[quote name='Cantadorra']Jak to nasi włochaci przyjaciele świetnie wiedzą do czego służą pielesze :)[/QUOTE] Hi, hi, bo to mądre psie głowinki są:):):):) Jak miło widzieć smoczka szczęśliwego:):):) DONnko brawa za akcję CYWILEK;):):):)
[quote name='Wojtek7']Witam. Na przytulisku byłem wczoraj, nie ma na szczęście nowych psiaków. Jest ich 16. Dziękuję Aniu, pomoc w ogłoszeniach zawsze się przyda, ja zrobiłem już ogłoszenia nowych psiaków na kilku stronach, ale nie zaszkodzi jak będą miały więcej:)[/QUOTE]
Wojtku a w jakim stanie są psiaki? Może jedzonka potrzebują dodatkowego, zabawek, lekarstw??? Jak czuje się Kama???
[quote name='Mysza2'][B]Wizyta o 2 godziny przesunięta, na godzinę 14.
Naprawdę podnosi nas na duchu i wraca wiarę w ludzi zainteresowanie kilku osób z ulicy, na której mieszkał.
Jedna z Pań, które cały czas go dokarmiały dzwoniła dzisiaj i zaoferowała kupno karmy dla Murzynka, a może i wsparcie finansowe :loveu::loveu:
Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:[/B][/QUOTE] Myszuś przekaż proszę tej Pani serdeczności:) Kciukam za naszego smoczka!!!!
[quote name='Patix']Dziękuję, jeśli coś trzeba poprawić lub dodać to proszę pisać
Wątek LUCKY
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252447-Lucky-czeka-smierc-zniszczył-ja-człowiek-musimy-jej-pomóc?p=22063913#post22063913[/URL][/QUOTE] Brawa za akcję, walę do suniaczka:)
Trzeba go szybko wyrwać z tego potwornego miejsca!!! Nochal kochany ucałować:) Uszy wyleczyć!!!
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images61.fotosik.pl/870/17faf15a7cd37b89med.jpg[/IMG][/URL]
Hi, hi, przy Was serducho ogromnieje:):):):) Huraaa, pierwsze pieniąchy za płoty-portfele:);):)
Może niech ten smoczuś nasz zostanie Uszkiem:) Uszek, Uszuś, ale też Pyś, Pysiek, Ktoś, Ktosiek i takie tam:) Takiś????;)
To jest kochany smoczuś, no jasne, coś wisi, trzeba sięgnąć!!! Oby jak najszybciej miała z tym wreszcie spokój! Kari bardzo ładnie prezentuje się na fotkach:)