-
Posts
4354 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jota67
-
Wiem o tym, że potem już tylko dwa dni. Nie do końca o to chodzi.
-
Jak się skończy to już szczera noc
-
No właśnie. Godzina to już nie dla mnie. Jutro mam cały dzień w pracy. Od rana do 15.00 z dzieciakami, a od 15.30 szkolenie . Ciężko będzie przeżyć...
-
To hopsamy po obiedzie, żeby w boczkach nie został!
-
Wiem, że w szklance wody przysłowiowo można się utopić, ale dobrego wina byłoby szkoda
-
Dzień dobry ogólnie wszystkim. Przyjemnego dnia. Wczoraj mnie chciało utopić. Lało cały dzień.
-
Nocne poematy Mariusza
-
Miała być kolacja, ale zdjęcie nie wchodzi... W takim razie proszę uruchomić wyobraźnię i wyostrzyć kubki smakowe. Podano zapiekane bułeczki z warzywami i serem, no i oczywiście lampkę wytrawnego wina
-
Ale podsumowałaś
-
I oczywiście dzień dobry. Chyba pierwsza.
-
Tak wytrawne. Ja tylko wytrawne jak już
-
Albo wcale, albo dwa razy
-
Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
-
Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
-
Stała ekipa wieczorową porą
-
Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...
-
Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.
-
Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.
-
Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc
-
Nie wiem czy słodycz będzie odpowiednia . Ja nie słodzę. Ale cukierki wciągam bez opamiętania
-
Masz posypane cynamonem i cukrem waniliowym