Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. ehh, Eustachy uciekł właścicielom tuż po adopcji, zanim dotarli do domu... to wyszło dopiero na wizycie poadopcyjnej, wcześniej nie raczyli nikogo poinformować. od miesiąca biega po lesie myślenickim... :(
  2. masakra z Eustachym... ale podejrzewalam, ze to się tak skonczy, bo widzialam tych ludzi, wydawali mi się nieodpowiedzialni od początku.... biedny Eustachy :(
  3. SUPER!!!!!!!! :multi: powodzenia Zumuś!!!! :D
  4. fajnie by było Dominika, jakbyś dotarła w sobotę, bo ostatnio byłam sama i nie byłam w stanie wyprowadzić h7. :( :( :(
  5. super, że jednak Killer nie jest taki, jak ma w opisie - niezbyt kontaktowy. a o nowych bullach pisałam już na wątku wcześniej. ;)
  6. no ale Borowik jest 'starszy niż węgiel', więc mogły tez wypaść.
  7. no wiem, wiem, napisałam to zanim mi powiedziałaś. :)
  8. A o jakie psiaki chodzi? Jestem wolontariuszką w schronisku, a o zrobienie zdjęć mogłabym poprosić koleżanę, która robi dobre zdjęcia.
  9. a więc trzymam kciuki za Zumusia!! :kciuki:
  10. właścicieli Pusi i Oliwski widziałam i cieszę się, że maleństwa do nich trafiły. :D dobrze, że Timba jednak dobrze trafiła :) co z Zumkiem? jedzie do DS?? poproszę szczegóły!!
  11. niee, nie ma wątku. ale nie wiem, czy jest sens zakładać mu wątek.. na dogo odzew jest zazwyczaj mały, jeśli psu nie dzieje się wielka krzywda.
  12. [quote name='Avaloth'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ez4gqU6KkK4/TgdGN5wAhGI/AAAAAAAAC2M/wPRelvl52N8/s720/IMG_5218.JPG[/IMG][/QUOTE] Britt wrócił do schroniska w nieciekawym stanie psychicznym........... :( i jest po obserwacji :(
  13. Lady z dzisiaj (zdj z tel., ale zawsze cos) : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/201112102345.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2388/201112102345.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/201112102349.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6048/201112102349.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/201112102356.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6426/201112102356.jpg[/IMG][/URL] Sunia jest przekochana, ale nieznośna! zachowuje się w schronisku jak Szeri, tj. wyrywa się do psów jak nie wiem co, ciągnie na smyczy, itp. jednak jest bardzo miła do ludzi, słodka, totalny szczeniak, co widać nawet po jej ruchach. widziałam, że p. Ula i p. Edwarda były z nią raz na spacerze i mają ją wpisaną do regularnych spacerów, a więc dopytam się, czy mogę z nią wychodzić, czy lepiej, abym zajęła się innym psiakiem (bo jeśli będzie wychodzić regularnie, to nie ma sensu, żebym ją brała). a na kwarantannie 3 nowe bulle....
  14. nie chce mi się tego komentować, bo zrobili mi naprawdę dużą nadzieję, a dzień przed planowanym zabraniem Arika napisali mi, że nie wezmą go, bo ich królik jest agresywny do innych zwierząt.
  15. no i Arik do domu nie pójdzie..... wiedziałam, że tak to się skończy.........
  16. Deri :( :( nie znałam Cię, ale tak mi smutno..... dobrze, że nie odeszła w zapomnieniu, w schroniskowym boksie, a zaznała trochę szczęścia.. bądź szczęśliwa Maleńka!
  17. [quote name='paoiii']Prawdopodobnie Tairon będzie brał udział w tej akcji organizowanej przez natalek i greatmadwoman :) [url]http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,10764400,Celebryci_pomoga_w_adopcjach_zwierzat.html?fb_ref=su&fb_source=profile_oneline[/url][/QUOTE] o ile akcja wypali to oczywiście planujemy wziąć Tairona na sesję :D
  18. a miałam nadzieję, że przeczytam, że u Dreci wszystko ok...... :( :(
  19. [quote name='Luzia']Co tak cicho w tej galerii :evilbat: ???[/QUOTE] wlasnie... moze jakies nowe foty Iśka? :D
  20. jeśli wszystko pojdzie dobrze, Arik w sobotę pojedzie do nowego domu. OBY!! :kciuki:
  21. trzymajcie kciuki mooooooooooooooocno, błagam! zapowiada się bardzo fajnie, ale zobaczymy. jednak kciuki potrzebne!
  22. dziewczynie chodziło o to, że po prostu chciałaby psiaka wziąć już w tym tyg., a sama nie może wypełnić wszystkich procedur, gdyż nie jest pełnoletnia, a rodzice w tym tyg. nie dostaną raczej urlopu. powiedziałam, że najlepiej by było, gdyby przyjechali rodzice osobiście. :) może uda nam się umówić w sobotę, aby zobaczyła i Dropsa, i Arika. no zobaczymy. mam wielką nadzieję, że poszczęści się właśnie Arisiowi.
  23. tylko, że dziewczyna chyba przyjedzie do schroniska z rodzicami i go adoptuje (jego lub Dropsa). więc będzie można zrobić wizytę poadopcyjną :) kurczę, będę namawiała na Arika... on ma mniejsze szanse na dom... Drops ma zaledwie 1,5 roku.. ale jak dom okaże się ok i wezmą jakiegokolwiek psiaka, to będę szczęśliwa :)
×
×
  • Create New...