-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Paoiii, zdjęcia sa REWELACYJNE, dziekuję!!! :loveu: sami zobaczcie na zdjęcia- niech ktoś mi jeszcze raz powie, że Tiara się mniej boi od Migotki... choć prawda jest taka, że Migotka się teraz pogorszyła, a Tiarka poprawiła. Migi zaczyna z zębami startować, a w boksie ostatnio mnie dość mocno użała przez kurtkę i to powoli przechodzi z podgryzania w gryzienie... ma rownież takie momenty na wybiegu, gdy zaczyna szczekać i zęby szczerzyć, wcześniej czegoś takiego nie było. za to Tiarka zaczyna machać ogonem, gdy wchodzi się do boksu, aby wziąć psiaki na spacer ;) -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
super zdjęcia paoiii, dzięki :loveu: -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Abero, ale ja to wszystko wiem, bo rozmawiałam wczoraj z p. Ewą, pisałam o tym. będę wychodzić z Tolką. ;) -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
też tego nie rozumiem, a zwłaszcza, że ludzie zainteresowani Krecią chcieli psa do DOMU, nie mieszkania.... -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
mówiłam, że matki szczeniaków są trzymane w strasznych warunkach i że psy mogą być chorowite, mieć wady genetyczne, ale udawali, że tego nie słyszą. jakby nie chcieli wiedzieć. myślę, że nie chodzi o rasowość, oni chcą bardzo małego psa... Krecia się spodobała, ALE... :( -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Ank@, słyszalam od p. Magdy, że Zumek znowu przestał jeść. :( dzisiaj nie tknął karmy i do tego miał biegunkę. :( ja niestety nie pomogę, gdyż będę jutro na tym pikniku i mam wyznaczone zadanie już.... Abero- jasne, napisałam, że chciałabym ją najpierw poznać, trochę przyzwyczaić do człowieka, bo nie wiem, czy miała kiedyś regularne spacery. abero, myślę, że na początku ostrożnie z nią, bo się boi, ale wydaje się całkiem miła, jak przy niej siedziałam chwilę, to dawała się spokojnie głaskać. ;) Tolka podobno nie przepada za innymi psami, ale kiedyś była w boksie ogólnym chyba, więc zobaczę na spacerach. -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
dziś Krecia miała szansę na fajny dom, bo ludzie byli ok, szukali bardzo małego psiaka. Krecia bardzo im się spodobała, gdy wyciągnęłam ją poza boks, pokazała jakim jest słodziakiem. jednak ludzie jadą jutro zobaczyć jeszcze ratlerka na giełdzie, bo "hodowca" wychwalał, że są bardzo małe. :angryy: NIC nie dało im się powiedzieć, oni i tak wiedzą swoje i pojadą zobaczyć psy... :angryy: a oczywiście ratlerki z giełdy są z wyglądu urocze, kochane, więc na pewno je wezmą. szkoda, że nie przejmują się tym, co przeżywają ich matki, będąc maszyną do rodzenia szczeniąt, a gdy są już bezużyteczne, ludzie pozbywają się ich jak śmieci. :-( czasem żałuję, że w ogóle pokazuję niektórym ludziom jakiekolwiek psy... -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
dziś pytałam czy można spokojnie wychodzić z Anatolką i dostałam odpowiedź, że jak najbardziej wychodzić i szybko ją wydać do domu. jest przyjazna do ludzi, trochę wystraszona. już nie zdążyłam dzisiaj z nią wyjść, ale prawdopodobnie wyjdę we wtorek. abero, jeśli miałabyś możliwość zrobienia allegro (w zamian za Agawę), to co myślisz o Anatolce? sunia ma 8 lat, fajnie by było znaleźć jej dom na te ostatnie lata życia. muszę ją tylko poznać, a potem o jakieś zdjęcia będę prosić paoiii lub Avaloth. ;) -
Herunia :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img0625gc.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9440/img0625gc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/img0627x.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1369/img0627x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/256/img0626l.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7923/img0626l.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
o której będziesz jutro iwoniam? -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Dzisiaj mam nadzieję ,ze udalo sie Simie weterance .Zawiozłysmy ja z Martusia z hotelu do nowego domku i mam andzieje ,ze ludzie sobie poradza bo jeden mały psiak rezydent z reszta znajda chciał Sime pogrysc i zostal zamkniety w łazience.teraz dostal smsm ,ze Sima spokojna i miła ale bez powodu chciał chwycic reke. Ale myśle ,ze to stres bo podobna sytuację miala Natalka jak wzięłyśmy ja do zdjęć i nagle zrobiła koło Simy ruch . W hotelu nigdy nikogo nie ugryzła . [/QUOTE] cudoooooooowne wieści :D to gryzienie to też myślę, że stres, oby wszystko się ułożyło, trzymam za nią kciuki :)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']Jak się dziś dowiedziałam Anatolka z Z10 ma 8 lat...[/QUOTE] już chyba ktoś kiedyś pisał, że ma 8 lat, będę się o nią dopytywać. ;) [quote name='abero']Komę można by poogłaszać, bo jest dość młoda, ładna i trochę już ucywilizowana, więc powinna znaleźć domek. Czy ktoś, kto wychodzi(ł) z B4 mogłby przygotować tekst?[/QUOTE] Koma jest ogłaszana regularnie. [quote name='abero']W "moim" A4 jest Marta, 10-letnia kochana ONka, ale ona jest w dość kiepskiej formie. Jeśli będzie komu, to ją zaproponuję. Czarka też mogę pokazać. A gdzie on jest? Na koty sprawdzany może?[/QUOTE] Marta jest cuuuuuuudna, warto ją polecić, może się uda!! :D [quote name='Avaloth']Natalia mówiła jakoś w tamtym tygodniu że dla Komy szykował się dom, aktualne to nadal?[/QUOTE] pani ma się odezwać, zobaczymy co to będzie.. -
ja proponuję Asterka ;)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
właśnie dostałam sms od Ani - AGAWA POJECHAŁA DO DOMU!!!!!!!!!!!!! :multi: -
Anger też ma jechać do radia, więc to dla niego szansa. oby coś ruszyło ;) edit. paoiii, dodaj też na wątek Krecika... jego zdjęcie gdzieś na tym wątku wklejała Abero.
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że się Agawa z kotem dogada! ale potrzeba też trochę czasu na to, chociaż kilka dni... trzymam kciuki cały czas, też będę w sobotę w schronie. oby, oby!!!! -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wczoraj wynagrodziłam psiakom z H7 sobotni spacer- wyszły na godzinę i biegały jak szalone. :D a Ariczkowi chyba nigdy nie kończy się energia do biegania za piłką... raz nawet tak się rozkręcił, że aż mnie w kurtkę ugryzł (a to już nie było podgryzanie), więc musiał dostać burę (tylko w postaci podniesionego głosu oczywiście), ale za chwilę bawiliśmy się dalej. :) pojawiły się teraz drobne spięcia w boksie, bo nowy w tym boksie psiak (ale w schronisku od 2008r.), Krokus-Lucky chce zdominować młodziutkiego Maxa, a Max to ma charakterek. Ariś jest raczej poza tymi "kłótniami", choć czasem też się z Maxem zaczepiają. swoją drogą, Krokus-Lucky to bardzo dziwny pies, cieszy się, a za chwile próbuje ugryźć, także pomimo tego, iż jest mały, jestem co do niego ostrożna. ;) Max, czarny kolega z boksu Arisia, znalazł w krzakach wieeeeeeeelkiego, martwego szczura (albo innego gryzonia- mysz na pewno nie, bo to było jak z 4 razy mysz... ;o) nad którym latały muchy i zaczął go nosić dumnie w pysku po wybiegu, a pozostałe psiaki go otoczyły. miałam problem, by im go odebrać (bo gołymi rękami nie tknę), ale wreszcie udało się jakoś dać go na łopatkę i przetransportować do kosza na śmieci. zawsze mówiłam, że H7 jest wyjątkowe, żaden inny boks nie przynosi mi martwych szczurów. :evil_lol: -
info o Angerze (z chwilidlapupila): [COLOR=#ff6600][B]Anger to 2 letni amstaff, którego przeszłość jest nieznana. Do schroniska trafił w dniu 12 maja 2011 roku, podczas przyjęcia wykazywał objawy agresji. Obecnie jest stabilny emocjonalnie i nie przejawia agresji. [/B][/COLOR] Anger potrzebuje doświadczonego opiekuna. Jest bardzo ufny, z chęcią pokazuje brzuszek do głaskania. Z natury jest radosny uwielbia bawić się piłką, która z chęcią przynosi do reki. Anger jest szkolony i uczy się dobrego zachowania. Jest bardzo bystry i szybko nabywa nowe umiejętności. Nie ciągnie na smyczy reaguje na komendy: siad, waruj, noga, stój, chodź, nie, zostaw i ciągle się uczy nowych rzeczy. Nie pozwólcie spędzić mu zimy w schroniskowym boksie. [B]Preferencje adopcji:[/B] DZIECI – raczej tak PSY – tak KOTY – raczej nie CHOROBY – brak i zdjęcia (więcej pewnie Tomek prześle paoiii): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/angeri.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1701/angeri.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/angerek.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4751/angerek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/angis.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1940/angis.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/angereczek.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/566/angereczek.jpg[/IMG][/URL]
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
[quote name='abero']Właśnie miałam bardzo sensowny telefon o Agawę! Trzymajcie kciuki, jeśli coś wyjdzie z tego, to najpewniej już w tym tygodniu.[/QUOTE] O MATKO, TRZYMAM NAJMOCNIEJ!!!! jakieś szczegóły? gdzie będzie mieszkać? dom czy ogród? ludzie ok? Anatolka z Modlniczki jest teraz w boksie Z10, chcę się o nią zapytać opiekunki i jeśli dobrze pójdzie, to będę chciała z nią wychodzić. :) przez kraty wygląda mi miłą sunię, aczkolwiek wystraszoną. dzisiaj przy niej trochę siedziałam. -
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
widziałam ludzi, wydają się w porządku, dyżurna też miałą dobre zdanie.