Hej hej nika dziękuję za zaproszenie, jak przeczytałam jaki los suni zgotowano to mną zatrzęsło. Mam nadzieję, że dopadnie tego kto to zrobił Złe!!!!!! Niestety teraz jestem totalnie bez kasy, ale kibicuję suni, będę podnosić choć. Bidulka kochana. Ona śliczna jest:)