Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. U mnie pokropiło, ale tak mocno, że we mnie niestety nie trafiło A byłam na podwórku...
  2. Co tam Kraków! Najważniejsze, że rudasek pojechał do domku. I to do takiego wymarzonego! Już dostałam pierwsze zdjęcie! Jak niewiele do szczęścia potrzeba... Dobranoc.
  3. Wawello stoi, woda w Wiśle raczej nie do picia , ale jest. Zdjęcie musiałam mocno zmiejszyć bo nie szło dodać
  4. Ja dzisiaj w drodze do Krakowa ( upał sprzyja ). Wieczorem przychodzi pani adoptować kotka ( sprawdzona mama koleżanki mojej córki) . Dzień pełen wrażeń!
  5. Przyobiednie hopsanie Na dogo nawet nowe słówka powstają
  6. Niech to będzie dobry dzień dla wszystkich zaglądających
  7. Za gorąco na gorącą kawę, ale jednak piję. I hopsam przy okazji
  8. Pierwsza z " Dzień dobry" Albo raczej z powitaniem nowego dnia
  9. Skąd tyś tych bransoletek tyle nabrała! Co jedna to ładniejsza
×
×
  • Create New...