[quote name='Freya73']Pieniadze z bazarku dla Szamana przekaze osobie / organizacji, ktora przejmie go pod swoja opieke.
[B]Yumanji[/B], odezwij sie z samego szacunku dla ludzi, ktorzy Ciebie nie zawiedli, trwali przy Tobie, pomagali, angazowali sie finansowo i emocjonalnie. Ja to jestem "pryszcz", mam na mysli osoby, ktore poswiecaly sie dla zwierzat i szanowaly Cie za "dobro", ktore czynisz. Szacunek i honor ... znasz takie slowa? Nieczego nie zalatwisz milczeniem i chowaniem glowy w piasek. Prosimy o odpowiedz.
Ja jeszcze z naiwnoscia dziecka wierze, ze moze sytuacja sie naprostuje ...[/QUOTE] Przyznam Ci, że ja też chcę wierzyć, że coś się musiało jednak stać, że Aśka się pogubiła, że psy w takich warunkach nie były długo!!! Być w ogóle nie powinny, to jasne, ale wcześniejsze fotki, wpisy nie wskazywały na takie warunki!