Marycha35
Members-
Posts
23000 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marycha35
-
[quote name='ania75']Dobrze, że miała dokąd wrócić ...;)[/QUOTE] Święta prawda:):):) To suniaczek w domu;)
-
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
Marycha35 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści:) -
Zaczynam mieć dość Dogo...
-
Radku obawiam się, że zostaliśmy oszukani... Najbardziej żal psów:( Yumanji nie odzywa się, nie wyjaśnia, milczy.
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
Marycha35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Ja też oczom nie wierzę!?!?!? Szaman, taki staruszek, w tym zimnym boksie, na kupach, posikanej słomie... Jesuuuu, ale nas zrolowano:shake: -
Lucky - czeka smierc - zniszczył ja człowiek - musimy jej pomóc
Marycha35 replied to Patix's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści finansowe, ufff. Oby się sunieczce udało:) -
Wchodzę, czytam i NADAL zero info od yumanji! Dla mnie sytuacja jest już jasna. Przeczytam wątek od momentu gdy się na nim znalazłam, nic nie wiedziałam o tym, że Joanna już nie mieszka w dawnym miejscu, że psy sa w takich warunkach, że wpada do nich lub nie!!! Zdaje się, że bylismy ostro rolowani na tym wątku! Szlag mnie zaraz trafi, jak debil zbierałam fanty na bazarki dla tych biednych psów, inni deklaracje uiszczali, kibicowaliśmy, bo foty zgoła inne wklejano na wątku. AŚKO, PRZEMÓWISZ WRESZCIE!?!?!? Z obowiązku również wobec osób, które Ci pomagały, a teraz dostają w pysk, bo Ci zaufały. I w jakim stanie są te biede psy, Szaman, który sam z siebie, PODOBNO, jest tak potwornie wycofany?
-
18 psów z interwencji zbiera na hotel! Potrzebne 3 tyś! Pomóżcie
Marycha35 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapisuję i reklamuję:) -
Serca zwierzaków z interwencji błagalnie wołają o pomoc - ODPOWIEDZ!
Marycha35 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Walimy z kopytonów!!! -
Dziewczyny przestańcie, to nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Jeżeli Asia nie odezwie się, nie wyjaśni sytuacji uważam, że trzeba zgłosić to niezależnej oragnizacji prozwierzęcej. Te psy w takich warukach mieszkać nie mogą! Cholera, przykro mi, że tak się porobiło, przepraszam PSY za mój błąd. Do tyłka z tym wszystkim! Edit: muszę spadać, wierzę, że do jutra wpis yumanji przeczytam.
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
Marycha35 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że tam jesteś, może jednak kiedyś nadaży się okazja..... Suniaczku, wyjdź z tego potwornego miejsca jakoś!!! -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Marycha35 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Walimy musiaście!!!:) -
Rudego Misia już nie ma..........
Marycha35 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie gleba finansowa, soreczki:( Posępię wśród znajomych, może namówię ich do pomocy! -
Masz rację, ale czasu troszkę może więcej potrzeba w takich wypadkach? Zdaję sobie sprawę, że sąsiedzi potrafią być bezduszni, ale może coś się da jeszcze zrobić dla Figi???
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Marycha35 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jasna cholera, kiedy to się skończy?!?!?!?!? Dzisiaj mam syf klimat, na Dogo afery kolejne wybuchają, a fuj, co z tymi ludzmi! -
[quote name='Ewa i flatki']Proponuję - nie czekaj, jedź i zobacz ![/QUOTE] Głupie zdanie, osobista wędrówka. Mogę w tym tonie zapytać, skoro wiedziałaś jak te psy źle mają dlaczego wcześniej nie zrobiłaś afery, codziennie nie wstawiałaś zdjęć dokumentujących naszą ślepotę??? Ma to sens, nie. Nie bawią mnie osobiste rozgrywki, własności ziemi, pokócenia, złośliwości. W tym duchu nie będę rozmawiać.
-
Asiu, dlaczego milczysz???????? Co się stało? Co z psami, Szamanem???