-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - Małgośka 10 zł (wpłata 26.11.2012) - Paweł Nowacki 20 zł (wpłata 24.11.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Niestety nadal żadnego telefonu, maila, nic. Milva jest niewidoczna, Karilko a czy mogłabyś porozwieszać jej ogłoszenia w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych? Mógłby ktoś w tym pomóc z Łodzi? Nie wiem co już robić, chciałabym żeby miała swój dom. Czy ona wytrzymałaby 10 godzin sama, bo miałam dziś telefon od Państwa w sprawie innego psa i mam mu podesłać jakieś zdjęcia, gdyby inna suczka nie pasowała do ich schematu życia. Mają 2 koty.[/QUOTE] Ania myślę, że każdy pies jak będzie zmuszony to wytrzyma 10 godzin sam. Ale nie sądzisz, że dla psa to jest katorga? -
Wysłałam swoją deklarację stałą na Bartusia za listopad
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Karilka masz możliwość porobienia Milvie zdjęć takich domowych? Bo w razie czego ja jutro będę w Łodzi to mogłybyśmy podjechać... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: -Pikola 10 zł (wpłata za grudzień- 22.11.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, 50% dla Milvy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235869-Tani-ciucholand-na-Milvę-i-Norę-do-1-12-godz-17[/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony w połowie na Milvę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235869-Tani-ciucholand-na-Milv%C4%99-i-Nor%C4%99-do-1-12-godz-17"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-1-12-godz-17[/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Aagatoo jak wygląda sytuacja finansowa Milvy? Czy cokolwiek jest na koncie? Do mnie nawet pół telefonu w jej sprawie[/QUOTE] Po opłaceniu dt zostało na 56,06 zł. Ale to są już same wpłaty jednorazowe -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Justysiek, proszę wpisz w wydatkach: 300 zł - opłata za dt (wpłata 13.11.2012) I we wpływach: - __Lara- 20 zł za październik i listopad (wpłata 13.11.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: ewu- 10 zł (wpłata 07.11.2012) Pani Ela P. - 50 zł (wpłata 09.11.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Sadze ze jeszcze nikt...[/QUOTE] Ja zrobiłam trochę wczoraj, tam gdzie się dało na Poznań. Może akurat tam... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: Syla- 20 zł (za 2 miesiące, wpłata 02.11.2012) Małgośka- 10 zł (wpłata za listopad, 05.11.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
No, Plastuś jest super. Tylko Milvie nie podobał się jego dzwonek... [URL=http://img594.imageshack.us/i/dsc02695p.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8135/dsc02695p.jpg[/IMG][/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']a ten Plastuś to gdzie stoi?:lol:[/QUOTE] Nie wiem jak dokładnie się ten park nazywa, ale to jest przy ul. Sienkiewicza, koło III LO, oczywiście w Łodzi -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img99.imageshack.us/i/dsc02690v.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8382/dsc02690v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/dsc02682g.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7118/dsc02682g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/dsc02683i.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7901/dsc02683i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/dsc02685n.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/37/dsc02685n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/dsc02687y.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4710/dsc02687y.jpg[/IMG][/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img836.imageshack.us/i/dsc02685cx.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/585/dsc02685cx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/dsc02688ab.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7582/dsc02688ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc02697uz.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/849/dsc02697uz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/dsc02700zx.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1521/dsc02700zx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/dsc02705ox.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2569/dsc02705ox.jpg[/IMG][/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Za chwilę wrzucę nowe zdjęcia Milvy. Spotkałyśmy się dzisiaj. Sunia jest przekochana, bardzo posłuszna, grzeczna i aż dziw, że nikt się nie odzywa... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: - od znajomej Ani102- 50 zł (za 11 i 12, wpłata 31.10.2012) -
[quote name='Ania102']Dzisiaj Nora bez zmian, nadal mnie nienawidzi, warczy pokazuje zęby, boi się. Je bardzo mało, może jest obolała, nie wiem. Cały czas jest u weta, jest tam zimno, wyścielałam jej w transporterku i chyba cały czas w nim siedzi. Muszę jutro rano pojechać przed otwarciem i posprzątać i zamknać ją bo na czas kiedy przychodzą klienci nie może swobodnie wychodzić. Martwi mnie jej wrogie nastawienie do człowieka. Musimy uzbierać deklaracje chociaż jakieś bo nie wiem kiedy ona będzie do adopcji, kiedy otworzy się na człowieka. Mam nadzieję, że u michelle szybko to nastąpi. Jutro chciałabym, żeby wet ją zbadał i zastanawiam się nad szczepieniem, chociaż to za mało czasu od sterylizacji.[/QUOTE] Rzeczywiście jej podejście do człowieka może budzić lęk, ale ona sama nie atakuje. Warczy, gdy to człowiek robi się "natarczywy". To raczej nie jest pies dziki. Widocznie za dużo złego doznała od ludzi, żeby tak się garnąć od razu do każdego. Myślę, że jak poświęci się jej trochę czasu, to za jakiś czas sama będzie domagać się uwagi.
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Wpłynęła deklaracja od Dominiki za listopad i grudzień, przeleję na konto Milvy. [B]Karilko aagataa8 będzie w łodzi, może się dogadacie i porobicie razem zdjęcia? Dam jej aparat. [/B] Monika pomyśl nad tekstem, ja chyba nie jestem w stanie nic wymyślić, wszystko mi się wali na głowę. Nie mam siły na nic. Milva musi w końcu znaleźć domek[/QUOTE] Będę w Łodzi w sobotę i niedzielę, ale tylko w sobotę mam czas, bo kończę zajęcia o 13ej. W niedzielę zajęcia od rana do wieczora... Ja jestem za -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: Agnieszka Nowacka fb- 80 zł (wpłata 26.10.2012)