Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Nowe wpłaty: - Małgośka 10 zł (wpłata 26.11.2012) - Paweł Nowacki 20 zł (wpłata 24.11.2012)
  2. [quote name='Ania102']Niestety nadal żadnego telefonu, maila, nic. Milva jest niewidoczna, Karilko a czy mogłabyś porozwieszać jej ogłoszenia w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych? Mógłby ktoś w tym pomóc z Łodzi? Nie wiem co już robić, chciałabym żeby miała swój dom. Czy ona wytrzymałaby 10 godzin sama, bo miałam dziś telefon od Państwa w sprawie innego psa i mam mu podesłać jakieś zdjęcia, gdyby inna suczka nie pasowała do ich schematu życia. Mają 2 koty.[/QUOTE] Ania myślę, że każdy pies jak będzie zmuszony to wytrzyma 10 godzin sam. Ale nie sądzisz, że dla psa to jest katorga?
  3. Wysłałam swoją deklarację stałą na Bartusia za listopad
  4. Karilka masz możliwość porobienia Milvie zdjęć takich domowych? Bo w razie czego ja jutro będę w Łodzi to mogłybyśmy podjechać...
  5. Nowa wpłata: -Pikola 10 zł (wpłata za grudzień- 22.11.2012)
  6. Zapraszam na bazarek, 50% dla Norki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235869-Tani-ciucholand-na-Milvę-i-Norę-do-1-12-godz-17[/URL]
  7. Zapraszam na bazarek, 50% dla Milvy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235869-Tani-ciucholand-na-Milvę-i-Norę-do-1-12-godz-17[/URL]
  8. Zapraszam na bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony w połowie na Milvę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235869-Tani-ciucholand-na-Milv%C4%99-i-Nor%C4%99-do-1-12-godz-17"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-1-12-godz-17[/URL]
  9. Zapraszam na bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony w połowie na Norę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235869-Tani-ciucholand-na-Milv%C4%99-i-Nor%C4%99-do-1-12-godz-17[/url]
  10. [quote name='Ania102']Aagatoo jak wygląda sytuacja finansowa Milvy? Czy cokolwiek jest na koncie? Do mnie nawet pół telefonu w jej sprawie[/QUOTE] Po opłaceniu dt zostało na 56,06 zł. Ale to są już same wpłaty jednorazowe
  11. Justysiek, proszę wpisz w wydatkach: 300 zł - opłata za dt (wpłata 13.11.2012) I we wpływach: - __Lara- 20 zł za październik i listopad (wpłata 13.11.2012)
  12. Nowa wpłata: ewu- 10 zł (wpłata 07.11.2012) Pani Ela P. - 50 zł (wpłata 09.11.2012)
  13. [quote name='pikola']Sadze ze jeszcze nikt...[/QUOTE] Ja zrobiłam trochę wczoraj, tam gdzie się dało na Poznań. Może akurat tam...
  14. Nowe wpłaty: Syla- 20 zł (za 2 miesiące, wpłata 02.11.2012) Małgośka- 10 zł (wpłata za listopad, 05.11.2012)
  15. No, Plastuś jest super. Tylko Milvie nie podobał się jego dzwonek... [URL=http://img594.imageshack.us/i/dsc02695p.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8135/dsc02695p.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Tofikowa']a ten Plastuś to gdzie stoi?:lol:[/QUOTE] Nie wiem jak dokładnie się ten park nazywa, ale to jest przy ul. Sienkiewicza, koło III LO, oczywiście w Łodzi
  17. [URL=http://img99.imageshack.us/i/dsc02690v.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8382/dsc02690v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/dsc02682g.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7118/dsc02682g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/dsc02683i.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7901/dsc02683i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/dsc02685n.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/37/dsc02685n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/dsc02687y.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4710/dsc02687y.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://img836.imageshack.us/i/dsc02685cx.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/585/dsc02685cx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/dsc02688ab.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7582/dsc02688ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc02697uz.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/849/dsc02697uz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/dsc02700zx.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1521/dsc02700zx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/dsc02705ox.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2569/dsc02705ox.jpg[/IMG][/URL]
  19. Za chwilę wrzucę nowe zdjęcia Milvy. Spotkałyśmy się dzisiaj. Sunia jest przekochana, bardzo posłuszna, grzeczna i aż dziw, że nikt się nie odzywa...
  20. Nowa wpłata: - od znajomej Ani102- 50 zł (za 11 i 12, wpłata 31.10.2012)
  21. [quote name='Ania102']Dzisiaj Nora bez zmian, nadal mnie nienawidzi, warczy pokazuje zęby, boi się. Je bardzo mało, może jest obolała, nie wiem. Cały czas jest u weta, jest tam zimno, wyścielałam jej w transporterku i chyba cały czas w nim siedzi. Muszę jutro rano pojechać przed otwarciem i posprzątać i zamknać ją bo na czas kiedy przychodzą klienci nie może swobodnie wychodzić. Martwi mnie jej wrogie nastawienie do człowieka. Musimy uzbierać deklaracje chociaż jakieś bo nie wiem kiedy ona będzie do adopcji, kiedy otworzy się na człowieka. Mam nadzieję, że u michelle szybko to nastąpi. Jutro chciałabym, żeby wet ją zbadał i zastanawiam się nad szczepieniem, chociaż to za mało czasu od sterylizacji.[/QUOTE] Rzeczywiście jej podejście do człowieka może budzić lęk, ale ona sama nie atakuje. Warczy, gdy to człowiek robi się "natarczywy". To raczej nie jest pies dziki. Widocznie za dużo złego doznała od ludzi, żeby tak się garnąć od razu do każdego. Myślę, że jak poświęci się jej trochę czasu, to za jakiś czas sama będzie domagać się uwagi.
  22. [quote name='Ania102']Wpłynęła deklaracja od Dominiki za listopad i grudzień, przeleję na konto Milvy. [B]Karilko aagataa8 będzie w łodzi, może się dogadacie i porobicie razem zdjęcia? Dam jej aparat. [/B] Monika pomyśl nad tekstem, ja chyba nie jestem w stanie nic wymyślić, wszystko mi się wali na głowę. Nie mam siły na nic. Milva musi w końcu znaleźć domek[/QUOTE] Będę w Łodzi w sobotę i niedzielę, ale tylko w sobotę mam czas, bo kończę zajęcia o 13ej. W niedzielę zajęcia od rana do wieczora... Ja jestem za
  23. Nowa wpłata: Agnieszka Nowacka fb- 80 zł (wpłata 26.10.2012)
  24. [quote name='piechcia15']a w jakim ona jest mieście?[/QUOTE] Starachowice, województwo świętokrzyskie
  25. Pomoge porozsyłać wątek. Wiesz jak mi się podoba Twoja Kora...
×
×
  • Create New...