Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Tak sobie myślę, że jak ten Mariusz tak znów dzisiaj ciężko pracuje i skubie dalej tą trawkę pomiędzy płytkami, to zostawimy mu kolację na stole.
  2. Ja znam- Kto czyta książki, żyje podwójnie! Coś w tym jest...
  3. Weekendu koniec, lajków nie nie ma...jak tu żyć...
  4. Ja właśnie też nie. Dlatego z chęcią przeczytam teraz książkę jeszcze raz.
  5. Dzięki za wygrzebanie! Rewelacja. Będzie się teraz inaczej czytało
  6. Co prawda, to prawda. No i dostałam jednego lajka!
  7. Lajki mi zabrali! Tak, obydwie się kiedyś dobrze czytało. Zobaczymy jak po latach...
  8. To ja Baśkę poproszę . Wspomnienie dzieciństwa. Miałam taką samą, ale gdzieś ją "wciągnęło"... i ślad po niej zaginął... Ale zostawię do jakiegoś następnego razu jak mogę.
  9. Kawa lub herbata. Co kto lubi na dobry początek niedzieli.
  10. Też bym potrzebowała kogoś, kto by mi to wydłubywał. A jak na razie to tlumaczę sąsiadom, że wszystko ma prawo do życia, nawet ta trawa która między płytkami wyrasta
  11. Dzień dobry słoneczne, ale bardzo wietrzne
  12. Z Klanem nie pomogę niestety, ale bazarek hopsnę
  13. Dokładnie. Klan już około 30 lat trwa, a może nieco dłużej. Ja oglądałam kilka lat. Teraz to już bym nie miała pojęcia o co chodzi.
  14. Brawo!!! Dobra robota! Szczęśliwa sobota!
  15. Dzień dobry wszystkim. Niech sobota przyniesie jakąś radość...
  16. Ja się dopiero witam, ale jak to mówią- lepiej późno niż wcale
  17. Prosta droga, ograniczenie szybkości...a na niej człowiek niewygodny dla niektórych. Nie chcę tych myśli, ale one się tłoczą. Taki już że mnie człowiek. Osobiście nie znałam, a łzy poleciały. Musiałam. Ale teraz koniec. Hopsamy bazarek!
×
×
  • Create New...