Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Słoneczko jużżż, gasi złoty blask, super bazarekkkk wnet pożegna nassss... Wybaczcie, distałam zdjęcie kotka z nowego domu i humor mi się poprawił
  2. No to przystojne chłopaki imiona już mają .Teraz tylko który jest który
  3. Nie. Ten to dziewczynka. Taka batmanka czarno - biała. Były cztery kocięta.
  4. U nas był Feluś i Koli. Feluś znalazł domek ( bo rudy?), Koli postanowione - zostaje u nas
  5. Dzień dobry. Burza praktycznie całą noc. Makabra. To już druga noc z kolei...
  6. Jutro wydaję drugie kociątko urodzone w moim ogródku. Idzie do fajnego domku a ja wyję. Czy to jest normalne!!!! Cieszę się i płaczę, że będzie mu tęskno!
  7. Ja robiłam kociołek na dworze i też ogórek małosolny Czyli właściwie obiad robił się sam
  8. Ciężko było. Zawsze to samo. Chce się wcisnąć tam gdzie najciaśniej. I biega po całym domu.
  9. U nas burzysko. O spokojny sen będzie ciężko. Zwłaszcza, że piesa szaleje podczas burzy
  10. Był sobie raz bazarek Jola&tiny. Chciał doprowadzić nas do ruiny ( finansowej). Tyle fajowych rzeczy miał, każdy z nas wszystko posiadać chciał! Bo dla kiciołków to się należy! Każdy na dogo bardzo w to wierzy! Dobrej nocki.
  11. Wiatrzysko było, doniczki mi zmyło. Stłuczone trzeba wyrzucić, ale najpierw bazarek podrzucić
×
×
  • Create New...