-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dokładnie, spotykanie takich ludzi na swojej drodze bardzo buduje:)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
DT jest w stałym kontakcie z wetem. Niedługo Łapka rozpoczyna rehabilitację. Z Łapką jest o tyle "dobrze", że ona jest domatorką. Spacery tylko w celu załatwienia potrzeb. Przejażdżka do lasu była jednorazowym wypadem, w sumie to jest zalecenie żeby spacerować "na krotko" żeby próbowała tę łapę stawiać- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Relacja z dt Łapki od Pawła: Łapeczka jest grzeczna, nie niszczy, nie brudzi. Zostawiona sama w domu na czas wyjścia do sklepu jest cichutko. Dzisiaj była na przejażdżce samochodowej w pobliskim lesie. Przeszczęśliwa padła już w samochodzie w drodze powrotnej ;) Tu już w domu:- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy Ci Ewuniu po stokroć za bazarek:*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Żebym to ja wiedziała;(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Szkoda, w Krakowie może łatwiej o dt, bo to duże miasto... tu u nas w regionie ciężko znaleźć chyba psiolubów:(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Trafiło się jej jak ślepej kurze ziarno :)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Wiadomość dnia dla wszystkich wolo w Punkcie! Szukaliśmy, wysłałam chyba kilkadziesiąt zapytań do różnych fundacji w całym kraju odnośnie Łapki. U nas miałaby ciągły problem z tą łapą, potrzebna jej była rehabilitacja. Jako jedna z nielicznych na nasze błagania odezwała się Fundacja Człowiek dla zwierząt spod Krakowa. Obiecali że poszukają dt w Krakowie, żeby Łapeczka mogła przechodzić codzienną rehabilitację. I udało się! Zgłosił się Pan Paweł, który przyjął dzisiaj suczke pod swój dach i zajmie się opieką i jeżdżeniem na rehabilitację:) Jesteśmy dozgonnie wdzięczne za przejęcie Łapki przez Fundację, opłacenie całości kosztów związanych z ratowaniem łapy i Panu Pawłowi za podarowanie jej kawałka normalności w mieszkaniu:)- 733 replies
-
- 2
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ostatnio w Punkcie: 1. Odi trafił do adopcji do wspaniałej rodziny w Żywcu:) 2. Do Punktu trafił młody psiak, właściciel zmarł, rodzina nie przyjęła spadku w postaci psa :( moze i lepiej, znajdzie się mu dobry domek;)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy bardzo Ewuniu, dla Ciebie również wszystkiego dobrego:* Ciężko to stwierdzić... leżał sobie w budzie rozciągnięty z główką wyżej. Mamy nadzieję, że odszedł podczas snu ;( Dla pocieszenia: wczoraj Foksik znalazł swoją ludzką miłość w Skarżysku, całkiem niedaleko:)) Pan w Foksie zakochany, z wzajemnością:)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
aagataa8 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Ja dzisiaj sobie przypomniałam i przelałam 120zl za kolejne 6 miesięcy -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
aagataa8 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Ja dzisiaj sobie przypomniałam i przelałam 120zl za kolejne 6 miesięcy -
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
U nas niestety (lub stety) z suczek tylko Łapka. Ona do rodziny na dzień dzisiejszy "się nie nadaje" ;(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Całkiem niewykluczone... Tak nagła śmierć;( mam nadzieję, że odszedł we śnie Nam też jest strasznie przykro, był taki mały i taki proludzki i otwarty do innych psiaków;(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Pikselek pojechał dzisiaj do domku... Ale życie nie jest kolorowe i Krecik został dzisiaj przez nas znaleziony martwy w swojej budzie ;( Wczoraj jeszcze rozbrykany, radosny, a dzisiaj takie coś:( żadnych oznak parwo, żadnych biegunek, wymiotów... Moje serce pękło:(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Też się bardzo cieszę:) długo tu nie posiedział, ale tym lepiej dla niego :)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Państwo zostali pouczeni i adresowkę nawet dostali od nas. Myślę, że będą jej już pilnować Dobrze, zawsze to jakaś pociecha że ich mniej :) Yogi jest ładny, pozwala się głaskać, ale za piernika nie pozwala się wziąć na ręce (od razu gryzie). Ale już jest progres, bo chętnie wychodzi na spacery. W czwartek wizyta u weta: Yogi, Krecik i Piksel. A Pikselek jedzie w piątek do cudownego domku pod Łodzią. Domek pewny, bo to znajomi ruru. Ona z byle kim się nie zadaje;)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Sunia nie jest wychudzona, dzisiaj jeść nie chciała za bardzo... Może tęskni. Co do zachowania- jak najbardziej w porządku, łagodna. Nie boi się wyciągniętej ręki, podniesionego głosu. Opornie troszkę chodzi na smyczy, ale jest młoda. I potwierdzone, ta sunia ma dom. Ma na imię Lily. Z uwagi na późną porę, Państwo przyjadą rano. Ale nie omieszkam powiedzieć co nie co przy odbiorze na temat zabezpieczenia psa przed ucieczką.- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Sunia najprawdopodobniej ma dom. Dostałam info, że ludzie jej szukają. Napisane do właściciela na fb i poprzez inne źródła, czekamy na odpowiedź. Mam nadzieję, że dbają o nią, a to że została zgarnięta z ulicy, to jednorazowy incydent... Czekamy- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
3 nowe psiaki w Punkcie w jeden dzień! A właściwie 2 psy i 1 sunia ;( Całe towarzystwo na oko młodziutkie. Na chwilę obecną odrobaczone, w weekend Simparica i w przyszłym tygodniu wizyta u weta. Krecik Yogi Luka- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Tak, dla Bianco możesz zdjąć już nawet teraz :) Dziękuję Ci pięknie:*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
W tym momencie zostaly: Łapka, Elvis (jest szansa na dom), Moon (tak samo może się udać z domkiem, ale Państwo od wczoraj na kwarantannie), Foksik i wczorajszy nabytek: młody chłopak z pogryzioną tylną łapką :(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy ślicznie I pozdrawiamy serdecznie:* Bianco ma sierść i mam cudowną wiadomość: Dzisiaj znalazł domek w Katowicach- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: