Ania102- nic mi nie mów o sąsiadach.Mieszkam na dużym osiedlu , każdy ma tu duży dom i działkę.Tylko ja mam wyżła i jedna sąsiadka ma jamnika.I na tym koniec.Ja już ich nawet nie pytam czy wiezmą jakąś znajdę bo zaraz usłyszę że po co i bedzie kudłaczył i ze oczywiście wszystko poza wielkościa jamnika za duże.Szału dostaje a bidulki rzucone na pastwę losu sa.