Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4360
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. [quote name='Dogo07']Patrzę jeszcze na zdjęcia Nuteczki w nowym domku i jeszcze czuję jakie to niesamowite że sunia znalazła tak szybko dobrego człowieka, serce się raduje :lol:. [B]A teraz jeszcze sprawa [/B] w której bardzo prosze aby osoby które jeszcze sie nie wypowiedziały a deklarowały/ wpłaciły pieniążki dla Nutki aby zadecydowały czy pieniążki pozostałe po Nutce (za chwile zrobie podsumowanie) zostały im w niewykorzystanej części zwrócone, czy przekazane na Pepe ( staruszka z Kozienic) czy też na Prymkę - , dt sie zgodził przyjąć sunie na miejsce Nutki, wtedy trzeba by podjąć decyzję o wyciągnięciu suczki przed wywozem jej do radys. [B]Czekam na Wasze decyzje.[/B][/QUOTE] Ja wpłaciłam marne 10zł dla Nuteczki i niesamowicie się cieszę z jej szczęścia!:loveu: A Wy najlepiej wiecie która następna bida najbardziej potrzebuje kaski po Nutce!
  2. Czytam same dobre wieści u sunieczki:) Poleciało dzisiaj ode mnie skromniutkie 10zł dla maleńkiej.
  3. [quote name='brzośka']O widzisz, ja sobie też w tym roku wymyśliłam wyjazd do Rowów :) nigdy tam nie byłam, jakbyś znalazła jakiś fajny namiar to daj znać ;) Ja z kolei mogę polecić [URL]http://kotki2.com.pl/o-nas/[/URL] w Grzybowie - ok. 5 km od Kołobrzegu, spokojnie plażą mozna piechotką się wybrać bylismy tam we wrzesniu 2011 z Irą i Merlinem fajny ośrodek, psy mile widziane bez dodatkowej opłaty blisko do plaży, z której nas nikt z psami nie wyganiał[/QUOTE] Byłam w Rowach z psem, są bodajże 3 wejścia na plażę, w tym jednaz psami bez problemu. Pozdrawiam i miłego pobytu.
  4. Ja nie dostałam konta a obiecałam coś skromnego....:)
  5. Jestem na zaproszenie u ślicznej Nutki. Pysio kochany jak u każdej psipsiulki. Postaram się o jakiś grosik w przyszłym tygodniu.
  6. Podniosę wątek - sunia jest przekochana!
  7. Podniosę chociaż psiaka....A nie mógłby ktoś dotychczasowej pani po prostu pomagać?
  8. nie wiem czy ten wątek aktualny , ale tutaj poszukują pilnie DT [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243514-Malutki-Pierot-przez-miłość-do-człowieka-zginie-pod-kołami-!!!-Pomocy-ds-dt-hotelik?s=f942dbcb70ad1[/url]
  9. Czy zaoferowałaś swoją pomoc na jakimś wątku gdzie szukają DT ?
  10. Biedna maleńka...płakać się chce. :( Oby jak najszybciej było lepiej....
  11. Podniosę ciekawą propozycję i aż się dziwię, że jeszcze bez odzewu... Może byś sama poszukała wątku, na którym takiej pomocy potrzebują np. taki jak ten: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216651-ARES-mądry-spokojny-czarny-pies-wciąż-szuka[/url]
  12. Biedne maleństwo:( Żeby tylko nie cierpiała....Podają jej chyba jakieś leki p/bólowe- mam nadzieję....
  13. jestem na zaproszenie, piękny jest! Jakieś 2 lata temu zupełnie podobnemu szukałam domu:(. I też nie przepuścił kotom. Ale jego historia skończyła się szczęśliwie, jest u kochającej rodziny. Życzę Spikiemu tego samego. Nasz był wyrzucony z samochodu:( i też uwielbiał dzieci...
  14. No to trzymamy dalej kciuki za zdrówko!!!!
  15. Moje szczęscie też jest bez rodowodu. Jest z nami już od 10 lat! To ta piękność z boku :). Waży 4 kg i w tym wieku ma jeszcze tyle wigoru co wiewióra!
  16. Przez przypadek trafiłam na wątek. Ale te maleństwa cudowne....:( Ile jest ich jeszcze do adopcji? I gdzie się znajdują?
  17. Przydałoby się porozsyłać wątek..
  18. Jestem na zaproszenie, ale kompletnie nie wiem jak pomóc:( Skąd te domki brać????? A jak można mieć psa 15lat i wyrzucić!!!! Nigdy nie zrozumiem ludzi...
  19. Księżniczka Savanka zamieszkała w przepięknych okolicach! Chole.... czy wszystkie psie historie nie mogłyby się tak kończyć??!!
×
×
  • Create New...