[quote name='brzośka']O widzisz, ja sobie też w tym roku wymyśliłam wyjazd do Rowów :)
nigdy tam nie byłam, jakbyś znalazła jakiś fajny namiar to daj znać ;)
Ja z kolei mogę polecić [URL]http://kotki2.com.pl/o-nas/[/URL] w Grzybowie - ok. 5 km od Kołobrzegu, spokojnie plażą mozna piechotką się wybrać
bylismy tam we wrzesniu 2011 z Irą i Merlinem
fajny ośrodek, psy mile widziane bez dodatkowej opłaty
blisko do plaży, z której nas nikt z psami nie wyganiał[/QUOTE]
Byłam w Rowach z psem, są bodajże 3 wejścia na plażę, w tym jednaz psami bez problemu. Pozdrawiam i miłego pobytu.