-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
ehh, Eustachy uciekł właścicielom tuż po adopcji, zanim dotarli do domu... to wyszło dopiero na wizycie poadopcyjnej, wcześniej nie raczyli nikogo poinformować. od miesiąca biega po lesie myślenickim... :( -
masakra z Eustachym... ale podejrzewalam, ze to się tak skonczy, bo widzialam tych ludzi, wydawali mi się nieodpowiedzialni od początku.... biedny Eustachy :(
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
fajnie by było Dominika, jakbyś dotarła w sobotę, bo ostatnio byłam sama i nie byłam w stanie wyprowadzić h7. :( :( :( -
super, że jednak Killer nie jest taki, jak ma w opisie - niezbyt kontaktowy. a o nowych bullach pisałam już na wątku wcześniej. ;)
-
no ale Borowik jest 'starszy niż węgiel', więc mogły tez wypaść.
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
no wiem, wiem, napisałam to zanim mi powiedziałaś. :) -
Kraków, ponieważ latał za sukami, postanowili go wykastrować...żyletką
Noelle replied to Asior's topic in Już w nowym domu
suuuuuper!! :multi: -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A o jakie psiaki chodzi? Jestem wolontariuszką w schronisku, a o zrobienie zdjęć mogłabym poprosić koleżanę, która robi dobre zdjęcia. -
Lady z dzisiaj (zdj z tel., ale zawsze cos) : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/201112102345.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2388/201112102345.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/201112102349.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6048/201112102349.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/201112102356.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6426/201112102356.jpg[/IMG][/URL] Sunia jest przekochana, ale nieznośna! zachowuje się w schronisku jak Szeri, tj. wyrywa się do psów jak nie wiem co, ciągnie na smyczy, itp. jednak jest bardzo miła do ludzi, słodka, totalny szczeniak, co widać nawet po jej ruchach. widziałam, że p. Ula i p. Edwarda były z nią raz na spacerze i mają ją wpisaną do regularnych spacerów, a więc dopytam się, czy mogę z nią wychodzić, czy lepiej, abym zajęła się innym psiakiem (bo jeśli będzie wychodzić regularnie, to nie ma sensu, żebym ją brała). a na kwarantannie 3 nowe bulle....
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nie chce mi się tego komentować, bo zrobili mi naprawdę dużą nadzieję, a dzień przed planowanym zabraniem Arika napisali mi, że nie wezmą go, bo ich królik jest agresywny do innych zwierząt. -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
no i Arik do domu nie pójdzie..... wiedziałam, że tak to się skończy......... -
[quote name='paoiii']Prawdopodobnie Tairon będzie brał udział w tej akcji organizowanej przez natalek i greatmadwoman :) [url]http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,10764400,Celebryci_pomoga_w_adopcjach_zwierzat.html?fb_ref=su&fb_source=profile_oneline[/url][/QUOTE] o ile akcja wypali to oczywiście planujemy wziąć Tairona na sesję :D
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jeśli wszystko pojdzie dobrze, Arik w sobotę pojedzie do nowego domu. OBY!! :kciuki: -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
trzymajcie kciuki mooooooooooooooocno, błagam! zapowiada się bardzo fajnie, ale zobaczymy. jednak kciuki potrzebne! -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dziewczynie chodziło o to, że po prostu chciałaby psiaka wziąć już w tym tyg., a sama nie może wypełnić wszystkich procedur, gdyż nie jest pełnoletnia, a rodzice w tym tyg. nie dostaną raczej urlopu. powiedziałam, że najlepiej by było, gdyby przyjechali rodzice osobiście. :) może uda nam się umówić w sobotę, aby zobaczyła i Dropsa, i Arika. no zobaczymy. mam wielką nadzieję, że poszczęści się właśnie Arisiowi. -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
tylko, że dziewczyna chyba przyjedzie do schroniska z rodzicami i go adoptuje (jego lub Dropsa). więc będzie można zrobić wizytę poadopcyjną :) kurczę, będę namawiała na Arika... on ma mniejsze szanse na dom... Drops ma zaledwie 1,5 roku.. ale jak dom okaże się ok i wezmą jakiegokolwiek psiaka, to będę szczęśliwa :)