Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4350
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Jakiej wielkości jest torebka nr7? Czy można nosić "na ramię"?
  2. Melduję, że przesyłka jednak dotarła
  3. Ja czekam na zakupki. Pewnie lada dzień. Nasza poczta to makabra
  4. Melduję dotarcie przesyłki. Bluzeczka jest cudna. Dużo ładniejsza niż na zdjęciu. I dziękuję za gratisik
  5. Witaj! Nr 6 i 30 oliwkową poproszę
  6. A ja tą bluzeczkę poproszę PP mini paczka jeśli można.
  7. Ok. Dziękuję. Bardziej luczyłam na 40, bo mi ostatnio pewne części ciała spuchły ;). No i nie są rozciągliwe...
  8. Czy na spodniach nr 19 jest jakiś rozmiar? I czy to rurki, czy szersze? Bo trudno strwierdzić że zdjęcia...;)
  9. Dzisiaj to nie mam siły do niczego Ale podrzucę!
  10. 34 za wywoł. I dzień dobry tak w ogóle
  11. Paczuszka dotarła. Po mistrzowsku zapakowana . Ciuszki bardzo ładne. Dziękuję Mam nadzieję, że przelew też dotarł.
×
×
  • Create New...