Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4352
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Dzisiejsza kolacja. Jeszcze zatęsknisz za zamkniętymi mielonymi
  2. Dobre były??? Powiedziałeś, że cię do kibelka goniły
  3. Nic nie ugotowałam, bo ci moje mielone nie podeszły
  4. Dzień dobry, prawie po pracy Też się dziwię, że te śmieciowe wpisy nie są usuwane
  5. Ja musiałam sprawdzić 2010 rok.
  6. Leć, leć! Bylebyś zdążył i się w chorobie nie pogrążył!
  7. Jaką niestrawność po moich mielonych. Pogięło Was??? Chyba Wam głodówki trzeba.
  8. Faktycznie Pamiętam moje pierwsze kroki na dogo...byłam jeszcze wtedy młoooda, dzieci małe..., no może nie tak całkiem...
  9. Mielone się wprawdzie nie otwierają, Ale smacznie wyglądają.
  10. To u mnie przeważnie fałszywe wychodzą Mariusz- zdołowałeś mnie
  11. Częstować się proszę moi mili, Jeśli żeście zwierzęce miseczki napełnili.
  12. Zwierzę musi najpierw jeść, By w spokoju dało nam zjeść.
  13. To jeszcze kawa latte podana, do ładnych szklanek dla wszystkich nalana.
  14. Teraz dopiero przeczytałam, Budyń szybko namieszłam
  15. A ja tak jeszcze sobie oglądam i nr 5 poproszę. Wątpię, czy ogólnie znajdziesz kogoś kto nie lubi placków . Ale mogę się mylić...
  16. Dzień dobry. Kawka w poniedziałkowy poranek.
  17. No to hopsi. Ja dzisiaj nie mleko. Długo zeszło zanim dobrnęłam na bazarek. Ale jeszcze się nie zsiadłam (mam nadzieję)
×
×
  • Create New...