Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4354
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Wiem o tym, że potem już tylko dwa dni. Nie do końca o to chodzi.
  2. Jak się skończy to już szczera noc
  3. No właśnie. Godzina to już nie dla mnie. Jutro mam cały dzień w pracy. Od rana do 15.00 z dzieciakami, a od 15.30 szkolenie . Ciężko będzie przeżyć...
  4. To hopsamy po obiedzie, żeby w boczkach nie został!
  5. Wiem, że w szklance wody przysłowiowo można się utopić, ale dobrego wina byłoby szkoda
  6. Dzień dobry ogólnie wszystkim. Przyjemnego dnia. Wczoraj mnie chciało utopić. Lało cały dzień.
  7. Nocne poematy Mariusza
  8. Miała być kolacja, ale zdjęcie nie wchodzi... W takim razie proszę uruchomić wyobraźnię i wyostrzyć kubki smakowe. Podano zapiekane bułeczki z warzywami i serem, no i oczywiście lampkę wytrawnego wina
  9. I oczywiście dzień dobry. Chyba pierwsza.
  10. Tak wytrawne. Ja tylko wytrawne jak już
  11. Albo wcale, albo dwa razy
  12. Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
  13. Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
  14. Stała ekipa wieczorową porą
  15. Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...
  16. Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.
  17. Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.
  18. Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc
  19. Nie wiem czy słodycz będzie odpowiednia . Ja nie słodzę. Ale cukierki wciągam bez opamiętania
  20. Masz posypane cynamonem i cukrem waniliowym
×
×
  • Create New...