Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. No to czekamy na wynik Klary :-)
  2. Nowe zdjęcia Lenki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214861-Charty-na-tymczasie-u-Eden-Lenka-i-Lucky?p=18085211#post18085211[/URL]
  3. Dziewczyny idą na wieczorny zwiad ;-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/1111117.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3921/1111117.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/412/1111131.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/5912/1111131.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/1111112q.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7008/1111112q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/412/1111141.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4262/1111141.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Tak mierzyłam : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/1111111ir.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7311/1111111ir.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Lenka na spacerach zachowuje się coraz lepiej, nie jest już taka wystraszona poznaje teren po którym spaceruje, zaczyna obwąchiwać ciekawe miejsca i nie nasłuchuje ciągle z której strony przyjdzie zagrożenie. Powolutku, małymi kroczkami dojdziemy do punktu że sama się będzie prosiła o wyjście za furtkę. Sama podchodzi do ogrodzenia i obserwuje ludzi którzy są na ulicy. Dzisiejszy spacer: [IMG]http://i41.tinypic.com/2cmu1bq.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rmsdud.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/k2mxdf.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/010kps.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9064/010kps.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Dlaczego się nie ogoliłeś? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/028qi.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5977/028qi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Hej maluchu chyba mi nic nie zrobisz?: [IMG]http://i43.tinypic.com/2aak41w.jpg[/IMG] Dlaczego odchodzisz? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/021zsu.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8017/021zsu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Aaaaa poszedł do mamy napić się mleka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/034xm.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1580/034xm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] To nie ja tak skopałam ziemie to wszystko dziki, jest ich tutaj mnóstwo chodzą całymi stadami ale na szczeście jeszcze ich nie spotkałam: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/032wvf.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1431/032wvf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Lekka przesada nawet teraz mi robią zdjęcia, powiedzieli mi że to mój wielki sukces bo pierwszy raz zrobilam siku na spacerze a nie w ogrodzie ! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/016wv.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3403/016wv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  6. No to zaczynam: Lenka uszy 13 cm :-) A tu załączam dowód: [IMG]http://i39.tinypic.com/29f33he.jpg[/IMG]
  7. Rufus szuka domu a w zamian będzie obrońcą i przyjacielem.
  8. Bruno pokaż się !
  9. Lenka bardzo często ma uchole do góry wyglada przekomicznie, ucholke większe niź cała głowa :-)
  10. [B]makik [/B]tak się zastanawiam cały czas która ma wieksze uchole Klara czy Lenka, obydwie mogłyby brać udział w biciu rekordu :-)
  11. Pospacerujemy chwilkę i idziemy spać Bruno.
  12. [B]makik [/B]Dziękuję za umieszczenie na stronie Klary mojego strachulca Lenki, Klara wydoroślała i zrobiła się z niej dama ;-) więc tym bardziej powinna mieć piękny strój zimowy.
  13. Szukamy wspaniałego domu dla Rufusa, może nawet pilnować posesji ;-)
  14. Wiem że się znalazła, ciesze się ogromnie aż mi łzy zeszczęścia poleciały, wyobrażam sobie co jej właściciel przeżywał. Widzisz [B]_Dunaj_[/B] miałyśmy racje że dożyca bedzie chodziła po swoich śladach i wróci na miejsce wypadku.
  15. Ubranka są wspaniałe, nawet Lenka już nie protestuje jak ubieram, nie trzęsie sie jak ratlerek i dupke ma przykrytą....kupcie swoim podobne nie dajcie się długo prosić bo idą mrozy :-) Klara już chyba przeżyła nalot wielbicieli ale jakby wyskoczyła w takim ubranku to wyobrażam sobie co by się działo :-)
  16. W Łodzi został znaleziony TT sobolowy, błąkał się po okolicy, Pani zabrala go do swojego domu ale nie może go zatrzymać ma małe dziecko i dwa swoje psy: [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,12800,Znaleziony,Lodz,Kudlatek.html[/URL]
  17. Dzień dobry Bruno :-)
  18. Mały pokaz mody jesienno-zimowej w roli głownej TOP MODEL Lenka :oczser: [IMG]http://i40.tinypic.com/ih2sg2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/3583qjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/20uzyfk.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/x6g283.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28aryb8.jpg[/IMG] Ponieważ Nuka pękała z zazdrości wyszła na wybieg w drugim ubranku ;-) : [IMG]http://i44.tinypic.com/sdl3zn.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/21nhy8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/3590q4x.jpg[/IMG]
  19. Wstawiłam na charcie link o dożycy.
  20. [SIZE=2]Pan Witold (trener) przesłał mi info jak mam pracować z Lenką: [/SIZE][URL="http://www.sendspace.pl/file/44f5678b4918b743635973e"][SIZE=2][COLOR=#006699]http://www.sendspace.pl/f...4918b743635973e[/COLOR][/SIZE][/URL]
  21. Bruno dośyć leniuchowania krótki spacer :-)
  22. [SIZE=2]Po dzisiejszej konsultacji (trener+weterynarz) mam powoli wycofywać Xanax a Kalm Aid całkowicie odstawić. Jeszcze ważna informacja mam Lence w pokoju wybudować legowisko na kształt psiej budy [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/004.gif[/IMG] osłonięte z każdej strony, tam księżniczka powinna czuć się bezpiecznie. Co jeszcze...ciagle coś mi się przypomina, uważać na kontakty Lenki z obcymi ludźmi aby do niej nie podchodzili a broń boże głaskali bo w obecnej chwili jak nie potrafi uciekać może ze strachu ugryźć. [/SIZE] [SIZE=2]Muszę sie pochwalić.....Pan Witold powiedział ze jestem bardzo dzielna w pracy z tak wylęknionym psem a Nuke chciał mi "ukraść" na psiego terapeutę [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/004.gif[/IMG] no i to że znalazałam Lenkę w parku graniczy z cudem. A Lenka do tej pory jest podenerwowana, obwąchuje miejsca gdzie siedział Pan Witold i gdzie leżała psia pomocnica, a drzwi wejściowych nie spuszcza z oka.[/SIZE]
×
×
  • Create New...