Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Wspaniała informacja. Bardzo się cieszę :D Zulko, szczęściaro korzystaj z życia i bądź kochana.
  2. Ale super wiadomość :D Czekam na dalszy, pozytywny oczywiście, rozwój sytuacji :)
  3. Onaa, dziękuję za zaproszenie. Przeczytałam wątek, fajne chłopaki, niestety nie znam się na pracy z takimi psiakami, więc mądrą radą nie wspomogę. Po pierwszym, postaram się przesłać jakiś grosik. Będę kibicować psiakom :)
  4. Zaglądam do Mróweczki jako jej nowy fan :) Niestety na razie tylko z dobrymi myślami- stałej w chwili obecnej już nie dam rady.
  5. Uuu, kiepsko. Współczuję anecik, jednak to często się zdarza jak suczki poczują się bezpiecznie. Trzymajcie się.
  6. Zaglądam do Przystojniaka :D Na zdjęciach wygląda na bardzo zadowolonego z życia- i tak trzymać!
  7. Bardzo dobre wiadomości- cieszę się, że Zulka miała tyle szczęścia i trafiła na takich cierpliwych i kochających Ludzi!
  8. Brawo Roniś- tylko tak dalej! Bardzo się cieszę z takich wiadomości ! :D
  9. Też poproszę nr konta, na które najlepiej wpłacać. 1% przekażę, ale że jestem budżetówka to dużo nie będzie, ale po pierwszym prześlę coś jeszcze. Zdrowia i siły Ci życzę.
  10. Zaglądam do Makowej Panienki- szybko się aklimatyzuje- co to znaczy dobra opieka i dobrzy ludzie :) Roniś biedak- bardzo się cieszę, że są postępy- i jest realna nadzieja na poprawę.
  11. Też zapisuję się u Makowej Panienki :D Dużo dobrych myśli ślę do Was i Ronisia.
  12. Wiadomości o Zulce dobre, wypięknieje dziewczyna po spa a przynajmniej przestanie pachnieć "inaczej". :) Trzymam kciuki za zdrowie Ronisia.
  13. Pewnie, że zaglądamy i takie wiadomości chcemy czytać :D Zulka, ale ci się dom trafił! Postępy są olbrzymie, oby dalej w takim tempie :D
  14. Szkoda że to nie już, ale poniedziałek niedaleko.
  15. Imię mnie przyciągnęło i sama się wpraszam na wątek :D Dam stałą 15 zł- nr konta poproszę :)
  16. Fajny Chłopak :) Też przenoszę moją stałą z Zulki na Kajtusia (15 zł) i jak poprzednicy mam nadzieję, że u Zulki wszystko będzie ok.
  17. Trzymam kciuki za Zuleczkę i jej nowy dom. Trudno jej będzie na początku, ale liczę że Państwo okażą się cierpliwi a Dafi okaże się psią terapeutką i pomoże naszej Zulce-Strachulce w aklimatyzacji. Powodzenia Maleńka!
×
×
  • Create New...