Jump to content
Dogomania

Marycha35

Members
  • Posts

    23000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Marycha35

  1. Huraaaaaaaaaaaaaaa, dobrych wieści potrzeba bardzo:)
  2. [quote name='ania75']Dobrze, że miała dokąd wrócić ...;)[/QUOTE] Święta prawda:):):) To suniaczek w domu;)
  3. Zaczynam mieć dość Dogo...
  4. Radku obawiam się, że zostaliśmy oszukani... Najbardziej żal psów:( Yumanji nie odzywa się, nie wyjaśnia, milczy.
  5. Konfirm jeżeli ja Cię na ten wątek zaprosiłam, wybacz, nie miałam pojęcia co tu się wyprawia z psami!!!
  6. Ja też oczom nie wierzę!?!?!? Szaman, taki staruszek, w tym zimnym boksie, na kupach, posikanej słomie... Jesuuuu, ale nas zrolowano:shake:
  7. Dobre wieści finansowe, ufff. Oby się sunieczce udało:)
  8. Wchodzę, czytam i NADAL zero info od yumanji! Dla mnie sytuacja jest już jasna. Przeczytam wątek od momentu gdy się na nim znalazłam, nic nie wiedziałam o tym, że Joanna już nie mieszka w dawnym miejscu, że psy sa w takich warunkach, że wpada do nich lub nie!!! Zdaje się, że bylismy ostro rolowani na tym wątku! Szlag mnie zaraz trafi, jak debil zbierałam fanty na bazarki dla tych biednych psów, inni deklaracje uiszczali, kibicowaliśmy, bo foty zgoła inne wklejano na wątku. AŚKO, PRZEMÓWISZ WRESZCIE!?!?!? Z obowiązku również wobec osób, które Ci pomagały, a teraz dostają w pysk, bo Ci zaufały. I w jakim stanie są te biede psy, Szaman, który sam z siebie, PODOBNO, jest tak potwornie wycofany?
  9. Dziewczyny przestańcie, to nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Jeżeli Asia nie odezwie się, nie wyjaśni sytuacji uważam, że trzeba zgłosić to niezależnej oragnizacji prozwierzęcej. Te psy w takich warukach mieszkać nie mogą! Cholera, przykro mi, że tak się porobiło, przepraszam PSY za mój błąd. Do tyłka z tym wszystkim! Edit: muszę spadać, wierzę, że do jutra wpis yumanji przeczytam.
  10. Dobrze, że tam jesteś, może jednak kiedyś nadaży się okazja..... Suniaczku, wyjdź z tego potwornego miejsca jakoś!!!
  11. U mnie gleba finansowa, soreczki:( Posępię wśród znajomych, może namówię ich do pomocy!
  12. To są pomocne, rzeczowe pytania. Asiu, dlaczego Ty nadal milczysz?!?!?!!?!? To jest najgorsza reakcja z możliwych...
  13. Masz rację, ale czasu troszkę może więcej potrzeba w takich wypadkach? Zdaję sobie sprawę, że sąsiedzi potrafią być bezduszni, ale może coś się da jeszcze zrobić dla Figi???
  14. Już Marzkę ze Skarpetki zawiadomiłam... Nie jest na Dogo, na bank da znać jak odczyta wpis. I bardzo dobre pytanie, to co robimy? Jesteśmy MY czy Wy - My- Oni - Ona???
  15. Jasna cholera, kiedy to się skończy?!?!?!?!? Dzisiaj mam syf klimat, na Dogo afery kolejne wybuchają, a fuj, co z tymi ludzmi!
  16. [quote name='malibo57']Mnie wystarczą zdjęcia i fakty podane przez osobę, która tam była. Reszta to bla bla bla.[/QUOTE] Masz prawo do takiej postawy. Mnie interesują wyjaśnienia dwóch stron, wtedy mogę osadzić, co jest faktem, co informacją, co zaś dezinformacją.
  17. [quote name='Ewa i flatki']Proponuję - nie czekaj, jedź i zobacz ![/QUOTE] Głupie zdanie, osobista wędrówka. Mogę w tym tonie zapytać, skoro wiedziałaś jak te psy źle mają dlaczego wcześniej nie zrobiłaś afery, codziennie nie wstawiałaś zdjęć dokumentujących naszą ślepotę??? Ma to sens, nie. Nie bawią mnie osobiste rozgrywki, własności ziemi, pokócenia, złośliwości. W tym duchu nie będę rozmawiać.
  18. A koleżanki nie-obrończynie nie pomogłyby jak coś??? Mnie obrzydza osobista wojna na tym wątku, zaś murem stoję za tymi, którzy dla tych psów coś chcą zrobić dobrego! Dezinformacja mogła mieć miejsce na tym wątku, ja już niczego nie wykluczam.
  19. Asiu, dlaczego milczysz???????? Co się stało? Co z psami, Szamanem???
  20. Konfirm dzięki za wpis. Też czekam na wyjaśnienia, czy byłyśmy aż tak ślepe, czy jednak info zupełnie inne, niedające powodów do niepokoju. Tak czy siak psy na fotkach Ewy to psy w warunkach potwornych!
×
×
  • Create New...