[quote name='Bonsai']Wojtek nic mi nowego poza ostatnią wiadomością nie pisał. Ale trudno inaczej wymagać, bo przecież on bywa tam tylko w weekendy... Ciężko wymagać więcej aktualności. Niestety gdy nie został zatrudniony przy tych psach, to musiał znaleźć inną pracę i nie może codziennie jeździć do G. (które z resztą jest oddalone ok. 15 km od Kalisza) ... Więc mimo, że rozumiem Waszą niecierpliwość na wieści o psach, to proszę - miejcie trochę zrozumienia...[/QUOTE]
Zrozumienie zrozumieniem, ale ten wątek zwyczajnie umiera. Tu nie chodzi na Boga o babską ciekawość tylko o konkrety. Ich brak wypędził już kilka osób od psiaków z przytuliska G., które jak widać tłumu fanów nie mają, co za tym idzie - szans na sprawdzone domy, odmianę losu. Nikt nie wymaga epistoły na temat każdego psa, jednak info w stylu "u psów bez zmian" staje się samospełniającym się proroctwem.