sie jej raj na ziemi a blog jest rewelacyjny :-)
×
×
  • Create New...