-
Posts
1351 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Eden
-
Trochę późno ale spacerek na 3 minuty to chyba zaakeptujesz;-)
-
Bruno.....spacer !!!!!!
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Voila.....udało się: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/020qq.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3568/020qq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/024umx.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/728/024umx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/017zv.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7276/017zv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Młodego Lenka się boi więc został w domu. -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[quote name='makik']czyli progres jest cały czas:) super się akcja rozwija no i właśnie co wielkomaluch (genialne okreslenie) na tą kradzież? mnie (grzegorza) nie będzie od wieczora do końca przyszłego tygodnia w tej części świata więc będę później nadrabiał zaległości. oczywiście kciuki trzymam cały czas. pewnie ewa będzie tu zaglądać:) pozdrawiamy[/QUOTE] Brawa dla Klary za akcję pod drzwiami, okazało się że ma domieszkę psa obrończego :-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[quote name='elisse']super,że dziewczynka się odważyła zaufać trochę człowiekowi a co Lucky na tą kradzież? ;)[/QUOTE] Lucky nawet nie zauważył :-) on jest taki słodko gapowaty i nie jest zaborczy :-) -
[quote name='KAT2707']Witam, przez przypadek znalazłam ten wątek i jaka miła niespodzianka, mój Pako znalazł się na zdjęciach :p. Jestem pewna, że Lucky szybko znajdzie dom. Jest śliczny i choć trochę nieśmiały, nie sprawia wrażenia bardzo wystraszonego. Pozdrawiam Katarzyna[/QUOTE] Witam...fajnie było w niedzielę, spotkały sie trzy szczeniaki w tym samym wieku:-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Hurra!!! Lenka wyszła z ukrycia:-) zaczeła zwiedzać mieszkanie, niepewnie ale to i tak wielki sukces :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/013xit.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9394/013xit.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/014uq.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1089/014uq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] obwąchała i podkradła kość wielkomaluchowi :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/015vj.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3418/015vj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Bruno dzisiaj zostań na kanapie bo pogoda nie sprzyja spacerom:-)
-
[quote name='Dominik Grzelak']Chcę poinformować ,że od dnia dzisiejszego Bono ma swój własny pokój z łóżkiem (16m2) i meblami oraz kompletem pościeli z Ikei :) już do końca! chociaż w nocy z pokoju swojego lubi przyjść do nas do łóżka i wtulić się w środek :)) niestety bono jest chory ,ale już zdrowieje, był przeziębiony miał kaszel i katar wsteczny, u weta był i idzie znowu, ma najlepsze żarcie na świecie i jest przeszczęśliwy! Pozdrawiam[/QUOTE] Dominik zapraszamy tez na forum charcie, tam też jest wątek Bono.
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Lenka czuje się lepiej jest silniejsza, dzisiaj już nie dostala kroplowki, w czwartek sterylka a do tego czasu bedzie dostawać antybiotyk w tabletkach. A co do jej psychiki dalej wystraszona nad tym popracuje później narazie ważniejsze jest jej zdrowie. Pozdrowienia od całej mojej sfory dla wszystkich którzy tu zaglądają :-) -
[B]Aisai[/B] dziękuję za watek moich psiaków, juz stad znikam i idę na swój :-) do Rufusa też zaglądam.
-
Kazdy idzie na spacer jak może:-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/047ok.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9150/047ok.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
I jeszcze piękna Lenka na dobranoc: [SIZE=2]A to Monika już druga osoba której sie nie boi:-) za niedługo strachulce pójdą na bok., [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/238i.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5568/238i.jpg[/IMG][/SIZE][/URL] [SIZE=2]Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/247n.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8642/247n.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=2]A dzisiaj mial dzien pełen wrażeń, spotkał obcych ludzi i nie wpadał w panikę, jak jest z moimi psami jest odważniejszy: [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/082qn.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3876/082qn.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/084md.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9760/084md.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] Czy on Wam kogoś nie przypomina....film Władca Pierścieni:-) [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/087rl.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1876/087rl.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/093sx.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/117/093sx.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/156sd.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5489/156sd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/695/171pa.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9261/171pa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/143ls.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7579/143ls.jpg[/IMG][/URL]
-
Lenka dostaje dzisiaj tylko antybiotyk w tabletkach. Dwa razy była na długim "wybiegu" w ogródku. Oczywiście jak zobaczy młodego to warczy :D:D Ogólnie dalej jest bardzo strachliwa, niepewnie dzisiaj podchodziła do bratanicy, ale wkońcu dała się pogłaskać. Nic niepokojącego w jej stanie zdrowia nie zauważyłam, jutro następna wizyta u weta. Skoro już podchodzi żeby ją pogłaskać, to robimy wielkie postępy i z każdym dniem będzie lepijej :)
-
A to moja przybrana mama, musze jej słuchac bo jak nie to ostra reprymenda :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/001ou.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6695/001ou.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Troszeczkę Lenka mi zaufała: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/007xjj.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/175/007xjj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/011hxk.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8333/011hxk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/012cdr.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3797/012cdr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/006hmo.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8948/006hmo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='anita_happy']hmm...Lenka sie na mieście lansowała..no z taka "figurą" ... trzeba było poczekać przy tym wozie Kuby..moze by dał ze sobą fotke zrobic :))[/QUOTE] Fotka, fotką poszłaby na cegiełki :-) ale mogły jakąś kasą wesprzeć psiaki w potrzebie....niestety Kuba się gdzieś schował:-(
-
A dzisiaj parę skoków.....z kanapy i na kanapę :-)
-
[SIZE=2]Teraz grzecznie sie bawi swoimi zabawkami: [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/009fl.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/250/009fl.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/005tv.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5179/005tv.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] Uploaded with [/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=2][COLOR=#006699]ImageShack.us[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] Nuka w końcu się dopchała do swojego kojca [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/063.gif[/IMG] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/641/001bwz.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9014/001bwz.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE]
-
Lenka po wizycie u weta. jutro antybioty w poniedziałek wizyta lekarz zadecyduje czy dostanie kroplówke a w czwartek sterylizacja....trzymajcie wszyscy kciuki za małą aby wszystko dobrze się skończyło. A teraz Lenka z innej perspektywy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/026vez.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7813/026vez.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/016iqp.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5453/016iqp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/020xok.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9008/020xok.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Czekamy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/032pu.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8269/032pu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I przyjechały z daleka prezenty dla moich podopiecznych: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/036cvo.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6421/036cvo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='andzia69']a ta "adresatka" Lenki to nie za wielka:):) ona jest taka...hm...delikatna i filigranowa...prawdziwa dama:) Lenka - schowaj strachy pod podusię i do przodu! Będzie tylko lepiej:)[/QUOTE] Duża, bardzo duza ale to nie jej tylko tego młodego wielkoborzoja, nie mam czasu podjechać po nową. Lepiej niech ma taką, Lenka czeka tylko na chwilkę nieuwagi aby zwiać.
-
Dzisiaj bedzie coś innego zabieram Bruna na poranną gimnastykę....spalimy parę kalorii :-)
-
Lenka wszystkim dziękuje, przy takim wsparciu na 100% wyzdrowieje, [B]makik[/B] ucałuj Klare ode mnie i mojej sfory, trafił sie jej raj na ziemi a blog jest rewelacyjny :-)