No, ja po nocach nie śpię myśląc o tych wszystkich bidulach przy budach. Tu u nas chociaż na wsi teraz mieszkam to już tak przy budach nie widać. Chociaż moja sąsiadka mówi, że ja tu rewolucję zrobiłam jak się 15 lat temu przeprowadziłam .
Ale ostatnio nawet przez te schroniska nie śpię ...