Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. U mnie w niedzielę zawsze tradycyjny śląski obiad Rosół, kluski, dzisiaj kurczak i czerwona kapusta
  2. Podrzucam i "trza"się brać za niedzielny obiad
  3. Padnięci wstali. Reszta śpi Dzień dobry w niedzielę.
  4. Ja dzisiaj padam! Ale mocniejszych na zakupy zapraszamy
  5. Czy ty przypadkiem lekko nie przesadzasz???
  6. Tak jest. Sklep otwarty dłużej niż inne w sobotę
  7. I w górę. Mam nadzieję, że przelew wkrótce dotrze
  8. Ja dopiero dotarłam dziś do domu. Nie byłam na " zakończeniu". Ale z Wami zawsze jest super!
  9. To przyszykuję i podeślę. Jeśli chcesz wcześniej zobaczyć to podeślę zdjęcia.
×
×
  • Create New...