Ludziki, nie było mnie 2 dni, bo sesja szaleje, a tu 4 strony zaległości do czytania!!!!! Jak dobrze, że nas tyle:) Kuba bidak kochany tyle wycierpiał i cierpi pewnie jeszcze, ale jest dla niego przyszłość, trzymam kciuki i kasiorrrę przelewam. Wiem, że to najmniej ważne, ale studia zobowiązują, wcześniej pomylono psychopatę z osobowością aspołeczną-to ci potrafią mordować ludzi, znęcać się nad zwierzętami, dziećmi. Psychopata to wirtuoz w porównaniu z takim prymitywem aspołecznym. Już się nie mądruję, idę przelać:) Kubciasku buzi dla Ciebie w nochal obolały:)