-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img59.imageshack.us/i/aaa115.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8739/aaa115.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/aaa113o.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3058/aaa113o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/aaa122.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8421/aaa122.jpg[/IMG][/URL] -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
A tutaj zdjęcia Taruni z naszego wczorajszego wypadu do Celin: [URL=http://img338.imageshack.us/i/aaa122.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8421/aaa122.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/aaa125.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8964/aaa125.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/aaa126.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8909/aaa126.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/aaa130.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6996/aaa130.jpg[/IMG][/URL] -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
I porobiłam właśnie Sabie trochę ogłoszeń na Łódź. Jak teraz tam jeżdżę na studia, to widzę, że bardzo dużo ludzi chodzi z psami. Nie zaszkodzi spróbować... -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Dostałam wczoraj wiadomość od Justyny Klimek, że faktura za sterylizację Saby już doszła i została opłacona. [B][COLOR=darkred]Serdecznie dziękujemy Fundacji:)[/COLOR][/B] -
[URL=http://img217.imageshack.us/i/dsci0504.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/378/dsci0504.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/dsci0488c.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1863/dsci0488c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img249.imageshack.us/i/dsci0497.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6295/dsci0497.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/dsci0499a.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/908/dsci0499a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/dsci0509u.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2108/dsci0509u.jpg[/IMG][/URL]
-
Byłyśmy dzisiaj u Ginn, odwiedzić Kowu i porobić trochę zdjęć z dzieckiem. A oto i efekty: [URL=http://img98.imageshack.us/i/dsci0488f.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3519/dsci0488f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/dsci0480x.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/702/dsci0480x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img259.imageshack.us/i/dsci0487d.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9607/dsci0487d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsci0502o.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8794/dsci0502o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/dsci0494.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2218/dsci0494.jpg[/IMG][/URL]
-
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
I co słychać u Suni? -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
aagataa8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
A może by zgłosić wątek do moderatora do przeniesienia "W nowym domu"? -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Może po prostu ci ludzie uważają, że przysłali już raz zdjęcia z domku i to wystarczy? Ludzie są różni, niektórzy mogą uważać, że wysyłanie zdjęć czy informacji po adopcji nie jest już istotne. Myślę, że nie ma się co na zapas denerwować i trochę poczekać. Zawsze potem można się jakoś skontaktować (choć ja nie mam możliwości, bo nie władam językiem niemieckim nawet w stopniu komunikatywnym), choć nie wiem czy takie "nękanie" telefonami może być dobrze odebrane. -
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url]
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url] -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url] -
Sznaucerka Sara już w nowym domu! Dziękujemy za pomoc...
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url] -
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url] -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url] -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony dla Saby i Kowu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url] -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasz bazarek z różnościami zrobiony m.in. dla Saby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217333-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-Saby-i-Kowu-do-20.11.2011-do-godz.-20-00-czasu-dogo...?p=17951781#post17951781[/url]