Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4354
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Wszyscy podskakują! To hopsamy!
  2. Dobrego czwartku dla wszystkich
  3. Dokładnie. Też tak myślę. Tu już prawie rodzinnie
  4. Ja już zaglądam jednym okiem. Wykończył mnie dzień. I hopsnę mając nadzieję na miękkie lądowanie...
  5. Czyli tak zwane ciemne kluski z mięsem ( u nas)
  6. Herbatkę zimową stawiam do kolacji na poprawienie nastroju...
  7. No, ja po nocach nie śpię myśląc o tych wszystkich bidulach przy budach. Tu u nas chociaż na wsi teraz mieszkam to już tak przy budach nie widać. Chociaż moja sąsiadka mówi, że ja tu rewolucję zrobiłam jak się 15 lat temu przeprowadziłam . Ale ostatnio nawet przez te schroniska nie śpię ...
  8. Jak ktoś głodny to wszystko dobre!
  9. Miło się rozpoczął dzień na bazarku. Dzień dobry
  10. A ja hopsnę tym razem na leżąco
  11. Po kolacji herbatkę z melisy serwuję. Dobre spanko zapewnione i podobno działa na płaski brzuch Także drogie panie- pijemy... Jak tam u panów to nie wiem
  12. Jak to kiedyś mój syn taką kolację nazwał: resztki z lodówki na podkładce
  13. Iceń, czy dla chłopczyka może być? Jeśli tak to poproszę Bo stan chyba ok?
  14. A plecaczek smok to jaki ma rzeczywisty kolor? Nie może być różowy jakby co
  15. Lajków brak, pozostaje hopsać!
  16. Hahaha. Z tym hopsaniem to już coraz gorzej. Właśnie hopsamy z kawą w fotelu, a pies chcę na spacer
  17. Hopsamy dziś na stojąco z pracy na korytarzu. Obiecuję kolacjé
  18. No, nasze prawie zamknięte. Stąd ta wątpliwej urody woda . Dzień dobry. Dobrego wtorku.
  19. Usiadłam, więc hopsnę! (Dziwnie zabrzmiało)
×
×
  • Create New...